Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
Najniższe ceny
Darmowa dostawa

FILTRUJ PRODUKTY

Karma dla myszy i szczurów

Max i Mrau wiedzą, że pożywny posiłek jest podstawą dobrego dnia. Dlatego codziennie szukają, testują i sprawdzają nowych dostawców i ich oferty, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wybrednych gryzoni. Dzięki ich staraniom udało się nam wprowadzić ofertę karmy dla myszy i szczurów cechującą się wysoką jakością oraz obecnością wszystkich składników niezbędnych dla prawidłowego rozwoju naszych małych przyjaciół. Dlaczego taki nacisk kładziemy na odżywianie? To ono w głównej mierze wpływa na dobrą kondycję zwierząt!

Dieta to kluczowy czynnik rozwoju myszy i szczurów

Aby zapewnić zbilansowaną dietę, karma dla myszy i szczurów powinna obejmować szeroką gamę składników odżywczych. Najczęściej są to warzywa, zboża oraz przeróżne zioła. Takie posiłki są chętnie spożywane przez małe czworonogi oraz uzupełniają niedobory podstawowych witamin i minerałów. Warto dodać, że od prawidłowej diety wiele zależy. Max podpowiada, że gdyby nie codzienne pożywne posiłki, nie miałby siły na zabawy i aktywność, a przecież to jest ważna część życia! Choć Mrau od biegania w parku woli wylegiwać się na słońcu, on także nie wyobraża sobie życia bez zabawy. No i oczywiście bez swoich ulubionych posiłków, zarówno mięsnych, jak i warzywnych. Mając takie doświadczenie, starają się wybrać to, co najlepsze dla każdego gatunku. Wyselekcjonowana przez nich karma dla myszy i szczurów sprawdzi się doskonale dla małych gryzoni i będzie wpływać pozytywnie na ich samopoczucie. Ale co najważniejsze, smakuje ona doskonale. To jest dopiero zwierzęca solidarność!

Jaka karma dla myszy i szczurów będzie najlepsza?

W ofercie Max & Mrau znajduje się bardzo szeroka gama pełnowartościowych pokarmów dla mniejszych gryzoni. Można tu znaleźć mieszanki warzywne oraz owocowe, a także zestaw specjalnie wyselekcjonowanych ziaren zbóż i aromatycznych ziół. Można zdecydować się na musli lub też pokarm w postaci kolb, które oprócz odżywiania spełniają również funkcję rozrywkową. Mrau uwielbia drapać i ćwiczyć swoje pazurki, dlatego wie, jak ważne są produkty pomagające osiągnąć ten cel. W przypadku myszy i szczurów kolba może również stanowić element służący gryzieniu, co zapewnia odpowiednią dbałość o zęby gryzonia. Karma dla myszy i szczurów może przyjmować różne formy i zaspokajać wiele potrzeb naszych podopiecznych, dlatego warto wypróbować różne rodzaje pokarmu.

Grunt to dobre odżywianie

Decydując się na produkty z tej kategorii, można mieć pewność dobrze podjętej decyzji. Nasi wytrwali testerzy zaakceptowali jedynie karmy najlepszych marek, które cechują się niezwykłą jakością i zawartością potrzebnych składników. Dzięki temu małe futrzaki będą rozwijać się prawidłowo, a co ważniejsze, choroby ominą je szerokim łukiem. Nie od dziś bowiem wiadomo, że prawidłowe odżywianie to klucz do zdrowego i szczęśliwego życia. Dlaczego więc nie zapewnić go naszym ulubieńcom? Najlepsza karma dla myszy i szczurów oferowana w tym dziale nada się do tego celu idealnie.