Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Klatki i akcesoria do klatek dla ptaków

Marka
Rodzaj
Cena
-
 Pokarm

Ptaki hodowlane to zwierzęta, którym należy poświęcać dużo uwagi. Max jest zdania, że nic tak nie ucieszy domowego zwierzątka, jak nowe zabawki, natomiast Mrau uważa, że należy stale dbać o dostawy pysznego jedzenia, niezależnie od zwierzęcia. Równie ważne jest schronienie, aby nasz pierzasty przyjaciel czuł się bezpiecznie. Klatki dla ptaków i wyposażenie to kolejna kategoria, która pozwoli na wybór wyprawki dla zwierzaka. Max i Mrau zadbali o jakość przedmiotów, takich jak zabawki, drabinki, piaski, podłoża i oczywiście porządne klatki dla ptaków.

Klatki dla ptaków

Max i Mrau lubią skrywać się w swoich ciepłych kątach po całodziennej zabawie i jedzeniu. Max ma wygodne legowisko, które raczej przypomina ponton, a Mrau, jak to kot, zajmuje najlepsze miejsca w domu, zawsze ciepłe i wygodne. Obaj są zdania, że każde zwierzę, niezależnie od gatunku i wielkości musi mieć miejsce, do którego może wrócić i odpocząć. Klatki dla ptaków wraz z całym swoim wyposażeniem nie mogły zostać przetestowane przez Maxa, ze względu na jego gabaryty. Natomiast Mrau stwierdził, że leżenie na klatce, jest co najmniej niewygodne. Ptakom wcale nie przeszkadza twarda i zimna powierzchnia metalu, bez problemu mogą siadać na niej, jak i chować się do środka na odpoczynek. Rekomendowane przez naszych czworonożnych ekspertów klatki dla ptaków wykonane zostały z najlepszej jakości materiałów, odpornych na odkształcenia.

Zabawki, czyli wspaniała rozrywka dla ptaków

Nie tylko klatki dla ptaków są niezbędnym wyposażeniem mieszkania, kiedy żyjemy z pierzastym zwierzęciem. Zabawki, które nie tylko znajdują się we wnętrzu klatki dla ptaków, ale również w całym domu, są niezwykle ważne dla naszego skrzydlatego przyjaciela. Rekomendowane przez Maxa i Mrau huśtawki czy piłki pozwalają zwierzęciu dobrze spożytkować energię i prawidłowo się rozwijać. Nasi eksperci od wszelkich zabaw nie tylko testowali klatki dla ptaków, ale również dostępne w ofercie zabawki.

Piaski i podłoża dla ptaków

Piaski i inne podłoża, które zwykle umieszczamy wewnątrz klatki dla ptaków to kategoria przygotowana wspólnie przez Mrau i jego skrzydlatych kolegów. Nasz ekspert godzinami wylegiwał się na piaskach i podłożach, by wybrać najlepsze. Piasek plażowy z dodatkiem muszli? A może nutka anyżu? Jest w czym wybierać.

Co umieścić we wnętrzu klatki dla ptaków? Ostrzenie pazurów

Mrau musi ostrzyć swoje pazury i aby nie ucierpiały od tego meble, wykorzystuje specjalny drapak. Ptaki mają podobną potrzebę, dlatego Mrau dobrze wiedział, jak wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Wewnątrz klatki dla ptaków warto umieścić dostępne w naszym sklepie mineralne patyki. To doskonałe narzędzie do ostrzenia i pielęgnacji ptasich pazurów, zwłaszcza że życie poza naturalnym środowiskiem generuje taką potrzebę.
pixel