Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

Zabawki

Akcesoria dla ptaków Max jest specem w dziedzinie zabawy i aktywnego spędzania wolnego czasu, dlatego przetestował wiele zabawek dla ptaków, żeby zapewnić im jak największą dawkę rozrywki.

Rodzaje zabawek dla ptaków

Papugi to aktywne stworzenia, które bardzo ciężko znudzić. Zabawki dla nich zapewniają właściwą kondycję fizyczną i psychiczną. Jedną z nich jest drabinka, na której nasz pupil może siadać, lądować oraz odpoczywać. Została ona wykonana z naturalnego surowca, czyli drewna. Dzięki temu materiałowi zabawka jest odporna na zarysowania, wytrzymała i posłuży na lata. Tego typu akcesoria powinny stanowić nieodłączny element każdej dobrze wyposażonej i wielofunkcyjnej klatki dla ptaka. Dzięki drabince nasz skrzydlaty przyjaciel poczuje się bardzo komfortowo w swojej klatce, niemalże jak na wolności. Pozostałe zabawki zostały wykonane w różnorodnych i ciepłych kolorach. Z tej racji przyciągają uwagę ptaków i dostarczają pozytywnych bodźców wzrokowych. Zostały zaprojektowane tak, żeby sprawiały jak najwięcej przyjemności, a przy tym były bezpieczne i komfortowe. Dzięki nim zamknięte w klatce zwierzę jest zajęte i nie wyskubuje sobie piór, gdy się nudzi. Niektóre z nich zostały wzbogacone w dodatkowe akcesoria w postaci dzwoneczków. Dzięki temu przyciągają uwagę naszych pupili i stanowią dla nich dodatkową atrakcję.

Pielęgnacja pazurów

Do akcesoriów dla ptaków zaliczamy również mineralne patyki, które nie tylko sprawiają frajdę naszym przyjaciołom, ale pomagają również pielęgnować pazurki. Nasz artysta Mrau doskonale rozumie potrzebę zachowania odpowiedniej higieny pazurów. Zaniedbanie ich może doprowadzić do różnych chorób. Wzorując się na jego wnioskach, w ofercie sklepu Max & Mrau ujęliśmy akcesoria przeznaczone do chwytania i siadania. Ich warstwa wierzchnia została pokryta piaskiem kwarcowym. Zastosowanie tego materiału umożliwia ptakom ścieranie pazurów.

Bezpieczeństwo użytkowania zabawek dla ptaków

Od strony praktycznej akcesoria dla ptaków powinny być łatwe w zamontowaniu i wielofunkcjonalne. Oferowane przez sklep Max & Mrau zabawki zostały wyposażone w metalowe łańcuchy. Dzięki temu rozwiązaniu dodatki są bardzo łatwe w instalacji w każdej klatce. Bardzo ważnym aspektem jest również bezpieczeństwo użytkowania tych produktów. Zabawki dla ptaków powinny być wykonane z nieszkodliwych dla zwierząt materiałów. Ptaki, bawiąc się nimi, bardzo często je podgryzają. Aby uniknąć alergii i chorób układu pokarmowego, należy stosować naturalne materiały, takie jak drewno oraz specjalne plastiki, które będą w pełni bezpieczne dla naszych skrzydlatych przyjaciół. Co więcej, zabawki z tworzyw sztucznych są bardzo lekkie i łatwe w użyciu. W sklepie Max & Mrau znajdą Państwo wiele dodatkowych akcesoriów do klatek. Oferowane przez nas zabawki są idealnym rozwiązaniem dla miłośników ptaków, którzy chcą zapewnić swoim pupilom wiele rozrywki. Ich zakup niesie ze sobą wiele zalet zarówno dla właściciela, jak i dla ich podopiecznych. Zabawki zapewnią właściwą kondycję fizyczną i psychiczną ptaków. Dzięki tym dodatkom zamknięty w klatce ptak na nowo pokocha swoje miejsce i będzie czuł się bardzo komfortowo.