Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

FILTRUJ PRODUKTY

Karma bezzbożowa dla kota

1 2 3 4 5
-13%
Josera NatureCat karma sucha 400g
16.62 
19.00 
-14%
Josera Marinesse karma sucha 400g
16.26 
19.00 
1 2 3 4 5

Bezzbożowa karma dla kota to idealnie dobrany skład, dedykowany naszym małym i dorosłym już pupilom! Każdy właściciel kota pragnie, by jego zwierzak otrzymywał pożywienie najwyższej jakości, czyli takie, które zaspokoi jego zapotrzebowanie na makroskładniki, witaminy i minerały. To szczególnie istotne w okresie dorastania i rozwoju naszego kota, ale nie tylko! Odpowiednio dostosowana dieta skutkuje dobrym samopoczuciem zwierzęcia, wpływa na jego aktywność, dzięki czemu nasz pupil nie jest osowiały i wykazuje wiele energii. Mrau zaznacza, że oprócz jego naturalnie wrodzonych umiejętności sportowych, to właśnie dieta pozwala mu zachować dobrą kondycję i oczywiście atrakcyjną posturę. Karma bezzbożowa dla kota sprawdzi się na każdym etapie życia czworonoga i stanowi idealne rozwiązanie dla zwierzaków wykazujących dużą aktywność.

Karma bezzbożowa jako dobrze zbilansowana dieta kota

W naturalnych dzikich warunkach podstawę żywienia kotów stanowią białka i tłuszcze zwierzęce. Mechanizmy biochemiczne pozwalają tym czworonogom, by źródło ich aktywności mogła stanowić dieta uboga w produkty roślinne. Dzisiaj niektóre koty mogą wykazywać problemy w przypadku żywienia pokarmami zawierającymi zboża. W naturze koty żywią się gryzoniami, ptakami czy żabami. I choć Mrau zaznacza, że on nie byłby w stanie odżywiać się w ten prymitywny sposób, to w rzeczywistości dieta ta od zawsze dostarczała mruczącym przedstawicielom najważniejszych wartości odżywczych. Właśnie dlatego karma bezzbożowa dla kota może stanowić źródło wszystkich właściwości niezbędnych dla jego prawidłowego funkcjonowania, rozwoju i właściwej aktywności fizycznej. Jednak, aby tak się stało, karma ta musi być bardzo dobrej jakości, a w jej składzie powinny znajdować się odpowiednio wyselekcjonowane produkty - dlatego w Max & Mrau zadbaliśmy o to, by oferowane przez nas i testowane przez Mrau produkty były sprawdzone i pochodziły od renomowanych marek. Tym samym bezzbożowa karma dla kota zawiera unikalne surowce, jak chociażby mięso z łososia czy dziczyzny z dodatkiem owoców i warzyw oraz niezwykle ważne minerały, zalecane w żywieniu tych czworonogów.

Bezzbożowa karma dla kotów na każdym etapie życia

Dorastanie kota to bardzo ważny czas! Oczywistym jest wręcz, że kluczową rolę pełni tutaj dobrze dostosowana do jego specyficznych potrzeb dieta. Żywienie naszych pupili może być personalizowane pod względem wielu czynników, niewątpliwie jednym z nich jest wiek. Małe kociaki wykazują dużą aktywność, a w ich organizmach zachodzi szereg procesów. Mają one szczególne znaczenie w prawidłowym funkcjonowaniu i rozwoju. Co istotne, bezzbożowa karma dla kota może być podawana mu na każdym etapie jego życia! Stanowi ona niezwykle cenne źródło przeciwutleniaczy, a także wspomaga układ odpornościowy, który we wczesnym okresie życia kota powinien być szczególnie chroniony. Prozdrowotne działanie i dobór wyselekcjonowanych składników sprawia, że karmy bezzbożowe mogą być stosowane jako pierwsze posiłki po odstawieniu kociaka od mleka matki. Dieta, której podstawę stanowi karma bezzbożowa, sprawdzi się także w przypadku dorastających i dorosłych już kotów, właśnie dzięki odpowiednio wyselekcjonowanemu składowi, który jest dostosowany do specyficznych potrzeb tych zwierzaków.