Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

Ryby

Mały podwodny świat w akwarium nie tylko wzbudza ciekawość hodowców ryb, ale również wszystkich innych zwierząt. Mrau uwielbia zaglądać przez szklaną szybę i obserwować ryby, jednak zawsze z pokojowymi zamiarami. Dzięki długim rozmyślaniom jest już pewien, jakie produkty może zarekomendować wszystkim miłośnikom wodnej flory i fauny. Akwarystyka nie ma już przed nim tajemnic.

Pokarm dla rybek

Max i Mrau wiedzą, że główną przyjemnością w życiu każdego stworzenia jest jedzenie. Co prawda, ryby głosu nie mają, ale z pewnością potwierdziłyby zdanie naszych ekspertów. Jedno jest pewne, każdy zwierzak, niezależnie czy jest małym futrzakiem, gryzoniem czy rybą ma zróżnicowane potrzeby żywieniowe. Akwarystyka jest dziedziną, która dostarcza nam cennych informacji na temat odpowiedniego żywienia gatunków ryb. Aby nasze wodne zwierzęta żyły w zdrowiu, należy podawać im karmę dla ryb wysokiej jakości. W tej kategorii można znaleźć karmy uniwersalne dla wszystkich gatunków ryb, jak i granulaty o odmiennej strukturze. Doświadczeni hodowcy ryb, dla których akwarystyka to chleb powszedni, nie raz spotkali się z przypadkami chorych i bardziej wymagających gatunków ryb. Dlatego wiedzą, jak ważne w takim momencie jest żywienie specjalistyczne, ułatwiające powrót do sił i zdrowia.

Zestawy akwariowe

Akwarystyka dotyczy hodowli ryb, jak i roślin w akwarium. Aby zająć się tą dziedziną wiedzy, należy dobrze się przygotować. W pierwszej kolejności należy zaopatrzyć się w akwarium, które będzie odpowiednie dla planowanej hodowli danego gatunku. Nasi eksperci, przed którymi akwarystyka nie ma tajemnic, rekomendują jak największe lokum dla ryb. Pojemność akwarium jest oczywiście uzależniona od miejsca, jakie możesz przeznaczyć na hodowlę. Oprócz akwarium, Max i Mrau polecają odpowiednie podstawki i szafki, które zapewnią bezpieczeństwo naszym rybkom oraz optymalne nasłonecznienie. Jeżeli akwarystyka jest Twoją nową pasją, nasi czworonożni specjaliści chętnie doradzą w wyborze odpowiedniego akwarium! Pamiętaj, że pytać możesz zawsze nas o to, co nurtuje Cię najbardziej podczas pielęgnacji swojego akwarium. Jesteśmy dla Ciebie!

Akwarystyka – profesjonalne wyposażenie akwarium

Odpowiednie wyposażenie akwarium zapewni rybkom i roślinom komfortowe warunki do życia oraz ułatwi Ci jego pielęgnację. Max i Mrau dodają jeszcze, że dzięki wyposażeniu rybki w akwarium lepiej się prezentują. Mimo, że akwarystyka to specjalizacja Mrau, nasz drugi ekspert nie pozostaje w tyle. W końcu interesuje się niemal każdym zbiornikiem wodnym, w którym można się wykąpać. Niestety akwaria nie zostały przetestowane przez Maxa, ponieważ przy produkcji nie zostały przewidziane jego gabaryty. Aby stworzyć komfortowe warunki naszym rybkom, warto zaopatrzyć się w grzałki akwariowe i termometry, aby móc zawsze kontrolować temperaturę wody. Natomiast odpowiednie oświetlenie stworzy dla ryb bezpieczny mikroklimat. Należy podkreślić, że Max i Mrau to esteci, którzy nie zadowalają się zwykłym akwarium bez dekoracji.

Eksploatacja akwarium

Eksploatacja to kolejna kategoria stworzona przez Maxa i Mrau. Jako, że akwarystyka stanowi ich długoletnią pasję, mogą doradzić najlepsze produkty do akwarium. Najważniejszym z nich jest filtr akwarystyczny, dzięki któremu rybki będą miały czym oddychać. Akwarystyka to nie tylko podziwianie piękna morskich stworzeń, ale również dbanie o czystość ich lokum, dlatego eksperci rekomendują odmulacze, czyściki oraz preparaty do czyszczenia w pełni bezpieczne dla rybek.

Oczko wodne

Max i Mrau wiedzą, że miłośnicy podwodnego świata chętnie inwestują nie tylko w akwaria. Dużą popularnością cieszą się oczka wodne, które dają możliwość czerpania radości z obcowania z przyrodą i wodną fauną i florą. W swej ofercie mamy produkty, które idealnie sprawdzą w przypadku zakładania oczka wodnego i jego późniejszej eksploatacji. Specjalistyczne filtry i preparaty do usuwania glonów pozwolą zachować czystość w oczku wodnym. Mamy też coś dla prawdziwych estetów chcących dekorować swój ogród – elementy oświetlenia stawu wprawią każdego w zachwyt! Mrau też uwielbia wpatrywać się w te światełka! Pamiętać należy również o pokarmie dla ryb zamieszkujących nasze oczko wodne – mamy w ofercie produkty przygotowane z myślą o potrzebach tych stworzeń.

Zakupy z bonusem!

Posiadacze ptaków wiedzą, że są to wyjątkowe zwierzęta, których hodowla daje ogromną satysfakcję. Aby zakupy dla ptaków były jeszcze bardziej udane, dajemy Ci możliwość skonsultowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta, aby podpytać o szczegóły oferty, porównać konkretne produkty lub zwyczajnie skorzystać z doświadczenia naszych konsultantów, którzy pomogą przejść przez cały proces zakupowy, począwszy od wyboru właściwego produktu. Zakupy na maxandmrau.pl to również możliwość zapisu do newslettera, którym otrzymasz wyjątkowe oferty szyte na miarę, a także skorzystania z walorów programu lojalnościowego – robisz zakupy, zbierasz punkty i wymieniasz je na rabaty do wykorzystania przy kolejnych zakupach lub na prezenty z katalogu.