Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

FILTRUJ PRODUKTY

Kategorie

Whiskas karma dla kota

Whiskas - lider na rynku kociej karmy

Od kilkudziesięciu lat wyroby Whiskas są ulubioną karmą milionów kotów na całym świecie. Firma stała się światowym potentatem ze względu na niezwykle smakowite dania dla czworonogów. Produkowane one są z najwyższej jakości składników, które podbijają podniebienia i trafiają w gust nawet najbardziej wybrednych kotów. Nasz ulubieniec Mrau, od najmłodszych miesięcy swojego życia, zajadał się przysmakami przygotowanymi przez Whiskas. Ich skład był tak skomponowany, aby harmonijnie wpływał na rozwój, a dieta była odpowiednio zbilansowana. Podobnie sprawa się miała, gdy Mrau stał się już dorosłym kotem i należało dbać o jego linię, gdyż jako znany łasuch, sam nie potrafił znaleźć umiaru w pałaszowaniu swoich ulubionych przekąsek. Firma Whiskas nie zapomina także o kocich seniorach i ma dla nich przygotowaną specjalną karmę. Zawiera ona właściwą ilość minerałów i witamin, aby futerko wciąż lśniło, a zęby były zdrowe i mocne.

Karma Whiskas, która pomoże Twojemu pupilowi rosnąć zdrowo

Whiskas wie, co jest odpowiednie dla Twojego małego kotka. Sucha karma oferowana przez producenta skierowana jest dla maluchów od 2 do 12 miesiąca życia. Zapewnia ona wszystko to, czego naturalnie potrzebuje kociak. W jej składzie znajdują się między innymi składniki odżywcze, niezbędne dla zdrowego i prawidłowego rozwoju. Zawarte w niej witaminy, wzmacniają system odpornościowy oraz dbają o należyte działanie układu pokarmowego. Między innymi dzięki temu pokarmowi Mrau wyrósł na zdrowego i silnego kota, który ma niepohamowaną chęć do psot i zabaw.

Kompletna karma Whiskas dla Twojego dorosłego kot

Żeby odpowiednio zbilansować dietę dorosłego kota, trzeba się nieco natrudzić. Sami doświadczyliśmy tego, gdy Mrau odmawiał jedzenia niektórych karm, z powodu ich spowszednienia w jego codziennym jadłospisie. Koty lubią chadzać własnymi ścieżkami, ale także próbować nowych rarytasów. Na szczęście w naszym sklepie znajduje się szeroki wachlarz produktów Whiskas, dzięki którym Twój pupil będzie w pełni usatysfakcjonowany swoim posiłkiem. Można wybierać pomiędzy karmą suchą, mokrą, uzupełniającą dietę czy specjalistyczną. Posiadamy przysmaki, które wpływają korzystnie na pielęgnację sierści i skóry lub na czyszczenie zębów. Wyborne paszteciki dla kociąt i seniorów oraz bogaty wybór mięs: od zwierząt hodowlanych, po ryby i ptaki. Wszystko to najwyższej jakości, firmowane logiem Whiskas. Dlatego można śmiało rzec, że legendarne hasło reklamowe tej firmy, “Twój kot kupowałby Whiskas” pozostaje aktualne.

Zbilansowana karma Whiskas, odpowiadająca na potrzeby Twojego kociego seniora

Gdy Mrau osiągnie już wiek dostojnego kociego seniora i więcej czasu będzie poświęcał na odpoczynek niż na zabawy, będziemy spokojni o jego zdrowie. Wiemy, że podstawą jego żywienia jest pełnowartościowa karmą i przekąski serwowane przez Whiskas. Podobnie będzie w przyszłości. W naszej ofercie znajdują się produkty, dzięki którym będzie można zadbać o swojego pupila, gdy znajdzie się on w podeszłym wieku.