Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

FILTRUJ PRODUKTY

Podróż z psem

Legowiska i transportery dla psa

Nasz Max należy do wyjątkowo aktywnych psiaków, jednak całodzienne harce wymagają należytego odpoczynku. Z tego względu wylegiwanie się w mieszkaniu należy do ulubionych czynności Maxa. Legowiska i transportery dla psa to kategoria, którą nasz ekspert z wielką przyjemnością dokładnie testował. Mrau chętnie pomagał swojemu przyjacielowi w weryfikowaniu przydatności konkretnych produktów. Dzięki temu wszystkie legowiska i transportery dla psa dostępne w naszej ofercie prezentują najwyższą jakość i stanowią wygodną przestrzeń do relaksu psa.

Psie legowiska do mieszkania

Legowiska i transportery dla psa muszą spełniać kilka ważnych warunków. Po pierwsze powinny być odpowiednio miękkie, by psi brzuszek, łapki i pysk mogły na nich wygodnie spocząć. Istotny jest także kształt legowiska oraz jego rozmiar, by psiak mógł przyjąć na nim najbardziej wygodną pozycję. Poza tym liczy się również materiał, z którego legowiska i transportery dla psa są wykonywane. Psiaki podobnie jak ludzie nie czują się dobrze na wyjątkowo szorstkim materiale. Natomiast z punktu widzenia opiekunów mieszkających ze zwierzakiem pod jednym dachem, legowisko musi wyglądać ciekawie i atrakcyjnie – w końcu można je śmiało uznać za mebel, który na stałe zagości w domu. Niektóre mniejsze psiaki, tak jak koty, preferują legowiska zamknięte, które również można znaleźć w naszej ofercie i które także zostały przetestowane przez Maxa i Mrau. Takie rozwiązanie będzie najbardziej odpowiednie dla czworonogów, które liczą w domu na odrobinę prywatności lub po prostu chcą spędzić trochę czasu samotnie. Legowisko izoluje ponadto psa od światła i częściowo także dźwięku, gdy ma on ochotę udać się na spoczynek, zaś ludzcy współlokatorzy mają na razie inne plany - słuchają muzyki lub oglądają telewizję.

Psie koce

Legowiska i transportery dla psa to kategoria produktów, w której nie mogło zabraknąć również wygodnych dla psa koców. Max i Mrau uwielbiają wygodnie ułożyć się na miękkim i przyjemnym w dotyku pledzie. Koc sprawi, że legowiska i transportery dla psa staną się dla czworonoga jeszcze wygodniejsze. Takie rozwiązanie ma również praktyczne zalety z ludzkiego punktu widzenia. Nie każdy psiak jest pedantem w kwestii higieny. Ewentualne brudne łapki lub cieknące po brodzie resztki jedzenia w najgorszym wypadku wybrudzą kocyk, który można łatwo uprać. W przypadku bardziej złożonego legowiska lub psiego transportera czyszczenie stanowiłoby znacznie bardziej skomplikowany proces.

Legowiska i transportery dla psa przeznaczone do samochodu

Większość psów, które były do tego przyzwyczajone od etapu szczenięctwa, lubi podróżować samochodem. W końcu dzięki temu nie muszą rozstawać się z ukochanym opiekunem. Gdy celem podróży jest natomiast działka, las lub inny idealny do rekreacji teren, pies może się na nim wyszaleć. Samochody nie zostały jednak zaprojektowane z myślą o psach, dlatego aby podróż przebiegała dla czworonoga bardziej komfortowo, warto poszukać sprawdzonych przez Maxa rozwiązań. Niektóre legowiska i transportery dla psa zostały zaprojektowane właśnie z myślą o autach. Wygodną matę lub pled można rozłożyć na tylnym siedzeniu. Psiak poczuje się komfortowo, a jego łapki nie pobrudzą tapicerki. Klasyczna sytuacja win-win.