Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odstraszczacze dla psów

Marka

Odstraszacz psów

Max wraz ze swoim towarzyszem Mrau bardzo chętnie eksplorują nowe miejsca. Są wytrwałymi odkrywcami, którzy bardzo chętnie poznają nowe zakamarki domu. Już od najmłodszych lat uwielbiali znajdować nowe miejsca, w których mogli się beztrosko bawić i spędzać czas. Jednak ich chęć odkrywania nie zawsze spotykała się z zadowoleniem ich właściciela. Niekiedy podczas zabaw zdarzyło im się zniszczyć fotel lub inny mebel. Max wspomina, że jego właściciel zaczął stosować różne spraye, które sprawiały, że nie miał on nawet ochoty zbliżać się do niektórych miejsc.

Skuteczny środek odstraszający psy

Tym rozwiązaniem okazały się odstraszacze dla psów, które sprawiły, że problem uszkodzeń kosztownych przedmiotów zniknął na zawsze. Teraz kiedy Max jest już dużym psem, wie, że zastosowanie psiego odstraszacza w wielu przypadkach zapewnia mu bezpieczeństwo i powoduje, że unika miejsc, w których przypadkowo mógłby dokonać niechcianych zniszczeń.

Właśnie dlatego zaleca on wszystkim właścicielom czworonogów, aby stosowali te preparaty w swoich mieszkaniach czy domach, ponieważ dzięki ich użyciu, zapewnią bezpieczeństwo swoim pupilom, jednocześnie chroniąc przed zniszczeniem kosztowne meble i inne cenne przedmioty.

Odstraszacz psów w spreju

Odstraszacze są niezbędnym elementem wyposażenia każdego, kto chce uchronić swojego pupila przed zrobieniem sobie krzywdy w niebezpiecznym miejscu w domu lub boi się, że jego ukochany pies czy kot podczas beztroskich zabaw uszkodzi drogi mebel lub inny ważny przedmiot.

Na rynku istnieją różne rodzaje odstraszacze dla psów Max wspomina akurat odstraszacze w sprayu. Można je stosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz - doskonale sprawdzą się w ogrodach czy na klatkach schodowych. Co ważne, formuła tych preparatów jest w pełni bezpieczna - zarówno dla właściciela, jak i zwierzaka. Zapach sprayu jest wyczuwalny jedynie dla człowieka i ma zazwyczaj lekką, cytrusową woń.

Odstraszacze psów w granulkach

Inną formą odstraszaczygranulki. Ten środek stosowany jest na zewnątrz, najczęściej wykorzystuje się go w ogrodach, kiedy chce się zadbać o rośliny chroniąc je przed uszkodzeniem i znaczeniem terenu przez zwierzęta. Jedną z ich zalet jest długotrwałe ulatnianie się nieprzyjemnego dla psa czy kota zapachu, który przez długi czas zniechęca do odwiedzenia danego miejsca.

Ultradźwiękowy odstraszacz psów

Coraz popularniejszym rozwiązaniem, po które sięga wiele osób, jest ultradźwiękowy odstraszacz psów. To nowoczesne urządzenie emituje fale dźwiękowe, które są całkowicie niesłyszalne dla ucha ludzkiego, natomiast okazują się wyjątkowo nieprzyjemne dla wielu gatunków zwierząt, w tym także psów.

Ultradźwiękowy odstraszacz psów najczęściej jest używany wewnątrz klatek schodowych i budynków gospodarczych a także innych pomieszczeń narażonych na obecność nieproszonych gości.

Generator ultradźwiękowy to lekkie urządzenie jest bardzo mobilne i świetnie radzi sobie również w warunkach zewnętrznych. Skutecznie działa, a przy tym jest bezpieczny zarówno dla ludzi, jak i dla samych psów. Chociaż zwierzę odczuwa dyskomfort związany z nieprzyjemnymi dźwiękami, to jednak nie czuje żadnego bólu. Oddala się po prostu w innym kierunku.

Kiedy stosować odstraszacze psów?

Odstraszacze to preparaty, które znacząco mogą ułatwić życie właścicielom psów czy kotów. Max pamięta, jak jego właściciel z zachwytem polecał je swoim sąsiadom. Zapewniał, że mają one wiele zastosowań oraz przydadzą się w różnych miejscach i sytuacjach. Jakie to sytuacje? Kiedy warto stosować odstraszacze? Max już spieszy z odpowiedzią!

Te preparaty stosuje się przede wszystkim w sytuacjach, kiedy chcemy zapewnić bezpieczeństwo naszym pupilom zniechęcając je do odwiedzania miejsc, w których mogłyby zrobić sobie krzywdę. Psie odstraszacze zapewniają również ochronę kosztownych mebli, które zwierzęta mogłyby zniszczyć podczas zabawy lub poprzez znaczenie terenu.

Max poleca także ten środek miłośnikom roślinności, którzy chcą uchronić swoje kwiaty w ogrodzie przed zniszczeniem. Odstraszacze są również stosowane w okolicach piaskownicy - dzięki temu rodzice mogą być pewni, że ich dziecko nie trafi na niemiłą niespodziankę w piasku.

Odstraszacze agresywnego psa i dzikich zwierząt

Dzikie zwierzęta rzadko kiedy zapuszczają się w okolice naszych domostw. Mimo wszystko właściciele posesji położonych w okolicach lasów mogą borykać się z wizytami nieproszonych gości, takich jak lisy, kuny leśne, czy nawet dziki. Zwierzęta domowe są wówczas narażone na niebezpieczeństwo, dlatego warto wiedzieć, jak się bronić.

W takich przypadkach najlepiej sprawdzi się ultradźwiękowy odstraszacz. To wygodne urządzenie przenośne można zainstalować zarówno na zewnątrz, jak i na podwórku. Nowoczesne urządzenia są w stanie odstraszyć psa i różne gatunki dzikich zwierząt od twojego podwórka bez robienia im krzywdy.

Dźwięki wydawane przez urządzenie są całkowicie niesłyszalne dla człowieka. Możesz jednak mieć pewność, że dotrą one do uszu każdego agresywnego psa z okolicy, który będzie chciał zbliżyć się do twojego podwórka.

Czy odstraszacz na psy jest bezpieczny?

Żaden dostępny w sklepie internetowym Max&Mrau skuteczny odstraszacz psów nie stanowi żadnego zagrożenia ani dla zwierzaków, ani dla środowiska naturalnego. Jego działanie zniechęca psy do wykonywania określonych czynności (na przykład znaczenia terytorium) lub pojawiania się w konkretnym miejscu.

Odstraszacz psów w Max&Mrau

W bogatej ofercie naszego sklepu znalazły się liczne odstraszacze dla psów, które można bardzo łatwo dopasować do swoich potrzeb. Jeszcze dzisiaj sprawdź nasza ofertę i wybierz produkty, które najlepiej odpowiadają twoim potrzebom.

Ultradźwiękowy odstraszacz psów, czy raczej preparat w płynie? Zarówno sposób użycia preparatu, jak i metodę jego działania można bardzo łatwo dopasować do efektów, które chcemy osiągnąć. Każdy nasz produkt jest bezpieczny dla czworonoga. Cechuje go również doskonała skuteczność.

pixel