Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

FILTRUJ PRODUKTY

Zdrowie psa

Produkty wspierające zdrowie i dobrą kondycję psa

To jedna z najważniejszych kategorii, jeśli chodzi o czworonogi zarówno zdaniem Maxa, jak i naszym. Dzięki licznym testom nasz ekspert starannie wyselekcjonował najwyższej jakości produkty dobre dla zdrowia psa, które podzieliliśmy na podkategorie i z czystym sumieniem umieściliśmy w naszym sklepie. Można tu znaleźć wszystko, co wiąże się z troską o psie uzębienie, specjalistyczne żywienie czworonogów, pielęgnację naszych podopiecznych, a także między innymi ochronę przed groźnymi pasożytami – jednym słowem wszystkie produkty dobre dla zdrowia psa.

Jak dbać o psie zęby?

Max nigdy nie krył się ze swoimi uczuciami wobec… pełnej miski. Taka jest po prostu jego natura, charakterystyczna zresztą dla większości psiaków. Ich duży apetyt pociąga za sobą konieczność szczególnej troski o psie uzębienie. W tej podkategorii można zatem znaleźć wszystkie produkty dobre dla zdrowia psa w kwestii zębów. Naturalne gryzaki dla psa, również w formie smacznych przekąsek, absorbują uwagę naszych podopiecznych, jednocześnie usuwając z ich zębów i pyska resztki pokarmu. Warto również zadbać o ochronę uzębienia psiaka poprzez stosowanie odpowiedniego płynu. Standardem stała się obecnie również psia szczoteczka do zębów. Na szczęście Max nic nie ma przeciwko jej używaniu, oczywiście w naszej czynnej asyście.

Produkty dobre dla zdrowia psa związane z dietą

Produkty dobre dla zdrowa psa wiążą się również z jego odżywaniem. W naszym sklepie można znaleźć między innymi specjalistyczne karmy weterynaryjne dla psa przeznaczone dla pupili cierpiących na dolegliwości związane z żołądkiem i nerkami, które w przypadku czworonogów bywają bardzo częste. Ważnym uzupełnieniem psiej diety są witaminy spełniające potrzeby organizmu naszych podopiecznych. Produkty dobre dla zdrowia psa, a przy okazji dla ludzi mieszkających z nim pod jednym dachem, to także preparaty witaminowe i środki na żołądek i nerki, czy też te zapobiegające nadmiernemu linieniu.

Pielęgnacja oczu i uszu, czyli produkty dobre dla zdrowia psa

Wiele czworonogów, podobnie jak naszego Maxa cechuje duża wrażliwość oczu i uszu. Na szczęście istnieją w tej kwestii odpowiednie rozwiązania. Produkty dobre dla zdrowia psa to także preparaty służące do pielęgnacji oczu i uszu naszych podopiecznych. Psie oczy warto od czasu do czasu przemywać przy pomocy odpowiednich preparatów lub wpuszczać do nich krople. O zdrowie uszu czworonoga również zatroszczymy się przy pomocy specjalnych kropli lub płatków kosmetycznych. Max po licznych testach zapewnia, że wszystkie dostępne tu preparaty są przez niego rekomendowane i przyjazne dla psiaków.

Ochrona psa przed pasożytami - środki na pchły i kleszcze

Również preparaty chroniące czworonogi przed pasożytami to zdecydowanie produkty dobre dla zdrowia psa. Jakie insekty szczególnie dają się we znaki naszym pupilom? Najczęściej słusznie wskazujemy kleszcze i pchły. Do tego grona warto zaliczyć również uciążliwe komary. W przygotowanym przez Maxa asortymencie znajdują się sprawdzone preparaty na pchły i kleszcze dla psów w opakowaniach o różnych pojemnościach.

Preparaty uspokajające dla psa

Czy istnieje powszechnie dostępne lekarstwo na psie lęki? Oczywiście, a Max może to potwierdzić. Osobiście poprosił nas o zarekomendowanie sprawdzonych przez niego środków uspokajających dla psa, a w szczególności obroży relaksacyjnych, tabletek ziołowych z melisą i preparatów w płynie podawanych pipetą. Pozwolą one na odprężenie i relaks w szczególnie stresujących sytuacjach, np. podczas sylwestrowej nocy, przed daleką podróżą czy wizytą u weterynarza.