Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Adresówki i identyfikatory dla kotów

Marka
Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa

Adresówki i identyfikatory dla kotów w trosce o bezpieczeństwo

Mrau lubi płatać figle i sprytnie chowa się w magazynie, gdzie trudno go komukolwiek znaleźć. Czasami podczas dalekich eskapad sam traci orientację, jak wrócić do domu. Ten kochany psotnik zdaje sobie więc sprawę, jak ciężko na otwartej przestrzeni odszukać zaginionego kota, zwłaszcza małego. Mrau pomimo tego, że potrafi mruczeć na 12 różnych sposobów, po których można go z łatwością rozpoznać, sam nigdy nie rozstaje się z adresówką, aby w razie zguby ktoś pomógł mu wrócić do domu. Starannie zaprojektowane adresówki i identyfikatory dla kota to najprostszy sposób na szybką identyfikację czworonoga.

Gwarancja bezpieczeństwa - adresówki dla kota

Adresówka jest bardzo ważnym akcesorium każdego czworonoga, gdyż umieszczone na niej dane umożliwiają potencjalnemu znalazcy skontaktowanie się z właścicielem pupila. Mrau poleca zatem, aby na medaliku oprócz adresu zawsze znalazł się także numer telefonu. Zakup adresówki dla kota nie jest kosztowną inwestycją, a jej zamieszczenie na obroży nie należy do skomplikowanych zabiegów. Różnego rodzaju identyfikatory są również polecane kotom, które trzymane są w mieszkaniach, gdyż mogą one niepostrzeżenie wymknąć się przez uchylone drzwi czy okno i nie mieć szans na powrót do domu. Co zdaniem Mrau jest istotne przy doborze właściwego produktu? Adresówki dla kotów mają być formą ratunku na wypadek zagubienia, nie mogą jednak stanowić dla nich żadnego zagrożenia. Warto wobec tego nie wybierać ciężkich modeli dla malutkich kociąt. Mrau, jako miłośnik skakania po półkach sklepowych oraz przeciskania się między kartonami w magazynie, wie, że jego obroża musi być tak dopasowana, aby adresatka nie haczyła o różne przedmioty, a tym samym nie groziła mu spowodowaniem żadnego wypadku.

Rodzaje adresówek dla kota

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów adresówek dla kota, spośród których Mrau zdecydował się wybrać najlepsze rodzaje. Jednymi z najpopularniejszych rodzajów są metalowe adresówki dla kota w formie breloczka. Występują najczęściej w szerokim wachlarzu kształtów i kolorów oraz z rozmaitymi świecącymi zdobieniami. Mrau poleca szczególnie produkty chromowane, które nie będą ulegać różnym zniszczeniom np. korozji. Posiadają one puste miejsce w środku, dzięki czemu właściciel z łatwością może schować w nich karteczkę ze swoimi danymi. Innym zaproponowanym przez Mrau rodzajem są skórzane adresówki dla kota, które są o wiele lżejsze, dlatego sprawdzają się w przypadku mniejszych czworonogów. Są one może mniej wytrzymałe od metalowych, ale jeśli właściciele postawią na adresówkę zrobioną z prawdziwej skóry, będzie ona odznaczać się równie długo żywotnością. Podobnie jak metalowe adresówki posiadają puste miejsce w środku oraz występują w rozmaitych kształtach i wielu wariantach kolorystycznych. Mrau postanowił również zamieścić w tej kategorii adresówki dla kota, wzbogacone o dodatkowe funkcje, które mają na celu zapewnić mu jeszcze większe bezpieczeństwo. Doskonałym tego przykładem są breloczki do zamocowania na obroży z wbudowaną, migającą diodą, dzięki której każdy koci towarzysz będzie widoczny z odległości nawet kilkuset metrów.

pixel