Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Adresówki, identyfikatory i zawieszki dla psów

Akcesoria dla psów można podzielić na te, bez których zwierzak się nie obejdzie oraz te kupowane opcjonalnie. Adresówki dla psa zdecydowanie należą do tej pierwszej grupy. Max wie, że choć jego właściciel bardzo go kocha i o niego dba, mogą przytrafić się sytuacje, w których Max się zgubi i będzie szukał drogi powrotnej do domu. Uwielbia przecież zabawy i harce ze swoimi kolegami. Osoba, która znajdzie zaginionego czworonoga dużo szybciej pomoże mu znaleźć się w rękach właściciela, jeśli będzie on wyposażony w adresówkę dla psa.

Czym są adresówki dla psa?

Akcesoria te stanowią przede wszystkim elementarne wyposażenie każdego pupila. Adresówki dla psa to nic innego jak przedmiot, który przymocowuje się do obroży lub szelek i dzięki umieszczeniu na nim pewnych informacji, z łatwością można zidentyfikować psa, kiedy się zgubi. Choć Max lubi się stroić i dobrze wyglądać, zdaje sobie sprawę z tego, że spośród wielu rodzajów adresówek najlepiej wybrać tę najbardziej funkcjonalną, a wygląd schodzi w tym przypadku na dalszy plan.
Naszemu ekspertowi zdarzyło się kilka razy zupełnie przypadkowo zgubić, więc doskonale wie, które wisiorki nadadzą się najlepiej. W tej kategorii znajdują się starannie wyselekcjonowane adresówki dla psa, które zostały wykonane z różnych materiałów takich jak plastik, metal czy skóra. Niektóre zostały wyposażone w świecące lampki lub diody. Nawet najbardziej wymagający klienci znajdą taką adresówkę, która w pełni ich usatysfakcjonuje oraz zadowoli ich czworonożnych przyjaciół.

Co umieścić na adresówkach dla psa?

Podczas ustalania graweru lub treści liściku należy pamiętać o głównym celu posiadania tego nietypowego wisiorka. Co umieścić na adresówkach dla psa? Przede wszystkim najważniejszą informację o właścicielu, czyli numer kontaktowy. Nie zaszkodzi również wzbogacić jej o formułkę, która poinformuje, że nasz pupil się zagubił i szuka powrotnej drogi do domu. Max uważa, że jego imię wcale nie musi się na niej znajdować. Zdecydowanie nie przyspieszy to jego powrotu do ukochanego pana. Na adresówkach nie powinno się umieszczać zbyt dokładnego adresu. Niestety nie możemy zakładać, że każdy znalazca naszego pupila będzie miał dobre zamiary. Max nie chce, żeby jego zaginięcie wiązało się z ewentualnymi niekorzystnymi konsekwencjami dla ukochanego właściciela.

Jak wybrać adresówkę dla psa?

Wybierając adresówkę dla naszego psa należy pochylić się nad kilkoma jej właściwościami. W pierwszej kolejności powinna ona skutecznie eksponować zamieszczone na niej informacje. Najlepiej możliwie jak najdłużej. Musi być wykonana z dobrego i solidnego materiału. Max i jego koledzy uwielbiają zabawy, szczególnie te w błocie lub wodzie, dlatego też adresówka nie może być podatna na ścieranie czy warunki atmosferyczne.

Adresówki dla psa - cena

Ceny adresówek dla psów są wyjątkowo rozbieżne. Głównym czynnikiem wpływającym na nie jest materiał, z których są wykonane. Najtańsze można kupić za kilka złotych, a te bardziej wyszukane mogą kosztować nawet 100 złotych. Max twierdzi, że na jego bezpieczeństwie nie należy oszczędzać, ale zdecydowanie warto zwrócić uwagę, czy adresówka jest warta swojej ceny.

pixel