Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Woreczki na psie odchody, pojemniki na woreczki

Marka
Cena
-

Max wie, że codzienne życie bywa niekiedy skomplikowane i wiąże się z mniejszymi lub większymi problemami. Wie też, że warto je sobie ułatwiać, dlatego nie powinno się rezygnować z korzystania z dodatków, które mogą znacząco poprawić jego jakość. Stosowanie różnego rodzaju gadżetów usprawni życie zarówno zwierzęcia, jak i jego właściciela. Max postanowił stworzyć kategorię, która obejmuje niezbędne dodatki przydatne w codziennym funkcjonowaniu, a także pozostałe produkty, które niekiedy mogą stać się prawdziwym ratunkiem w trudnej sytuacji.

Akcesoria do sprzątania

Max jest psem, który ma nienaganne maniery i doskonale wie, że swoje potrzeby należy załatwiać na zewnątrz, a nie w domu. Już od wczesnych lat był uczony czystości i tego, że należy zachować swój teren w niezabrudzonym stanie. Jego przyjaciele również o tym wiedzą, jednak spora część grona to jeszcze małe szczeniaczki, którym zdarza się niekiedy mała wpadka. Oprócz złości właściciela pojawia się parę innych związanych z tym nieprzyjemnych wątków - zniszczenia powierzchni i brzydki zapach. Max ma na to radę. Poleca skorzystać ze specjalnych płynów, których właściwości chemiczne pozwalają na pozbycie się niechcianego problemu. Rekomenduje on użycie płynów do usuwania zapachu moczu lub odplamiaczy, gdy wpadka trafi się akurat na kanapie lub fotelu. Te produkty doskonale spełnią swoje zadanie, niwelując niechciane zapachy, a także sprawiając, że pies nie wyczuje już miejsca, w którym zdarzyła mu się gafa. Max proponuje również używać bioenzymatycznego płynu do mycia podłóg. Idealnie nadaje się do mieszkań czy domów, w których domownikami są również zwierzęta, ponieważ eliminuje przyczyny powstawania nieprzyjemnego zapachu. Ich woń jest przyjazna zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Max lubi czuć zapach kwiatów w domu!

Akcesoria dla psa - pielęgnacja i zdrowie

Max wie, że szczęśliwy pies to oczywiście zwierzak zadbany, a przede wszystkim zdrowy, dlatego tak ważne jest, aby przykładać dużą wagę do dbania nie tylko o jego wygląd, ale głównie o zdrowie. Istnieje wiele ras psów i o każdą z nich dba się inaczej. Niektóre mają sierść krótką, inne długą, a część posiada włosy, którym trzeba poświęcać sporo uwagi. Istnieje wiele gadżetów, które pozwalają utrzymać w ryzach owłosienie czworonoga i umożliwiają nadanie im pożądanego wyglądu. Max pragnie skupić się tutaj jednak nie na dbaniu o sierść, a na równie istotnej kwestii, jaką w codziennej pielęgnacji stanowi czyszczenie zębów psiaka. Istnieje wiele gadżetów, które ułatwiają to zadanie. Jednym z nich jest szczoteczka naparstkowa do zębów. Max kiedyś czuł się nieswojo, kiedy jego właściciel czyścił mu zęby z jej pomocą, ale już się do tego przyzwyczaił. Wie, że dzięki niej można dotrzeć do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej i że dzięki stosowaniu tej szczoteczki będzie mógł chwalić się pięknym i zdrowym uzębieniem, czym wzbudzi zachwyt u swoich czworonożnych przyjaciół.

Akcesoria dla psów - woreczki

Max bardzo lubi spacery. Mógłby spędzać całe dnie na świeżym powietrzu. Ma możliwość nie tylko wybiegania się i poznania nowych przyjaciół, ale także może swobodnie załatwić swoje potrzeby. Max jest bardzo porządnym psem, dlatego wie, że konieczne jest posprzątanie zabrudzonej powierzchni. W tym celu najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z woreczków na odchody. Jego właściciel zabiera je ze sobą na każdy spacer. Max posiada specjalny pojemnik z woreczkami na odchody, który przyczepiony jest do jego smyczy. W ten sposób jest zawsze przygotowany i zostawia po sobie porządek.

pixel