Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zdrowie kota

Marka
Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa

Zdrowie kota

 Zdrowie

Produkty dobre dla zdrowia kota

Mrau każde rutynowe badania u weterynarza przechodzi z perfekcyjnym wynikiem. Poza odpowiednią dietą pomagają mu w tym produkty dobre dla zdrowia kota, które zresztą osobiście przetestował i wybrał jako część asortymentu naszego sklepu. W ten sposób Mrau dzieli się z pozostałymi kociakami tym, co najlepsze.

Zdrowy żołądek i nerki oraz wsparcie trawienia

Produkty dobre dla zdrowia kota to między innymi specjalistyczne karmy i przysmaki, które chronią nerki i żołądek, a także wspomagają procesy trawienne. W tej kategorii znalazły się między innymi karmy przeznaczone dla kotów określonych ras, w różnym wieku, jak również z różnymi problemami żołądkowymi bądź nietolerancją pokarmową. Mrau może osobiście zaświadczyć, że wszystkie produkty dobre dla zdrowia kota dostępne w tej kategorii stanowią przy okazji rarytas dla kociego podniebienia.

Smakołyki wpływające na futro oraz pielęgnacja skóry

Produkty dobre dla zdrowia kota często przynoszą wiele korzyści także ludziom. Doskonałym tego przykładem są smakołyki, które doskonale wpływają na kocie futerko. Wielu właścicieli kotów twierdzi, że nie ma większej przyjemności i sposobu na relaks niż głaskanie miękkiego, kociego futerka. Również ważna jest dbałość o skórę kociaka, zwłaszcza gdy ten mimo kanapowych zwyczajów, podobnie jak Mrau lubi buszować w trawie. Preparaty do ochrony i pielęgnacji skóry zabezpieczą ją przed pasożytami i pomogą złagodzić ewentualne podrażnienia.

Witaminy – produkty dobre dla zdrowia kota

Swój wigor Mrau zawdzięcza między innymi regularnie stosowanym witaminom. Ta podkategoria jest zresztą znacznie szersza, ponieważ produkty dobre dla zdrowia kota to również preparaty przyspieszające przemianę materii, czy dostarczające organizmowi cennych składników odżywczych. Niektóre z nich mają dość uniwersalne przeznaczenie – dla kotów i psów, dlatego Mrau zażywa je wspólnie ze swoim przyjacielem – Maxem.

Produkty dobre dla zdrowia kota – pielęgnacja oczu i uszu

Mrau, mimo duszy buntownika, doskonale wie, że produkty dobre dla zdrowia kota, a konkretnie służące pielęgnacji oczu i uszu to niezbędny asortyment. Odpowiednie preparaty ochronią kociaka przed potencjalnymi podrażnieniami, infekcjami i pozwolą mu cieszyć się lepszym słuchem i wzrokiem. Oba te zmysły mają dla kotów duże znaczenie.

Produkty dla zdrowych zębów

Mrau jest na swoim osiedlu prawdziwym Casanovą i żadna kotka nie może oprzeć się jego urokowi. Dzieje się tak między innymi dlatego, że nasz koci ekspert, mimo natury łakomczucha, przywiązuje ogromną wagę do zdrowych zębów i nienagannego kociego uśmiechu. Pomagają mu w tym również obecne w kategorii „Produkty dobre dla zdrowia kota” specjalne smakołyki czyszczące i pielęgnujące kocie zęby. Przed wyjściem na randkę Mrau prosi nas niekiedy o pomoc w zastosowaniu preparatu odświeżającego jamę ustną, który bardzo polubił i także umieścił w naszym sklepie.

Preparaty uspokajające

Inne produkty dobre dla zdrowia kota, tym razem w dużej mierze psychicznego, to preparaty uspokajające. Mrau wyselekcjonował te, które najbardziej pomagają mu w stresujących wizytach u weterynarza, za którymi niezbyt przepada. Zależnie od preferencji kociego przyjaciela, produkty są dostępne w formie tabletek, specjalnych obroży czy wyśmienitych przysmaków. Zadbaj o zdrowie swojego kota z tymi produktami:
pixel