Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odstraszczacze dla psów

Marka

Max wraz ze swoim towarzyszem Mrau bardzo chętnie eksplorują nowe miejsca. Są wytrwałymi odkrywcami, którzy bardzo chętnie poznają nowe zakamarki domu. Już od najmłodszych lat uwielbiali znajdować nowe miejsca, w których mogli się beztrosko bawić i spędzać czas. Jednak ich chęć odkrywania nie zawsze spotykała się z zadowoleniem ich właściciela. Niekiedy podczas zabaw zdarzyło im się zniszczyć fotel lub inny mebel. Max wspomina, że jego właściciel zaczął stosować różne spraye, które sprawiały, że nie miał on nawet ochoty zbliżać się do niektórych miejsc. Tym rozwiązaniem okazały się odstraszacze dla psów, które sprawiły, że problem uszkodzeń kosztownych przedmiotów zniknął na zawsze. Teraz, kiedy Max jest już dużym psem, wie, że zastosowanie psiego odstraszacza w wielu przypadkach zapewnia mu bezpieczeństwo i powoduje, że unika miejsc, w których przypadkowo mógłby dokonać niechcianych zniszczeń. Właśnie dlatego zaleca on wszystkim właścicielom czworonogów, aby stosowali te preparaty w swoich mieszkaniach czy domach, ponieważ dzięki ich użyciu, zapewnią bezpieczeństwo swoim pupilom, jednocześnie chroniąc przed zniszczeniem kosztowne meble i inne cenne przedmioty.

Rodzaje odstraszaczy dla psów

Odstraszacze są niezbędnym elementem wyposażenia każdego, kto chce uchronić swojego pupila przed zrobieniem sobie krzywdy w niebezpiecznym miejscu w domu lub boi się, że jego ukochany pies czy kot podczas beztroskich zabaw uszkodzi drogi mebel lub inny ważny przedmiot. Na rynku istnieją różne rodzaje odstraszacze dla psów Max wspomina akurat odstraszacze w sprayu. Można je stosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz - doskonale sprawdzą się w ogrodach czy na klatkach schodowych. Co ważne, formuła tych preparatów jest w pełni bezpieczna - zarówno dla właściciela, jak i zwierzaka. Zapach sprayu jest wyczuwalny jedynie dla człowieka i ma zazwyczaj lekką, cytrusową woń. Inną formą odstraszaczygranulki. Ten środek stosowany jest na zewnątrz, najczęściej wykorzystuje się go w ogrodach, kiedy chce się zadbać o rośliny chroniąc je przed uszkodzeniem i znaczeniem terenu przez zwierzęta. Jedną z ich zalet jest długotrwałe ulatnianie się nieprzyjemnego dla psa czy kota zapachu, który przez długi czas zniechęca do odwiedzenia danego miejsca.

Kiedy stosować odstraszacze dla psów?

Odstraszacze to preparaty, które znacząco mogą ułatwić życie właścicielom psów czy kotów. Max pamięta, jak jego właściciel z zachwytem polecał je swoim sąsiadom. Zapewniał, że mają one wiele zastosowań oraz przydadzą się w różnych miejscach i sytuacjach. Jakie to sytuacje? Kiedy warto stosować odstraszacze? Max już spieszy z odpowiedzią! Te preparaty stosuje się przede wszystkim w sytuacjach, kiedy chcemy zapewnić bezpieczeństwo naszym pupilom zniechęcając je do odwiedzania miejsc, w których mogłyby zrobić sobie krzywdę. Psie odstraszacze zapewniają również ochronę kosztownych mebli, które zwierzęta mogłyby zniszczyć podczas zabawy lub poprzez znaczenie terenu. Max poleca także ten środek miłośnikom roślinności, którzy chcą uchronić swoje kwiaty w ogrodzie przed zniszczeniem. Odstraszacze są również stosowane w okolicach piaskownicy - dzięki temu rodzice mogą być pewni, że ich dziecko nie trafi na niemiłą niespodziankę w piasku.

pixel