Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

Akcesoria dla psów

Akcesoria dla psów

Max uwielbia otaczać się ładnymi przedmiotami, które jednocześnie gwarantują użyteczność. Dzięki jego zamiłowaniom mogliśmy stworzyć niniejszą kategorię produktów, zawierającą przydatne akcesoria dla psa. Według Maxa najważniejszą jej część stanowią miski, z których każdy psiak może wygodnie się posilać. Gdy nadejdą mroźne dni, nasz ekspert poleca swoim kolegom skorzystanie z psiej garderoby, w tym obuwia, które umożliwia komfortowe stawianie kroków na śniegu. Poza tym akcesoria dla psa służą także nauce, jak również pielęgnacji i odstraszaniu czworonoga od miejsc, w których nie powinien przebywać.

Akcesoria dla psa przeznaczone do karmienia

Wybierając akcesoria dla psa, które będą dostępne w naszym sklepie, Max najwięcej czasu poświęcił na testowanie misek, co za każdym razem wymagało napełnienia naczynia i jego opróżnienia przez naszego eksperta. Po tych eksperymentach z czystym sumieniem możemy polecić sprawdzone i eleganckie miski ceramiczne, wykonane z nierdzewnego metalu lub plastiku. Te użyteczne akcesoria dla psa są dostępne w naszym sklepie w wielu rozmiarach, zależnie od gabarytów pupila. Dla psich podróżników polecamy z kolei składane miski podróżne. Akcesoria dla psa służące karmieniu obejmują również strzykawki i podajniki, pomocne w aplikacji leków i suplementów chorym zwierzakom lub szczeniętom.

Odzieżowe i obuwnicze akcesoria dla psów

Niektóre akcesoria do psa to prawdziwe modowe hity, w których każdy z czworonogów chętnie wyszedłby na ukochany spacer w mroźne dni. Z psiego punktu widzenia najważniejsze w tej kategorii produktów jest obuwie. Dzięki niemu psiak uniknie ślizgania się utrudniającego stawianie kolejnych kroków. Psie łapki, nierzadko bardzo delikatne, nie będą natomiast narażone na nieprzyjemne przemarznięcie i przemoknięcie.

Akcesoria dla psa służące nauce

Psie życie nie składa się jednak wyłącznie z jedzenia i spacerów. Czworonóg mieszkający pod jednym dachem z ludźmi musi być przecież dobrze wychowany. Max cechuje się nienagannymi manierami, pod warunkiem, że akurat o nich nie zapomina. Akcesoria dla psa, służące do nauki w połączeniu z dozą cierpliwości, pozwolą poskromić te elementy psiej natury, które mogłyby stanowić kłopot z punktu widzenia opiekunów. Szczenięta, które uczą się dopiero zachowania czystości mogą skorzystać z pomocy mat i odpowiednich preparatów w sprayu. Przydatne akcesoria dla psa to również obroże stymulujące zmysły pupila poprzez dźwięk i wibracje. W tresurze psich przyjaciół pomocne będą ponadto specjalne klikery.

Odstraszacze

W tej kategorii znalazły się niestety akcesoria dla psa, za którymi Max zdecydowanie nie przepada. Chodzi o odstraszacze w sprayu – preparaty zupełnie bezpieczne dla czworonogów, które użyte miejscowo powstrzymają psiaki przed przeszukiwaniem konkretnego miejsca. Skomplikowana psia natura wymaga, by niektóre akcesoria dla psa służyły jej poskromieniu.

Pozostałe akcesoria dla psów

Pozostałe użyteczne akcesoria dla psa, które nie pasują do żadnej z wymienionych wcześniej kategorii to produkty wysokiej jakości o rozmaitym przeznaczeniu. Wśród nich można znaleźć między innymi gwizdki ultradźwiękowe pomagające w tresurze, akcesoria służące do usuwania kleszczy czy sprzątania po podopiecznych załatwiających potrzeby fizjologiczne w trakcie spaceru.