Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

FILTRUJ PRODUKTY

Klatki dla ptaków

Ptaki hodowlane to zwierzęta, którym należy poświęcać dużo uwagi. Max jest zdania, że nic tak nie ucieszy domowego zwierzątka, jak nowe zabawki, natomiast Mrau uważa, że należy stale dbać o dostawy pysznego jedzenia, niezależnie od zwierzęcia. Równie ważne jest schronienie, aby nasz pierzasty przyjaciel czuł się bezpiecznie. Klatki dla ptaków i wyposażenie to kolejna kategoria, która pozwoli na wybór wyprawki dla zwierzaka. Max i Mrau zadbali o jakość przedmiotów, takich jak zabawki, drabinki, piaski, podłoża i oczywiście porządne klatki dla ptaków.

Klatki dla ptaków

Max i Mrau lubią skrywać się w swoich ciepłych kątach po całodziennej zabawie i jedzeniu. Max ma wygodne legowisko, które raczej przypomina ponton, a Mrau, jak to kot, zajmuje najlepsze miejsca w domu, zawsze ciepłe i wygodne. Obaj są zdania, że każde zwierzę, niezależnie od gatunku i wielkości musi mieć miejsce, do którego może wrócić i odpocząć. Klatki dla ptaków wraz z całym swoim wyposażeniem nie mogły zostać przetestowane przez Maxa, ze względu na jego gabaryty. Natomiast Mrau stwierdził, że leżenie na klatce, jest co najmniej niewygodne. Ptakom wcale nie przeszkadza twarda i zimna powierzchnia metalu, bez problemu mogą siadać na niej, jak i chować się do środka na odpoczynek. Rekomendowane przez naszych czworonożnych ekspertów klatki dla ptaków wykonane zostały z najlepszej jakości materiałów, odpornych na odkształcenia.

Zabawki, czyli wspaniała rozrywka dla ptaków

Nie tylko klatki dla ptaków są niezbędnym wyposażeniem mieszkania, kiedy żyjemy z pierzastym zwierzęciem. Zabawki, które nie tylko znajdują się we wnętrzu klatki dla ptaków, ale również w całym domu, są niezwykle ważne dla naszego skrzydlatego przyjaciela. Rekomendowane przez Maxa i Mrau huśtawki czy piłki pozwalają zwierzęciu dobrze spożytkować energię i prawidłowo się rozwijać. Nasi eksperci od wszelkich zabaw nie tylko testowali klatki dla ptaków, ale również dostępne w ofercie zabawki.

Piaski i podłoża dla ptaków

Piaski i inne podłoża, które zwykle umieszczamy wewnątrz klatki dla ptaków to kategoria przygotowana wspólnie przez Mrau i jego skrzydlatych kolegów. Nasz ekspert godzinami wylegiwał się na piaskach i podłożach, by wybrać najlepsze. Piasek plażowy z dodatkiem muszli? A może nutka anyżu? Jest w czym wybierać.

Co umieścić we wnętrzu klatki dla ptaków? Ostrzenie pazurów

Mrau musi ostrzyć swoje pazury i aby nie ucierpiały od tego meble, wykorzystuje specjalny drapak. Ptaki mają podobną potrzebę, dlatego Mrau dobrze wiedział, jak wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Wewnątrz klatki dla ptaków warto umieścić dostępne w naszym sklepie mineralne patyki. To doskonałe narzędzie do ostrzenia i pielęgnacji ptasich pazurów, zwłaszcza że życie poza naturalnym środowiskiem generuje taką potrzebę.