Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

Zabawki dla kota

Duży wybór zabawek dla kota

Kociaki uwielbiają zabawę, zwłaszcza, że służy ona ich treningowi i edukacji. Mrau miał ogromną frajdę, wybierając zabawki dla kota, które będą dostępne w naszej ofercie. Miał wielu faworytów i momentami trudno mu było zdecydować, czym aktualnie się pobawić. Dlatego zabawki dla kota to jedna z szerszych kategorii w naszym sklepie. W końcu każdy kociak ma swój indywidualny gust, a my chcielibyśmy zadowolić wszystkie!

Piłki dla kotów

Piłki mają w sobie coś, co sprawia, że uwielbiają je ludzie, psy, a także doskonale sprawdzają się jako zabawki dla kota. Również Mrau uwielbia się nimi bawić. Mruczący pupile mają jednak w tej kwestii nieco inne preferencje niż psiaki i ludzie. Piłka rzadziej służy do aportowania. Częściej jest traktowana kocimi pazurami, goniona, popychana – w zasadzie dzieje się z nią wszystko, na co tylko pozwoli bujna kocia wyobraźnia. Dlatego piłki jako zabawki dla kota powinny raczej przypominać klasyczne kłębki wełny. Być delikatne, miękkie i uniwersalne. Właśnie takie Mrau wybrał do naszego sklepu. Można je również kupić w kolorowych zestawach.

Funkcjonalne zabawki dla kota, czyli drapaki

Każdy opiekun kota wie, jak bardzo niezaspokojenie wszystkich jego potrzeb może odbić się na kondycji znajdujących się w mieszkaniu mebli. Mrau, podobnie jak każdy kociak, musi ostrzyc swoje pazury, dlatego pamiętał, jak bardzo ważne są drapaki – zabawki dla kota spełniające tę potrzebę, ale również umożliwiające rekreację. Drapak dla kota może mieć formę prostej maty opartej o ścianę lub kształt wysokiego słupka. Każdy kot, który dowie się, że ten przedmiot jest przeznaczony właśnie dla niego, znajdzie jego optymalne zastosowanie. Kocie psoty i figle mogą znaleźć swój upust tam, gdzie nie będzie to szkodliwe dla otoczenia. Zabawki dla kota mogą być więc funkcjonalne również z ludzkiego punktu widzenia. Drapaki zgodnie z sugestią Mrau są w naszym sklepie dostępne także w zestawach zawierających dodatkowo inne zabawki dla kota w bardzo korzystnej cenie.

Kocie wędki

Mrau doskonale wie, że nie wszystkie wędki służą do łowienia ryb, czym swoją drogą z pewnością chętnie by się zajął, gdyby istniała taka możliwość. Niektóre z nich to bardzo przydatne zabawki dla kota. Każdy kociak zgodnie ze swą naturą czuje potrzebę polowania, jednak kotom domowym nie jest to zazwyczaj dane. Wędki zaspokajają tę wynikającą z instynktu i genów potrzebę. Dzięki nim mruczący przyjaciele wykonują dokładnie te same czynności, które doskonaliliby polując. Mrau wybrał najlepsze jego zdaniem wędki. Te zabawki dla kota wyposażone są między innymi w długie kije, wymienne piórka i potrafią nawet imitować ruch skrzydeł. W ten sposób doskonale stymulują kociaka pod względem fizycznym jak również psychicznym. Mrau zgadza się ze stwierdzeniem, że trening czyni mistrza.

Edukacyjne zabawki dla kota

Koty podobnie jak ludzie uwielbiają gry planszowe. Niektóre zabawki dla kota działają bowiem na podobnej zasadzie, stymulując zmysły taktyczne i zręczność. Nagrodą w przypadku tych gier są natomiast ulubione kocie przysmaki. Do zabawy wystarczy zwykła rolka z otworami, z których wysypuje się karma, ale w naszym sklepie znajdują się także między innymi maty wymagające od kotów jeszcze więcej wysiłku. Jakiej zabawki potrzebuje Twój kot?