Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Obroże dla małych i dużych psów

Marka
Rodzaj materiału obroży dla psa
Kolor
Cena
-

Obroże dla psa to akcesoria, które powinno się zakupić jako pierwsze, kompletując wyprawkę dla swojego pupila. Max wie, że poza wygodą muszą spełniać także szereg innych zadań i ich wybór jest wyjątkowo istotny. Właśnie dlatego stworzył kategorię, która zawiera produkty najwyższej jakości. Nasz ekspert Max zdaje sobie sprawę, że inne psy również chcą wyglądać tak dobrze jak on i prezentować na swojej szyi najbardziej atrakcyjne i funkcjonalne obroże. Kolorowe, skórzane, a może adaptacyjne? Bez względu na to, jakie są twoje zwierzaki, z pomocą Maxa znajdziesz takie obroże dla psa, które zadowolą je w stu procentach!

Jak wybrać obroże dla psa?

Psie naszyjniki stanowią podstawowy element szczenięcej wyprawki. Zatem jak wybrać obroże dla psa? Przede wszystkim powinny być one dopasowane do jego gabarytów. W przypadku gdy pies jest duży i silny, jego obroża nie może być delikatna. Podobnie u małych czworonogów, które zbyt szeroka i ciężka obroża może przytłaczać. Max zwraca również uwagę na szerokość paska. Optymalnie powinien on zajmować szerokość dwóch kręgów szyjnych psa, czyli od 2 do 5 cm.
Przyjmuje się, że obroże dla psa nie powinny być ani zbyt luźne, ani za bardzo przylegające. Najłatwiejszą techniką sprawdzenia, czy rozmiar został dobrze dobrany, jest metoda dwóch palców. Należy włożyć dwa złączone palce pomiędzy szyję psa a obrożę. Powinny one zmieścić się bez trudu, ale jednocześnie do niej przylegać.

Skórzane obroże dla psa

Max uważa, że skórzane obroże dla psa są jednymi z najlepszych. Zapewniają jemu i jego kolegom ogromną wygodę i są przyjemne w dotyku dzięki naturalnemu pochodzeniu. Nasz ekspert wie, że szczekający pupile lubią prezentować się dobrze i wyglądać schludnie. Skórzane obroże dla psa są wyjątkowo eleganckie i z pewnością zapewniają estetyczny wygląd. Niestety wymagają dużo staranniejszej pielęgnacji od swoich syntentycznych zamienników i nie można prać ich w pralce. Właściciel musi się przygotować na to, że skórzane obroże dla psa będzie musiał wymieniać znacznie częściej. Max cieszy się, że jego obroża będzie często zmieniana i będzie mógł testować nowe modele.

Kolorowe obroże dla psa

Według Maxa, który bardzo lubi się stroić, wszystkie psy chcą dobrze wyglądać i ubierać tylko atrakcyjne i kolorowe obroże dla psa. Właśnie dlatego zaoferował w tej kategorii szeroką paletę wersji kolorystycznych. Bez względu na umaszczenie pupila, z łatwością uda się dobrać taką obrożę, w której będzie on wyglądał estetycznie.

Obroże uspokajające dla psa

Często Max lub jego koledzy narażeni są na stresowe sytuacje, takie jak przeprowadzka lub głośne imprezy. W takim momencie doskonale sprawdzą się obroże uspokajające dla psa. Są to wieloskładnikowe preparaty, które poprzez uwalnianie kojących zapachów pomagają adaptować się do nowych warunków, a także wspomagają szkolenie. Działają bez względu na rasę, wiek czy indywidualny charakter psa. Max twierdzi, że podczas korzystania z uspokajającej obroży dla psów czuje się wyjątkowo wyluzowany i rozluźniony.

pixel