Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Środki na pchły i kleszcze dla psów

Marka
Cena
-

Produkty chroniące psa przed pchłami i kleszczami

Kiedyś Max z wyprawy do lasu przyniósł ze sobą naprawdę wspaniały patyk, który do dziś jest jego faworytem wśród leśnych znalezisk. Niestety z tej samej przechadzki przyniósł ze sobą także kleszcze i pchły. Na szczęście dzięki wcześniejszemu zastosowaniu odpowiednich preparatów, które oferowane są właśnie w tej kategorii, Max znajdował się pod niewidzialną i nieprzenikalną dla pasożytów warstwą ochronną. Specjalistyczne produkty, które wybraliśmy z Maxem to sprawdzone preparaty, które uchronią także Twojego pupila przed niechcianymi i niekiedy niebezpiecznymi pasożytami: kleszczami, komarami, pchłami i innymi. Specyfiki te tworzą swoistą powłokę, która uniemożliwia im poruszanie się, a co za tym idzie - tworzy nieprzyjazne dla pasożytów środowisko.

Ochrona psa przed pasożytami - spraye

Aby liczne spacery z naszymi pupilami przebiegały równie bezpiecznie, co przyjemnie, warto zaopatrzyć się w środki ochrony przed pasożytami. Taką barierę osłonową mogą stworzyć na przykład specjalistyczne spraye dostępne w tej kategorii produktów. Stanowią one skuteczną pomoc w ochronie psa przed pchłami, kleszczami czy komarami. Wystarczy rozpylić odpowiednią dawkę produktu na sierści psa, by zapewnić swojemu pupilowi spacer wolny od niechcianego kontaktu z pasożytami.

Krople dla psów przeciwko pchłom i kleszczom

Max, podobnie zresztą jak wszystkie psy, nie jest fanem pcheł, kleszczy ani żadnych innych pasożytów czy insektów, które podstępnie próbują wedrzeć się w jego sierść. Krople dla psów przeciwko pchłom i kleszczom po zaaplikowaniu penetrują skórę, rozprzestrzeniając się na jej warstwie lipidowej i szybko uwalniają swoje właściwości na całej powierzchni naskórka. Max zrobił dokładne śledztwo, czy aby na pewno specyfiki te chronią całą powierzchnię jego cennego psiego ciała - wszystkie zdały test, dlatego umieścił je w tej kategorii, żeby inne psiaki mogły już bez obaw testować ich działanie i także cieszyć się komfortowymi leśnymi wyprawami.

Emulsje przeciwko pchłom i kleszczom

Produkty dla psów przeciwko pasożytom mogą występować także w postaci emulsji. Takie specyfiki w niewielkiej ilości aplikujemy na psią skórę w trakcie mycia naszego pupila. Już po kilku minutach produkt zacznie działać, a nasz czworonożny przyjaciel znajdzie się pod osłoną. Max twierdzi, że to dobra propozycja dla wszystkich czyściochów - podczas kąpieli można nawet nie zauważyć, że do działania wkracza jakiś specyfik przeciwpchelny, ale już podczas spacerów różnica dla psów (i pasożytów) jest zdecydowanie odczuwalna.

Obroże przeciw pchłom i kleszczom dla psa

Obroże przeciwpchelne dla psów stanowią długotrwałą ochronę. Max wybrał kilka modeli, między innymi marki Dermapharm, by zarówno jego mniejsi, jak i więksi przyjaciele, mogli z łatwością znaleźć rozmiar odpowiedni dla siebie. Obroże chronią przed pchłami i kleszczami nawet przez kilka miesięcy. Jeśli Twój pupil jest wyjątkowo niesforny i niechętny do aplikowania specyfików, obroże będą stanowić doskonałą propozycję z tej kategorii.

pixel