Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sucha karma dla psów

Marka
Cena
-
Wielkość psa
Faza życia
Rasa
Pokaż tylko Pokaż tylko

Sucha karma dla psa - zbilansowany posiłek dla pupila

Właściwe dobrana karma dla psa to klucz do zdrowia, sprawności fizycznej oraz dobrego wyglądu, czego żywym dowodem jest nasz towarzyski i pełen energii Max. Każdy pupil ma swój indywidualny gust w kwestii pożywienia, natomiast codzienne posiłki powinny być dla niego źródłem potrzebnych składników odżywczych, minerałów, a także motorem do działania. Max postanowił podzielić się swoimi rekomendacjami względem karm suchych dla psów, pochodzących od sprawdzonych i uznanych producentów. Dzięki dokładnemu przestudiowaniu wszystkich składów, wybrał wyłącznie produkty wyróżniające się wysoką zawartością białka, bogate w wartościowe tłuszcze oraz włókna wspomagające trawienie. Przepyszna wołowina, delikatna jagnięcina czy wyborna dziczyzna? Max zebrał karmy suche dla psów, będące gwarancją dobrego smaku i zbilansowanej diety.

Sucha karma dla psa juniora

Max ma świadomość tego, jak odpowiednio skomponowane pożywienie wpływa na prawidłowy rozwój szczeniaków. Pamiętając o swoich najmłodszych przyjaciołach, stworzył listę karm suchych dla psiego juniora, bogatych w witaminy, składniki odżywcze oraz minerały. Dzięki rozróżnieniu na produkty dedykowane dla szczeniaków ras małych, ras średnich oraz ras dużych, każdy właściciel bez problemu dobierze pożywienie, dostarczające dawkę energii, potrzebną do właściwego wzrostu. Zdaniem Maxa duże znaczenie ma konsystencja suchej karmy dla psów juniorów, dlatego odnalazł produkty, które nie będą sprawiały trudności w jedzeniu oraz będą zapobiegać powstawaniu chorób zębów. Odpowiednio dobrana karma dla szczeniąt wspomaga również funkcjonowanie jego stawów oraz chrząstek - o czym w studiowaniu składów nie zapomniał nasz przyjaciel Max.

Karma sucha dla psa seniora

Sucha karma dla psa przez całe życie stanowi dla wielu pupili podstawowe pożywienie. Max, pamiętając o swoich starszych przyjaciołach, postanowił znaleźć produkty, które będą odpowiednio dopasowane do ich wieku. Dlatego w tej kategorii właściciele psów znajdą karmy suche dla seniorów o niskiej zawartości tłuszczów, wzbogacone za to m.in. w błonnik oraz kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6. Odpowiednio zbilansowane składniki zawarte w suchym pokarmie dla psa sprawią, że nawet najstarsi przyjaciele Maxa każdego dnia będą cieszyć się dobrym samopoczuciem i chęcią do zabaw.

Karma sucha dla psów o szczególnych potrzebach żywieniowych

Każdego dnia Max ma duży apetyt i potrzebę ciągłego ruchu. Wie jednak, że brak równowagi pomiędzy tymi dwiema czynnościami może prowadzić do nadmiernego przyrostu masy ciała psów, który ciągnie za sobą inne, przykre konsekwencje. Dlatego zaproponował właścicielom bogaty wybór karm suchych dla psów z nadwagą. Produkty te odznaczają się nie tylko mniejszą kalorycznością, ale także wpływają pozytywnie na leczenie niewydolności nerek oraz wątroby. Max nie zapomniał również o psach, które nie przyswajają dobrze w swoim pożywieniu zboża. Dla właścicieli, którzy zdecydowali się na wybór karmy bezzbożowej dla psa, umieścił na tej kategorii produkty o wysokiej zawartości mięsa, dedykowane dla pupili o wrażliwych układach pokarmowych.

Sucha czy mokra karma dla psa? Sprawdź w artykule na naszym blogu jak wybrać odpowiednią karmę dla Twojego pupila.

 

pixel