Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

Karma dla kotów rasowych

Koty rasowe często potrzebują specjalnie dobranego pożywienia, aby cieszyć się zdrowiem i energią. Mrau wie, jak ważna jest dobrej jakości karma, dlatego postanowił podzielić się produktami specjalnie wyprodukowanymi dla jego rasowych przyjaciół. Pełnowartościowa formuła dla kotów brytyjskich krótkowłosych, czy może wzmacniający i dodający wigoru pokarm dla persów? Każda rasa znajdzie tu coś dla siebie. Poprawa trawienia i błyszcząca sierść to tylko niektóre z zalet starannie wyselekcjonowanej karmy dla kotów rasowych. Mniejsze gramatury czekają na chętnych, którzy chcieliby przetestować te przepyszne produkty

Karma dla kotów rasowych - zalety

Mrau docenia unikatowość każdej rasy i doskonale wie, że każdy kot zasługuje na posiłki przygotowane ze starannością i troską. My również nie mamy co do tego wątpliwości. W zależności od rasy, karmy dla kotów rasowych tworzone są tak, by chronić stawy, sprzyjać optymalnej masie mięśniowej czy też pobudzać pasaż jelitowy. Skład pokarmu został dobrany tak, by produkty wzmacniały nieprzepuszczalność bariery skórnej i poprawiały jakość włosa. Dodatkowo specjalnie opracowany kształt krokiecików oraz ich rozmiar zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego i ułatwia chwytanie pożywienia.

Ryby i mięso w karmie dla kotów rasowych

Suszone ryby i białko drobiowe to ulubione smakołyki Mrau, które chętnie poleci swoim kocim znajomym. Mięsne i rybne składniki dobrej jakości to podstawa diety każdego zdrowego kota. O tym wiedzą również producenci karm dla kotów rasowych, dlatego dokładnie wybierają każdy produkt, zanim trafi on do kociej miski. Ilość mięsa została dostosowana do wymogów żywieniowych każdej rasy, tak by pokarm pozytywnie wpływał na rozwój i wagę kociego przyjaciela.

Warzywa w karmie dla kotów rasowych

Mrau, podobnie jak inne koty, nie lubi nudy, dlatego cieszy się kiedy w karmie znajduje warzywa, które urozmaicają jego dietę. Precyzyjnie dobrana ilość warzyw, które wzbogacają karmy dla kotów rasowych, to niskokaloryczny dodatek, który doskonale współgra z mięsem i rybą. Roślinne składniki będą smakową ciekawostką dla każdego kociaka. W Max & Mrau najważniejsza jest wysoka jakość produktów i apetyczne kompozycje dla zmysłów.

Witaminy w karmie dla kotów rasowych

Zdrowie i dobra kondycja to cechy, o które, zdaniem Mrau, każdy kot powinien dbać od najmłodszych lat. Witaminy A pozytywnie wpływają na wzrost, rozwój kości i widzenie, a witamina E zapobiega chorobom układu krążenia. Mrau uważa, że każdy dorosły kot powinien z uwagą pielęgnować swoje zdrowie i tak jak on, wybierać karmy najwyższej jakości.

Karmy dla kotów rasowych - opakowanie

Doskonałej jakości składniki, aby utrzymać swoją świeżość i bogactwo substancji odżywczych, muszą zostać starannie opakowane. Dlatego też karmy dla kotów rasowych znajdują się w szczelnych torbach z praktycznym zamknięciem, tak by nawet długo po otwarciu zachowywały walory smakowe. Mrau zdecydowanie docenia to rozwiązanie, bo wie, że jego karma zawsze będzie aromatyczna i pyszna.