Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

Dbanie o zdrowie kota

Produkty dobre dla zdrowia kota

Mrau każde rutynowe badania u weterynarza przechodzi z perfekcyjnym wynikiem. Poza odpowiednią dietą pomagają mu w tym produkty dobre dla zdrowia kota, które zresztą osobiście przetestował i wybrał jako część asortymentu naszego sklepu. W ten sposób Mrau dzieli się z pozostałymi kociakami tym, co najlepsze.

Zdrowy żołądek i nerki oraz wsparcie trawienia u kota

Produkty dobre dla zdrowia mruczków to między innymi specjalistyczne karmy dla kota i zdrowe przysmaki, które chronią nerki i żołądek, a także wspomagają procesy trawienne. W tej kategorii znalazły się między innymi karmy przeznaczone dla kotów określonych ras, w różnym wieku, jak również z różnymi problemami żołądkowymi bądź nietolerancją pokarmową. Mrau może osobiście zaświadczyć, że wszystkie produkty dobre dla zdrowia kota dostępne w tej kategorii stanowią przy okazji rarytas dla kociego podniebienia.

Smakołyki dla kota wpływające na futro oraz pielęgnację skóry

Produkty dobre dla zdrowia kota często przynoszą wiele korzyści także ludziom. Doskonałym tego przykładem są smakołyki, które doskonale wpływają na kocie futerko. Wielu właścicieli kotów twierdzi, że nie ma większej przyjemności i sposobu na relaks niż głaskanie miękkiego, kociego futerka. Również ważna jest dbałość o skórę kociaka, zwłaszcza gdy ten mimo kanapowych zwyczajów, podobnie jak Mrau lubi buszować w trawie. Preparaty do ochrony i pielęgnacji skóry zabezpieczą ją przed pasożytami i pomogą złagodzić ewentualne podrażnienia. Kolejnym produktem, który pozytywnie wpływa na kondycję i dobre samopoczucie mruczącego przyjaciela są preparaty odkłaczające dla kota. Ich stosowanie pomaga pozbyć się kul włosowych z kociego przewodu pokarmowego.

Witaminy – produkty dobre dla zdrowia kota

Swój wigor Mrau zawdzięcza między innymi regularnie stosowanym witaminom dla kotów. Ta podkategoria jest zresztą znacznie szersza, ponieważ produkty dobre dla zdrowia kota to również preparaty przyspieszające przemianę materii, czy dostarczające organizmowi cennych składników odżywczych. Niektóre z nich mają dość uniwersalne przeznaczenie – dla kotów i psów, dlatego Mrau zażywa je wspólnie ze swoim przyjacielem – Maxem.

Pielęgnacja oczu i uszu kota

Mrau, mimo duszy buntownika, doskonale wie, że produkty dobre dla zdrowia mruczka, a konkretnie służące pielęgnacji oczu i uszu kota to niezbędny asortyment. Odpowiednie preparaty ochronią kociaka przed potencjalnymi podrażnieniami, infekcjami i pozwolą mu cieszyć się lepszym słuchem i wzrokiem. Oba te zmysły mają dla kotów duże znaczenie.

Produkty dla zdrowych zębów kota

Mrau jest na swoim osiedlu prawdziwym Casanovą i żadna kotka nie może oprzeć się jego urokowi. Dzieje się tak między innymi dlatego, że nasz koci ekspert, mimo natury łakomczucha, przywiązuje ogromną wagę do zdrowych zębów i nienagannego kociego uśmiechu. Pomagają mu w tym również obecne w kategorii „Produkty dobre dla zdrowia kota” specjalne smakołyki czyszczące i pielęgnujące kocie zęby. Przed wyjściem na randkę Mrau prosi nas niekiedy o pomoc w zastosowaniu preparatu odświeżającego jamę ustną, który bardzo polubił i także umieścił w naszym sklepie.

Preparaty uspokajające dla kota

Inne produkty dobre dla zdrowia mruczącego pupila, tym razem w dużej mierze psychicznego, to preparaty uspokajające dla kota. Mrau wyselekcjonował te, które najbardziej pomagają mu w stresujących wizytach u weterynarza, za którymi niezbyt przepada. Zależnie od preferencji kociego przyjaciela, produkty są dostępne w formie tabletek, specjalnych obroży antystresowych czy wyśmienitych przysmaków.