Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

Ptaki

Przygotowane przez Maxa i Mrau produkty dla ptaków są dopasowane do wielkości i potrzeb poszczególnych gatunków. W trosce o bezpieczeństwo pierzastych przyjaciół nasi bohaterowie rekomendują klatki wraz z całym wyposażeniem oraz nieuczulające piaski i podłoża. Max dogłębnie przeanalizował zwyczaje latających kompanów i z czystym sumieniem może polecić znajdujące się w ofercie zabawki i drabinki. Natomiast Mrau jako bardzo empatyczny kot zadbał o dostarczenie wysokiej jakości pożywienia, zapewniającego optymalną dawkę energii pierzastym przyjaciołom.

Produkty dla ptaków – zdrowe żywienie

Mrau jest miłośnikiem jedzenia, ale nie byle jakiego. Uważa, że żaden zwierzak nie powinien jeść mniej niż 5 razy dziennie, jednak każdy gatunek ma swoje preferencje. Żywieniowe produkty możemy podzielić na suchą karmę dla ptaków, karmę dla ptaków dzikich oraz przysmaki. Koci ekspert uwielbia obserwować ptaki podczas posiłku, analizując preferencje poszczególnych gatunków. Produkty dla ptaków wyróżniają się najwyższą jakością i walorami smakowymi, a dodatek witamin i minerałów pozwala na zachowanie dobrej kondycji i zdrowia. Max i Mrau bardzo dobrze przygotowali się do swojego zadania i podzielili karmę na tę dla dużych i małych ptaków, egzotycznych i pospolitych, a także dla młodych i starszych ptaków. Dostępne są również karmy dla dzikich ptaków, takie jak kule tłuszczowe, dodające energii zimową porą. Max jako pies przyzwyczajony do zasłużonych nagród przygotował kategorię z przysmakami dla ptaków. Produkty dla ptaków w formie zdrowych i pełnowartościowych przekąsek będą najlepszą nagrodą dla domowych ptaków. Ptaki to zwierzęta nigdy do końca nieudomowione, dlatego tak ważne jest zapewnienie im warunków jak najbardziej zbliżonych do środowiska naturalnego.

Zapobieganie chorobom i leczenie

Max i Mrau kochają wszystkie zwierzęta, nawet jeżeli ich sposób zabawy nieco się różni od tego, jaki oni znajdą. Produkty dla ptaków to także te zapobiegające chorobom i wspomagające szybki powrót do zdrowia. Nasi czworonożni eksperci wiedzą, że infekcje to nic przyjemnego, dlatego postanowili stworzyć oddzielną kategorię, aby łatwiej można było znaleźć rekomendowane produkty lecznicze dla pierzastych przyjaciół. Produkty dostępne w tej kategorii zawierają dużo witamin i minerałów dla ptaków przeznaczonych dla różnych ras. Oprócz tego Max i Mrau, jako specjaliści od pielęgnacji, polecają produkty do pielęgnacji pazurków, pierza i dziobów, aby Twój latający pupil zawsze czuł się komfortowo.

Klatki i inne produkty dla ptaków

Mrau, jak wszystkie domowe koty, lubi mieć swoje zaciszne miejsce, gdzie spokojnie może uciąć sobie drzemkę lub schować się, jeżeli coś nabroi. Max to obrońca domu (lub swojej miski) – uważa, że każdy zwierzak powinien mieć swoje schronienie. Dlatego wspólnie stworzyli oddzielną kategorię z klatkami dla ptaków, chociaż trudno było przekonać Maxa, że ptaki nie lubią spać na legowisku. Ptaki muszą mieć swoje schrony, domki i gniazda, gdzie będą czuły się bezpiecznie i komfortowo. Produkty dla ptaków rekomendowane przez naszych ekspertów nie tylko są praktyczne, ale także dostarczają rozrywki. Mogłoby się wydawać, że ptaki są mało kontaktowe, jednak powie to ten, kto nigdy nie miał pierzastego przyjaciela. Bardzo lubią zabawy ze swoim właścicielem, dlatego warto sprawić mu przyjemność w postaci huśtawki, piłek czy drabinek. Produkty dla ptaków dostępne w naszej ofercie są idealną wyprawką dla nowego przyjaciela. Naturalne podłoża do klatek i zabawki imitujące ich środowisko naturalne sprawią, że Twój przyjaciel będzie czuł się wyjątkowo.

Edukacja jest najważniejsza!

Max i Mrau wiedzą, że chcesz dla swojego pierzastego przyjaciela jak najlepiej. Dlatego tym bardziej zachęcają Cię do poszerzania swej wiedzy o jego upodobaniach. Na swoim blogu dzielą się swoimi spostrzeżeniami oraz informacjami na temat ptaków, ich karmienia i pielęgnacji. Dają Ci również możliwość skonsultowania się z obsługą sklepu, aby podpytać o konkretne produkty, porozmawiać o ich właściwościach i w końcu wybrać najlepszy dla Twojego przyjaciela. Wiedzę zdobędziesz również, śledząc nasz newsletter – oprócz tego masz szansę zdobyć extra rabaty i pierwszy dowiedzieć się o nadchodzących superofertach! To jak, widzimy się na blogu i podczas zakupów?

Zakupy z bonusem!

Posiadacze ptaków wiedzą, że są to wyjątkowe zwierzęta, których hodowla daje ogromną satysfakcję. Aby zakupy dla ptaków były jeszcze bardziej udane, dajemy Ci możliwość skonsultowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta, aby podpytać o szczegóły oferty, porównać konkretne produkty lub zwyczajnie skorzystać z doświadczenia naszych konsultantów, którzy pomogą przejść przez cały proces zakupowy, począwszy od wyboru właściwego produktu. Zakupy na maxandmrau.pl to również możliwość zapisu do newslettera, którym otrzymasz wyjątkowe oferty szyte na miarę, a także skorzystania z walorów programu lojalnościowego – robisz zakupy, zbierasz punkty i wymieniasz je na rabaty do wykorzystania przy kolejnych zakupach lub na prezenty z katalogu.