Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przysmaki, smaczki dla psów i szczeniąt

Marka
Faza życia
Pokaż tylko Pokaż tylko
Cena
-

Duży wybór pysznych smakołyków dla psów

Max jest ogromnym wielbicielem przysmaków w każdej formie. Zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że stanowią one nie tylko źródło przyjemności dla psiego podniebienia, ale mają także dobroczynny wpływ na jego uzębienie. Należy również pamiętać, że wzorowe zachowanie Maxa jest wynikiem ciągłego nagradzania go przysmakami za dobre sprawowanie. Nasz pupil postanowił więc znaleźć najsmaczniejsze i najbardziej wartościowe psie smakołyki, a następnie podzielić się wiedzą na ich temat z właścicielami swych przyjaciół.

Max w studiowaniu składów przysmaków oraz ostatecznym doborze produktów miał świadomość, że przysmaki dla psów powinny być dobierane pod względem wielkości rasy, wieku czy ewentualnego występowania alergii u czworonożnych pupili. Stąd bogaty i różnorodny wybór smakołyków, które sprawdzą się doskonale zarówno w trakcie tresury, jak i rozpieszczania psa.

Przysmaki dla psa do tresury

Tresura stanowi bardzo ważny element procesu wychowania psa. Efektem regularnych i dobrze przeprowadzanych treningów w domu jest rozwiązanie większości problemów. W tym celu przydatne okażą się przysmaki dla psa do tresury, które staną się dla czworonoga ważną nagrodą. Max podkreśla jednak, że muszą być one odpowiednio smaczne, aromatyczne oraz wyprodukowane z naturalnych składników. Dlatego wybrał przysmaki zrobione z różnego rodzaju mięsa m.in.: jagnięciny, kurczaka, kaczki, królika czy łososia - tak, aby wpisać się w gusta każdego pupila oraz odpowiadać na potrzeby czworonożnych alergików.

Dentystyczne przysmaki dla psa

Max zdaje sobie sprawę z tego, jak istotna jest higiena jamy ustnej u każdego zwierzaka. Dlatego nie zapomniał w tej kategorii umieścić dentystycznych przysmaków dla psa, mających za zadanie wspierać zdrowie, poprzez skuteczne czyszczenie zębów. Dzięki specjalnemu kształtowi i odpowiedniej twardości przysmaki dentystyczne nie tylko oczyszczają, ale i wzmacniają uzębienie. Max wybrał smakołyki pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów, takich jak Maced, Pedigree czy Acana, i wytwarzane z naturalnych składników, dzięki czemu nie podrażniają one układów pokarmowych wrażliwych psiaków.

Przysmaki dla małych i dużych ras

Smakołyki dla psa mogą pełnić różne funkcje. Stanowią doskonały sposób okazywania miłości, nagradzania pupila za wzorowe zachowanie czy formę zabawy w trakcie jego samotnego pobytu w domu. I chociaż powody są te same, przysmaki mogą być zupełnie różne. Max zebrał w jednym miejscu zarówno przysmaki dla szczeniąt, jak i dorosłych psów, odpowiednie dla różnych ras. Zaproponował również psim właścicielom smakołyki w rozmaitej formie: kości, gryzaków, ciasteczek, paluszków czy kabanosów.

Dzięki sumiennej selekcji Maxa, kategoria ta obejmuje przysmaki dla psów, będące połączeniem wyśmienitego, naturalnego smaku oraz troski o zdrowie pupili. Max ma również świadomość, że nie tak łatwo od razu znaleźć swojego faworyta wśród tych mięsnych smakołyków. Dlatego zaproponował przysmaki sprzedawane pojedynczo, dedykowane jeszcze niezdecydowanym pupilom oraz pakowane w dużej ilości, adresowane do czworonogów, które znają już swój ulubiony rarytas.

pixel