Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Podłoże i żwirek dla gryzoni domowych

Marka
Cena
-

Każdy gryzoń powinien mieć zapewnioną odpowiednią higienę i bezpieczeństwo w klatce. Mrau doskonale rozumie, jak ważna jest wygoda małego ssaka domowego, dlatego przeprowadził wiele testów miękkości i puszystości podściółek. Zapewniamy, że stosując nasze podłoża i żwirki dla gryzoni sprawimy, że nasz ssak będzie czuł się komfortowo w jego małym kącie. Podczas wyboru podłoża lub żwirku należy zwrócić szczególną uwagę na jego chłonność, tendencję do powodowania różnych chorób zwierząt, a także na skład i substancje w nim się znajdujące.

Naturalne trociny dla gryzoni

Trociny o wysokiej chłonności w postaci naturalnych, drewnianych wiórek są odpowiednie dla każdego zwierzęcia domowego. Mrau zapewnia, że nie ma możliwości zranienia łapek małego gryzonia, ponieważ trociny są małych rozmiarów. Co więcej, granulki zostały mocno sprasowane, dzięki czemu nie pylą, a dodatkowo są w pełni biodegradowalne. Podłoże w postaci trocin dla gryzoni zapewni bezpieczeństwo, komfort i odpowiednie warunki do życia.

Żwirek dla domowych zwierząt

Mrau jako ssak doskonale rozumie potrzeby swojego gatunku, jednak nie wrzuca wszystkich do jednego worka. Każde małe zwierzę różni się między sobą zachowaniem, potrzebami, wielkością i budową. Domowe zwierzęta futerkowe takie jak koty, króliki, chomiki czy szynszyle, wymagają zapewnienia odpowiednich warunków zoohigienicznych. Z pomocą przychodzi żwirek naturalny, który został wykonany z drzewa iglastego i nie zawiera żadnych substancji chemicznych. Ten typ podłoża dla gryzoni ma zdolność do pochłaniania nieprzyjemnych zapachów, dzięki czemu zapewnia komfort nie tylko ssakowi, ale również jego właścicielowi. Jego zastosowanie jest rozwiązaniem na dłuższy okres czasu, co sprawia, że jest bardzo wygodny w użytkowaniu.

Ściółka dla gryzoni i królików

Przyjemność chodzenia po ściółce została dogłębnie zbadana przez Mraua, który uważa to za jedną z najważniejszych cech podłoża dla gryzoni. My oferujemy ściółkę naturalną dla małych ssaków. Tak jak większość naszych wysokiej jakości produktów, ten typ charakteryzuje się wysoką chłonnością wilgoci, przez co jest bardzo bezpieczny w stosowaniu i nie powoduje chorób. Co więcej, roztacza naturalny zapach drewna w pomieszczeniu, a przy tym redukuje nieprzyjemny amoniak.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze podłoża/żwirku dla gryzoni?

Wybierając odpowiednie podłoże bądź żwirek dla gryzoni należy wziąć pod uwagę to, z jakich surowców zostało ono wykonane. Mrau uważa, że najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie materiałów pochodzenia naturalnego, takich jak drewno iglaste, dzięki któremu zminimalizujemy ryzyko uczuleń, a korzennym zapachem sprawimy, że pomieszczenie nabierze świeżości. My również tak uważamy i przykładamy szczególną uwagę do surowców, nie zapominając o chłonności wilgoci i zdolności do pochłaniania nieprzyjemnych zapachów. Najwyższej jakości podłoża takie jak trociny czy żwirek naturalny mogą być utylizowane drogą sanitarną. Wszystkie te czynniki wpływają na komfort, wygodę i bezpieczeństwo domowego zwierzątka.

pixel