Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Purina Cat Chow

Purina Cat chow - najwyższej jakości karma dla kotów

Firma Purina od 1926 roku istnieje na rynku żywności zwierzęcej, od początku przywiązując szczególną wagę do jakości swojego asortymentu. Z niezwykłą dbałością stworzono także suche karmy dla kotów Cat chow. Dzięki zastosowanym składnikom (łosoś, kaczka, indyk, kura) są doskonałym źródłem białka, niezbędnego w diecie domowych zwierzaków. W serii znajdują się specjalnie opracowane warianty dla kociąt, kotów dorosłych oraz tych ze specjalnymi potrzebami.

Prosto z natury

Tym, co odróżnia suchą karmę Purina Cat chow od innych produktów przeznaczonych dla kotów, jest zastosowanie formuły Naturum. To specjalne połączenie włókna pokarmowego pochodzącego z naturalnych źródeł. Jest przez to naturalnym źródłem probiotyków wspomagających pracę układu pokarmowego. Oprócz tego w karmach znajduje się całe mnóstwo naturalnych i zdrowych składników, takich jak marchewka, pietruszka, cykoria, szpinak czy zboża. Taki skład doskonale wpływa na kondycję kota, a także niesamowicie mu smakuje.

Bezpieczny posiłek

Purina Cat chow dostarcza kotom wszystkich najważniejszych składników odżywczych. Zawiera istotne z punktu widzenia zdrowia zwierzaka witaminy E oraz B. Odpowiadają one za ich odporność oraz pomagają skutecznie wykorzystywać energię. W składzie suchych karm dla kotów z tej serii nie znajdziesz barwników, sztucznych konserwantów czy aromatów. Dzięki temu są nie tylko pożywne i smaczne, ale także w pełni bezpieczne.

pixel