Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

FILTRUJ PRODUKTY

Pielęgnacja oczu i uszu u kota

Koty to zwierzaki, które nieustannie obserwują to, co się wokół nich dzieje. Mrau, jako bardzo uważny obserwator świata, lubi dużo widzieć i słyszeć. Aby nie przeoczyć najmniejszego szczegółu, używa wysokiej jakości preparatów, które dbają o stan zdrowia jego oczu i uszu. Postanowił podzielić się swoimi sekretami dobrej pielęgnacji oczu i uszu kota, przygotowując szeroką ofertę produktów od renomowanych i sprawdzonych producentów. Wzrok i słuch są niezbędnymi dla kota zmysłami, dlatego bardzo ważne jest, aby podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych skupić się na prawidłowym zapobieganiu chorobom i zakażeniom. Należy również szybko reagować na wszelkie objawy schorzeń, aby powstrzymać rozwój choroby. Dzięki Mrau bez najmniejszego problemu zadbamy o higienę oraz prawidłową pielęgnację oczu i uszu naszego mruczka.

Jak dbać o uszy kota?

Słuch kota to jeden ze zmysłów, który potrzebny jest mu najczęściej. Koci słuch porównywany jest do psiego węchu – szczególnie wyostrzonego zmysłu. Zwierzaki te potrafią usłyszeć nawet małą myszkę z kilkudziesięciu metrów. Instynkt łowczy u kotów zauważyć możemy również poprzez poruszanie uszami przy słyszeniu dźwięków. Nasz Mrau uwielbia bawić się na dworze i polować, dlatego zaproponowane przez niego produkty gwarantują mu utrzymanie uszu w odpowiednim stanie. Niezawodne krople znacznie ułatwiają pielęgnację uszu kota oraz dają możliwość utrzymania przewodu słuchowego w odpowiednim stanie, zapobiegając równocześnie wielu schorzeniom spowodowanym nadmiernym gromadzeniem się brudu i kurzu w uszach. Ograniczenie nadmiernego osadzania się woskowiny służy profilaktyce chorób, które mogą powodować ból i swędzenie. Krople łagodzą również stany zapalne i pomagają w leczeniu rozpoznanych problemów z uszami. Preparaty są łatwe w aplikacji, dzięki czemu pupil nie będzie przed nimi uciekał. Wspieraj słuch swojego kota, aby już nigdy problemy z uszami nie przeszkodziły mu w dobrej zabawie!

Pielęgnacja oczu kota może być łatwa i przyjemna!

Kocie oczy słyną z tego, że urzekają swoją przenikliwością i elegancją. Mrau uwielbia godzinami wiernie przyglądać się swojemu opiekunowi, dlatego na co dzień dba o swój wzrok. Regularnie używane przez niego krople do oczu dokładnie czyszczą i zapobiegają powstawaniu chorób. Zaropiałe oczy u kota stały się dla Mrau co najwyżej niemiłym wspomnieniem z przeszłości. Krople do pielęgnacji usuwają brud i podrażnienia. Regularne stosowanie przeciwdziała osadzaniu się kurzu i wszelkich nieczystości. Pobudza również naturalne oczyszczanie oraz zapobiega pojawianiu się ciemnego nalotu pod oczami. Jedną z wielu zalet jest także praktyczne i bezbolesne podanie produktu zwierzęciu. Wystarczy wkropić preparat do oczu, a następnie nasączyć nim wacik i przetrzeć oczy. Oprócz kompleksowej higieny krople zapobiegają powstawaniu chorób oczu oraz wspierają leczenie powstałych schorzeń. Szybka i prosta pielęgnacja oczu u kota pozwala cieszyć się podopiecznym idealnym wzrokiem przez cały czas!