Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

FILTRUJ PRODUKTY

Karma dla ryb

1 2
1 2

Mrau nie jest stereotypowym kotem, ponieważ wraz Maxem nie traktuje rybek akwariowych jako źródła pożywienia, wręcz przeciwnie – jako zwierzątka, które należy dobrze nakarmić. Max i Mrau uwielbiają wpatrywać się w akwarium, dlatego doskonale wiedzą, jaki pokarm dla ryb jest szczególnie lubiany przez poszczególne gatunki, a także zapewnia rybkom zdrowie i wzrost. Dzięki długotrwałym analizom przeprowadzonym przez naszych czworonożnych specjalistów umieściliśmy w naszej ofercie zarówno uniwersalny, granulowany, jak i specjalistyczny pokarm dla ryb.

Uniwersalny pokarm dla ryb

Co prawda nie istnieje jeden uniwersalny pokarm dla ryb wszystkich gatunków, między innymi ze względu na ich zróżnicowane potrzeby, jak również rozmiary. W naszym asortymencie można jednak znaleźć pokarm dla ryb, który odpowiada na potrzeby podobnych do siebie gatunków. Oznacza to w praktyce, że utrzymując w naszym akwarium wielu lokatorów reprezentujących różne gatunki, nie musimy każdemu zapewniać oddzielnej karmy. Uniwersalny pokarm dla ryb może zawierać w sobie różne składniki odpowiedzialne między innymi na odporność, płodność, wzrost czy dodatkową energię. Nieco inne karmy przeznaczone do codziennego żywienia odpowiadają zaś za intensywność ubarwienia rybek tropikalnych. Inne pokarmy uniwersalne zostały ściśle dobrane do potrzeb małych rybek żyworodnych, takich jak gupiki i zbliżone do nich gatunki.

Granulowany pokarm dla ryb

Max i Mrau sądzili początkowo, że granulowany pokarm dla ryb to słodkie cukierki, których będą mogli skosztować. Niestety byli w błędzie. Ten pokarm dla ryb potrafi wyżywić całe akwarium dzięki swoim właściwościom i strukturze. Poszczególne granulki powoli opadają na dno, nie rozpadając się przy tym. Dzięki temu korzystają z nich zarówno ryby pożywiające się z powierzchni wody, szukające pokarmu na środkowym poziomie akwarium, jak i rybki przeszukujące dno w poszukiwaniu pożywienia. Rybi przyjaciele Maxa i Mrau potwierdzają, że ten pokarm dla ryb smakuje praktycznie wszystkim gatunkom zamieszkującym akwaria. Nie musimy dodawać, że granulki są dostępne w naszym sklepie zarówno w formie małych saszetek, jak i dużych ekonomicznych opakowań, a także że wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych producentów.

Specjalistyczny pokarm dla ryb

Max i Mrau zwykle szybko wyczuwają, gdy ktoś proponuje im pokarm niekoniecznie optymalny dla ich zdrowia, kondycji sierści czy pazurów. Z mieszkańcami akwarium jest podobnie, ponieważ tropikalne okazy często prezentują specjalne wymagania żywieniowe. Specjalistyczny pokarm dla ryb spełnia właśnie taką potrzebę. Jest ściśle sprofilowany pod względem wymagań danego gatunku, dzięki czemu nasi klienci zyskują pewność, że hodowane przez nich okazy będą prawdziwą ozdobą akwenu. Gupiki, neony czy welony znajdą w tej podkategorii dokładnie to, czego potrzebują ich małe organizmy. Wszystkie opcje żywieniowe zostały natomiast gruntownie przetestowane przez rybich przyjaciół Maxa i Mrau.