Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

FILTRUJ PRODUKTY

Legowiska dla kota

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak znaczącą rolę w ciągu dnia odgrywa czas relaksu i odpoczynku. Koty to zwierzęta, które po wielu godzinach zabaw i psot z przyjemnością wylegują się lub drzemią w swoich legowiskach długimi godzinami. Co więcej, koty mogą spać nawet do 15 godzin dziennie. Dlatego szczególnie ważne jest, aby zapewnić im maksimum komfortu poprzez wybór produktów najwyższej jakości od renomowanych producentów. Pracowity Mrau spędził długie godziny na testowaniu różnych posłań, aby móc podzielić się z innymi czworonogami wyjątkowo różnorodną ofertą komfortowych legowisk dla kotów. Są one dostępne w różnych rozmiarach, kolorach i dostosowane do potrzeb naszego pupila.

Legowisko dla kota - jakie wybrać?

Dzięki szerokiej gamie wyselekcjonowanych przez Mrau posłań mamy pewność, że każdy właściciel znajdzie tutaj idealne miejsce spoczynku dla swojego kota. W zależności od zachowania i temperamentu mruczka proponujemy różne konstrukcje legowisk. Dla wiecznie poszukujących przygód łowców i obserwatorów sugerujemy oryginalne rozwiązania, jakimi są legowiska dla kota na kaloryfer. W ten sposób nasz czworonożny przyjaciel będzie mógł nawet podczas odpoczynku obserwować co się dzieje dookoła i szybko reagować. To praktyczne rozwiązanie pozwoli również na ograniczeniu szkód przy wdrapywaniu się na parapety. Dla kotów, które lubią wypoczywać przez długie godziny w samotności bądź w odosobnieniu przygotowaliśmy propozycję, jaką są legowiska dla kota - budki. Zwierzęta czują się szczególnie bezpiecznie, gdy mają swój oddzielony teren. Wysokie poczucie komfortu pozwala im na spokojniejszy sen, a w efekcie lepszą regenerację. Legowisko dla kota z daszkiem to idealny wybór dla czworonogów lubiących długi, spokojny spoczynek.

Przy wyborze odpowiedniego posłania najważniejsze jest, aby dopasować je do potrzeb naszego zwierzaka. Oferta legowisk przetestowanych przez Mrau to gwarancja komfortu, relaksu oraz długiego snu dla nawet najbardziej wymagającego mruczka.

Legowisko dla kota ozdobą mieszkania!

Mrau oprócz zamiłowania do leżenia wykazał się również niemałym poczuciem stylu przy wyborze oferty. Dzięki temu legowiska dla kotów, które oferujemy, cechują się nie tylko szczególną wygodą i komfortem, ale również ciekawym designem. Wywołujące łowcze instynkty egzotyczne tygrysie pręgi? Powrót do wesołych kropek z lat 60.? A może nowoczesny minimalizm i gładkie, jednolite wzornictwo? Bez najmniejszego problemu znajdziesz legowisko dla swojego zwierzaka zaprojektowane tak, aby dopasowane było również do domowej strefy komfortu. Proponowane przez Mrau legowiska to idealnie połączenie ciekawego stylu oraz najwyższej jakości. W trosce o nasze zwierzaki oferowane ekskluzywne legowiska dla kotów produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Obicia wykonane z flauszu i komfortowe dwustronne poduszki z licznymi flauszowymi wypełnieniami sprawiają, że legowiska są odporne i wytrzymałe. Dbając o higienę i zapobieganie wszelkich schorzeń u kotów, w asortymencie proponujemy legowiska, które można prać ręcznie bądź w pralce, dzięki czemu nie musisz przejmować się, że uszkodzisz posłanie podczas jego czyszczenia.

Zamknięte legowiska dla kota

O ile psiaki często preferują otwarte posłanie, legowiska dla kota miewają formę zamkniętą. Każdy kot ma nieco inną naturę i to od niej zależy, jak będzie się czuł na konkretnym legowisku. Zamknięte – w formie domków – zapewniają pupilowi odrobinę prywatności. Max i Mrau jako najlepsi przyjaciele dzielą między siebie swoje własne, ponieważ nadają się one także dla psów. Wnętrze wybranego przez Mrau legowiska zamkniętego zostało wyścielone flauszem, a zewnętrzna powłoka to plusz. Wybierając legowiska dla kota warto mieć na uwadze, w jakim materiale będzie on czuł się dobrze i wygodnie. Nie bez znaczenie pozostaje fakt, że posłania dla kota mogą być prane.