Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria i artykuły dla gadów i płazów

Marka
Cena
-

Terrarystyka pasjonuje wiele osób, dlatego w asortymencie naszego sklepu nie mogło zabraknąć pokarmu, akcesoriów i wyposażenia dla trzymanych w terrariach zwierząt – przede wszystkim gadów, płazów i bezkręgowców. Chociaż Max i Mrau lokatorów terrariów postrzegają raczej jako totalnie egzotyczne stworzenia, mają spore doświadczenie w terrarystyce, dlatego w naszym sklepie znajdują się wyłącznie markowe i sprawdzone produkty.

Terrarystyka – pokarm dla zwierząt trzymanych w terrariach

Osoby, które interesuje terrarystyka, doskonale zdają sobie sprawę, że mają znikome szanse, by z wzajemnością zakumplować się ze swoimi podopiecznymi. W tym hobby chodzi zwykle o coś innego – hodowany okaz napawa nas dumą. Czego potrzebuje przeciętny lokator terrarium, by rosnąć zdrowo i w dobrej kondycji? Oczywiście doskonałego odżywienia. Terrarystyka wymaga odpowiedniego doboru pokarmu, dlatego w naszym asortymencie umieściliśmy sprawdzone karmy spełniające różne potrzeby, podzielone ze względu na gatunek i wiek zwierząt terrarystycznych. Oprócz pełnowartościowych karm, można tu znaleźć między innymi takie przysmaki jak suszone świerszcze czy larwy. Terrarystyka wymaga sporej wiedzy na temat żywienia gadów, a w tej kwestii przydatne bywają również specjalne suplementy diety. Poza tym żółwia i agamę łączy z kotem i psem to, że potrzebują porządnej miski. Dlatego w naszej ofercie umieściliśmy także wysokiej klasy akcesoria do karmienia zwierząt terrarystycznych.

Doskonale zaprojektowane terraria dla Twoich podopiecznych

Terrarystyka wymaga od hodowcy również dogłębnej wiedzy o zwierzętach. Sprowadza się to między innymi do znajomości ich potrzeb środowiskowych. Terrarium nie jest zwykłym szklanym czy plastikowym pojemnikiem. To w zasadzie urządzenie, które ma odtworzyć warunki, w jakich żyje przedstawiciel danego gatunku w naturze. Przy okazji oczywiście zapewnić właścicielowi wygodną obserwację. W Max & Mrau terrarystyka nie jest traktowana po macoszemu, dlatego w poszczególnych podkategoriach umieściliśmy terraria przystosowane do potrzeb przedstawicieli różnych gatunków. Znajdują się tu również kompletne zestawy terrarystyczne, dzięki którym hodowcę czeka mniej pracy. Z kolei plastikowe faunboxy ułatwią przenoszenie i rozmnażanie hodowanych okazów. Ciekawym rozwiązaniem są terraria siatkowe, które pozwalają promieniom słonecznym przenikać do jego wnętrza by ułatwić ogrzewanie powietrza. Terrarium to przestrzeń dla zwierzaka, w której ma on czuć się naprawdę komfortowo, dlatego tak ważne jest stosowanie akcesoriów, które imitują środowisko naturalne zwierząt terrarystycznych. Miseczki na pokarm drążone w kamieniach, rośliny, podłoża naturalne i oświetlenie pozwalające poczuć się jak „u siebie”.

Wszystko, czego wymaga profesjonalna terrarystyka, czyli wyposażenie i akcesoria

Osobną i ważną podkategorię w dziale „terrarystyka” w sklepie Max & Mrau stanowią akcesoria terrarystyczne. Higrometry, termometry czy rozbudowane systemy zraszające zapewniają lokatorom terrariów wyższy komfort i pozwalają łatwiej kontrolować hodowcy warunki panujące wewnątrz. Profesjonalna terrarystyka w przypadku niektórych gatunków właściwie nie istnieje bez wykorzystania tych urządzeń. W kategorii „terrarystyka” umieściliśmy ponadto dziesiątki elementów wyposażenia terrariów. Wśród nich znajdują się podstawowe – takie jak podłoże, elementy dekoracyjne, jak również zaawansowany sprzęt służący odpowiedniemu oświetleniu. Wszystkie przyczyniają się pozytywnie do wyższego poziomu komfortu hodowanych zwierząt.

Edukacja jest ważna!

Max i Mrau wiedzą, że najważniejsza jest wiedza o tym, jak pielęgnować i żywić zwierzaka, aby mu nie zaszkodzić, a dać najbardziej komfortowe warunki do życia. Dlatego regularnie wzbogacają swojego bloga o porcję wartościowych informacji, które pozwalają być na bieżąco z tym, jak hodować gady i płazy.

Produkty jedyne w swoim rodzaju

Mrau wie, jak ważne jest bycie sobą we wszystkich okolicznościach! Aby umożliwić to Twojemu zwierzakowi, rekomenduje zakupy w strefie Lifestyle. Znajdziecie tam ekologiczną karmę premium, przekąski wypiekane przez lokalnych kuchmistrzów, akcesoria personalizowane, produkowane z myślą o zwierzakach chcących podkreślić swoją wyjątkowość. Strefa Lifestyle to bezpieczne kosmetyki pochodzące z organicznych produkcji, zabawki i artykuły zdobiące kota, jego właściciela i ich wspólny dom.

Zakupy z korzyścią dla zwierzaka i właściciela

Wiemy, że za udanymi zakupami stoi nie tylko perfekcyjnie dobrany asortyment. Za komfort odpowiada również obsługa klienta, która każdego dnia jest do Twojej dyspozycji, gdy tylko potrzebujesz skonsultować swój zakupowy wybór ze specjalistami. Wiemy również, że lubisz być nagradzany za swoją aktywność w sklepie – dlatego personalizujemy ofertę promocyjną dla naszych klientów. Nie wahaj się zatem przed zapisaniem do naszego newslettera, to on jest kanałem komunikacji, którym będziesz otrzymywać wyjątkowe oferty szyte na miarę. Zakupy w maxandmrau.pl to również możliwość gromadzenia punktów w programie lojalnościowym i wymiany ich na rabaty podczas kolejnych zakupów lub atrakcyjne prezenty z katalogu.    

pixel