Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gryzaki dla małych i dużych psów

Marka
Rodzaj gryzaka dla psa
Przedział wielkości gryzaka dla psa
Cena
-

Gryzaki dla psów w trosce o zdrowe zęby i dziąsła

Max uwielbia wszystkie gryzaki: sznurkowe, kauczukowe, gumowe i inne. Gryzienie niewątpliwie stanowi jedną z jego ulubionych form rozrywki, dlatego chętnie testuje wszelkie gryzaki dla psa, a kiedy stwierdzi, że spełniają jego psie wymagania jakościowe, podrzuca je do asortymentu sklepu. Niezależnie od użytego do wykonania gryzaka materiału, wszystkie pełnią podobne funkcje. Przede wszystkim dostarczają psu rozrywki i potrafią zająć jego uwagę na naprawdę długi czas. Doskonale wpływają także na kondycję psich zębów i dziąseł, mogą również posiadać szereg dodatkowych właściwości.

Zobacz również oferowane przez nas szarpaki dla psów, które świetnie sprawdzą się we wspólnej zabawie z pupilem oraz pomogą mu rozładować nadmiar energii. 

Materiał gryzaków dla psa

Gryzaki dla psa mogą być wykonane z gumy lub winylu, grubego sznura czy kauczuku. Każdy psiak instynktownie podgryza czy gryzie różne rzeczy - pozornie celem ich zniszczenia, ale w rzeczywistości czworonogi masują nimi również swoje dziąsła, oczyszczają zęby i stymulują naturalne zachowania oraz zmysły. Każdy z materiałów, z którego wytworzono gryzak jest wytrzymały i mocny.

  • gumowe gryzaki dla psa cieszą się dużą popularnością i stanowią gwarancję, że psiak raczej nie poradzi sobie z ich przegryzieniem. Zwykle ich podstawowy składnik stanowi niemal niezniszczalny kauczuk.
  • winylowe gryzaki dla psa również sprawdzą się doskonale, nawet w przypadku nieco większych czworonogów. Dźwięki, jakie nierzadko podczas gryzienia oddają te zabawki, dodatkowo stymulują zmysły czworonoga i pobudzają go do dalszej intensywnej zabawy.
  • pewną klasykę gatunku stanowią gryzaki sznurkowe dla psa - proste rozwiązania w końcu bywają niekiedy najlepsze. Dodatkowo takie gryzaki pozwalają na wspólną zabawę z psem, ponieważ z łatwością można je złapać i stabilnie utrzymać w dłoni - takie przeciąganie czy siłowanie z psem zacieśnia więzy i stymuluje naturalne psie instynkty.

Kształty gryzaków dla psa

Gryzaki dla psa mogą wyróżniać się także kształtem. Kość, hantelka, a może soczysty hamburger? Asortyment jest naprawdę szeroki i z pewnością każdy psi przyjaciel Maxa ucieszy się z kolorowego, ciekawego w kształcie gryzaka. Wszelkie wypustki, zgrubienia, kolce czy pętelki to niezwykła atrakcja dla czworonoga i jego zębów, a tym samym nieskończone pole do popisu podczas gryzienia i codziennej zabawy. Gryzaki dla psa w kształcie kości to klasyka, jeśli chodzi o wybór kształtu, a jak wiadomo klasyka sprawdza się zawsze. Max ostatnio przerzucił się z gryzaka w kształcie hamburgera na tego w kształcie hantelka, bo jak twierdzi - łączy w ten sposób trening siłowy z dobrą zabawą, a to najefektywniej przekłada się na jego wysportowaną psią sylwetkę.

Gryzaki dla psa - właściwości dentystyczne

Gryzaki dla psa sprawdzają się nie tylko przy zabawie, ale także jako masaż dziąseł. Doskonale wpływają również na psie zęby, ponieważ ograniczają zbieranie się płytki nazębnej i oczyszczają je. Materiały, z których wykonane są dostępne tutaj gryzaki, są nietoksyczne i trwałe, więc bez obaw możesz podarować je swojemu psu. Gryzaki dla psa mogą posiadać także właściwości odświeżające psi oddech - miętowy zapach sprawdzi się perfekcyjnie.

Odwiedź nasz blog i zobacz przegląd zabawek edukacyjnych dla psów, który z pewnością ułatwi Ci wybór odpowiedniej zabawki dla Twojego pupila, spełniającej jego naturalne potrzeby. 

pixel