Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

FILTRUJ PRODUKTY

Akcesoria

Czystość i porządek to słowa, które Mrau opisuje jako swoje ulubione i nic dziwnego, ponieważ jest strasznym czyściochem i jest z tego znany. Szczególnie jeśli chodzi o toaletę, dlatego codziennie dba o to, by była czyszczona i panował wokół niej przyjemny zapach, który będzie zachęcał do skorzystania z niej. Jak wiadomo, aby móc zachować kocią kuwetę w nienagannym stanie, niezbędne jest korzystanie z przeznaczonych do tego zadania gadżetów. Mrau wybiera akcesoria najwyższej jakości, które zapewniają komfort użytkowania i doskonale spełniają swoją rolę. Wie, że użycie takich produktów sprawi, że korzystanie z kuwety będzie miłe i przyjemne. Mrau poleca akcesoria, które mogą być zawsze pod ręką i będzie można z nich skorzystać w każdej chwili, w zależności od aktualnej potrzeby.

Czystość w kuwecie - niezbędne akcesoria

Jak już wiadomo Mrau jest kotem, dla którego czystość odgrywa bardzo ważną rolę. Codziennie dba o porządek w swojej kuwecie i używa do tego najwyższej jakości akcesoriów, ponieważ zależy mu na tym, aby idealnie spełniały swoje zadanie. Pierwszym z produktów, z których korzysta Mrau jest puder do czyszczenia kuwety. Jego głównym zadaniem jest dezynfekcja i dokładne czyszczenie kociej toalety. Co ważne, usuwa on nawet bardzo uporczywe zabrudzenia i nie zostawia przy tym rys na powierzchni. Mrau zwraca na to bardzo dużą uwagę. Kolejnym środkiem mającym zapewnić czystość w kuwecie są worki foliowe - to dzięki nim możliwa jest higieniczna wymiana żwirku. Są bardzo łatwe w zastosowaniu, a Mrau lubi takie rozwiązania! Nasz koci specjalista od czystości poleca również stosowanie łopatek do kuwet. Wykorzystuje się je do wybierania odchodów z toalety naszego pupila bez konieczności wyrzucania żwirku. Zarówno Mrau, jak i jego właściciel lubią czystość nie tylko w toalecie, dlatego położyli przed kuwetą wycieraczkę, która pozwala na zostawienie na niej żwirku spod kocich łapek. Jest antypoślizgowa, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Jak zadbać o czystość kociej kuwety?

Mrau jest kotem, który bardzo dokładnie czyści swoją toaletę. Postanowił podzielić się radami mającymi posłużyć niedoświadczonym jeszcze właścicielom kotów i wyjaśnia, jak powinno się dbać o czystość kuwety. Jedną z najważniejszych kwestii jest regularna wymiana żwirku dla kota - pozwoli to na uniknięcie powstawania nieprzyjemnego zapachu, który trudno potem usunąć. Bardzo istotne jest też sprawienie sobie niezbędnych akcesoriów, które w znacznym stopniu ułatwią to zadanie. Mowa tu przede wszystkim o workach foliowych, które pozwalają na higieniczną wymianę żwirku. Dzięki nim można to zadanie wykonać szybko i sprawnie, nie zabrudzając przy tym powierzchni wokół kuwety. Przydatne są również łopatki do kuwet - ich zadaniem jest usuwanie odchodów ze żwirku. Stosowanie ich wiąże się z oszczędnością, bo nie wyrzucając żwirku, nie musimy go potem uzupełniać, co sprawia, że starcza na dłużej. Istnieje jeszcze parę innych akcesoriów przydatnych do zachowania czystości, zarówno w kuwecie, jak i wokół niej, jednak te uchodzą za najważniejsze i to właśnie je poleca Mrau.