Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karma dla psów rasowych

Marka
Faza życia
Pokaż tylko Pokaż tylko
Cena
-

Karma dla psów rasowych dopasowana do potrzeb czworonogów

Każdy pies posiada indywidualne preferencje żywieniowe, których żaden właściciel nie powinien bagatelizować. Dieta czworonoga powinna więc być bogata w rozmaite składniki odżywcze, a przy tym zachwycać smakiem podniebienie naszego pupila. Wie o tym doskonale Max, który jest nie tylko wielkim miłośnikiem jedzenia, ale i okazem zdrowia, zarażającym wszystkich dookoła pozytywną energią. Z racji tego, że chętnie służy pomocą, postanowił dokładnie przestudiować skład karm dla psów i podzielić się swoimi żywieniowymi rekomendacjami. Max ma wielu czworonożnych przyjaciół rozmaitych ras: małych, średnich i dużych. Choć różnią się znacznie od siebie, z przedstawicielem każdej z nich uwielbia się bawić. Max uważa jednak, że każdy wymaga indywidualnego żywienia, dlatego wybrał dla psów rasowych przeznaczone dla nich karmy.

Karma a rasa psa

Max ma pełną świadomość, że każda rasa posiada indywidualne potrzeby żywieniowe oraz tendencje do pewnych zaburzeń chorobowych. Dlatego stworzył listę produktów, które spełniają owe wymagania i dbają profilaktycznie o zdrowie czworonogów. Właściwie dobrana i wysokiej jakości karma dla psów rasowych posiada specjalnie opracowaną recepturę, stworzoną według specyfiki wybranej rasy psów małych, średnich lub dużych. Pochodzą one od renomowanych producentów, takich jak Royal Canin czy BRIT, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w komponowaniu żywności dla psich pupili. Dzięki starannej selekcji naturalnych składników każdy czworonożny przyjaciel rozwija się w prawidłowym tempie oraz otrzymuje odpowiednią dawkę energii, potrzebną do codziennych zabaw i spacerów. Max doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że karma dla psów rasowych powinna zmieniać się wraz z wiekiem zwierzaka, dlatego w ofercie znajdują się karmy dla szczeniąt, jak i starszych psów. Pozwolą one zadbać m.in. o harmonijny rozwój szkieletu w pierwszych miesiącach życia, o stan zdrowia jamy ustnej przez wszystkie lata oraz pomogą w zapobieganiu nadwagi u psich staruszków.

Pełnowartościowy skład karmy dla psów rasowych

Max posiada w gronie swoich psich przyjaciół miniaturę sznaucera, która należy niestety do ras, narażonych na powstawanie kamieni w drogach moczowych i nerkach. Nasz pies wie, jak zdrowe odżywianie może znacząco wpływać na pracę organizmu, dlatego proponuje karmę dla szanucera ze składnikami przeciwdziałającymi powstawaniu tej choroby. Z kolei inny znajomy Maxa - maltańczyk słynie z pięknej i długiej sierści. Jego właściciel musi więc każdego dnia dbać o właściwą pielęgnację psa. Nasz pomocny Max znalazł karmę, wzbogaconą m.in. w kwasy tłuszczowe, biotynę czy rozmaite olejki, których spożywanie wpływa na efektowny wygląd okrywy włosowej. To tylko niektórzy z przyjaciół Maxa, którzy wymagają indywidualnego dbania o zdrowie i wygląd sierści. Właściciele labradorów, yorków, shitzu, buldogów francuskich, jamników i wielu innych przyjaciół Maxa mają teraz okazję sprawdzić działanie karm dla psów rasowych.

pixel