Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

FILTRUJ PRODUKTY

Adresówki dla psa

Adresówki dla psa do szelek i obroży

Akcesoria dla psów można podzielić na te, bez których zwierzak się nie obejdzie oraz te kupowane opcjonalnie. Adresówki dla psa zdecydowanie należą do tej pierwszej grupy. Max wie, że choć jego właściciel bardzo go kocha i o niego dba, mogą przytrafić się sytuacje, w których Max się zgubi i będzie szukał drogi powrotnej do domu. Uwielbia przecież zabawy i harce ze swoimi kolegami. Osoba, która znajdzie zaginionego czworonoga dużo szybciej pomoże mu znaleźć się w rękach właściciela, jeśli będzie on wyposażony w adresówkę dla psa.

Czym są adresówki dla psa?

Akcesoria te stanowią przede wszystkim elementarne wyposażenie każdego pupila. Adresówki dla psa to nic innego jak przedmiot, który przymocowuje się do obroży lub szelek i dzięki umieszczeniu na nim pewnych informacji, z łatwością można zidentyfikować psa, kiedy się zgubi. Choć Max lubi się stroić i dobrze wyglądać, zdaje sobie sprawę z tego, że spośród wielu rodzajów adresówek najlepiej wybrać tę najbardziej funkcjonalną, a wygląd schodzi w tym przypadku na dalszy plan.
Naszemu ekspertowi zdarzyło się kilka razy zupełnie przypadkowo zgubić, więc doskonale wie, które wisiorki nadadzą się najlepiej. W tej kategorii znajdują się starannie wyselekcjonowane adresówki dla psa, które zostały wykonane z różnych materiałów takich jak plastik, metal czy skóra. Niektóre zostały wyposażone w świecące lampki lub diody. Nawet najbardziej wymagający klienci znajdą taką adresówkę, która w pełni ich usatysfakcjonuje oraz zadowoli ich czworonożnych przyjaciół.

Co umieścić na adresówkach dla psa?

Podczas ustalania graweru lub treści liściku należy pamiętać o głównym celu posiadania tego nietypowego wisiorka. Co umieścić na adresówkach dla psa? Przede wszystkim najważniejszą informację o właścicielu, czyli numer kontaktowy. Nie zaszkodzi również wzbogacić jej o formułkę, która poinformuje, że nasz pupil się zagubił i szuka powrotnej drogi do domu. Max uważa, że jego imię wcale nie musi się na niej znajdować. Zdecydowanie nie przyspieszy to jego powrotu do ukochanego pana.

Na adresówkach nie powinno się umieszczać zbyt dokładnego adresu. Niestety nie możemy zakładać, że każdy znalazca naszego pupila będzie miał dobre zamiary. Max nie chce, żeby jego zaginięcie wiązało się z ewentualnymi niekorzystnymi konsekwencjami dla ukochanego właściciela.

Jak wybrać adresówkę dla psa?

Wybierając adresówkę dla naszego psa należy pochylić się nad kilkoma jej właściwościami. W pierwszej kolejności powinna ona skutecznie eksponować zamieszczone na niej informacje. Najlepiej możliwie jak najdłużej. Musi być wykonana z dobrego i solidnego materiału. Max i jego koledzy uwielbiają zabawy, szczególnie te w błocie lub wodzie, dlatego też adresówka nie może być podatna na ścieranie czy warunki atmosferyczne.

Warto również zadbać o to, aby adresówka dla psa nie okazała się zbyt ciężka. W przypadku szczeniąt lub przedstawicieli bardzo małych ras mosiężne zawieszki mogą stanowić zbyt duże obciążenie podczas długich spacerów!

Imię psa i nie tylko – co wpisać na adresówce?

Adresówka dla psa to spersonalizowany identyfikator, który pozwala szybko zidentyfikować zarówno zwierzaka, jak i opiekuna. Dzięki niej możesz zwiększyć bezpieczeństwo swojego pupila. Wiele osób zastanawia się jednak co wpisać na adresówce.

Identyfikator dla psa ma ograniczoną ilość miejsca. Producenci najczęściej oferują dwie linijki, które można wypełnić spersonalizowanym napisem. Najczęściej u góry znajduje się imię psa, które pozwala na jego identyfikację, kiedy zwierzak oddali się z pola widzenia opiekuna.

A co warto wpisać w drugiej linijce? Adres, a może telefon kontaktowy? Zdecydowanie popularniejsza jest ta druga opcja. W dobie powszechnej cyfryzacji niemal każdy nosi przy sobie telefon komórkowy, dlatego telefon do właściciela zgubionego zwierzaka można wykonać niezwykle szybko. Znacznie skraca to drogę uciekiniera do domu.

Adresówka do szelek i obroży psa – rodzaje

Adresówka dla psa to niewielki produkt, który dostępny jest w różnych wariantach. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się identyfikatory w formie zawieszki ze stali nierdzewnej (często pozłacanej dla efektu wizualnego). Moją mieć formę prostej blaszki lub bardziej fantazyjny kształt – na przykład psiej łapki, czy kości. Taka adresówka cechuje się dużą wytrzymałością i jest odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Zawieszki to jednak nie wszystko. Obecnie można spotkać również adresówki z materiału, zapinane na rzep. Można przymocować je do rozmaitych akcesoriów spacerowych. Z łatwością dopasujesz je do koloru obroży albo smyczy. Napis jest najczęściej wyhaftowany na powierzchni z pomocą dobrze widocznych kolorowych nici kaletniczych. Wbrew pozorom takie identyfikatory wyróżniają się dużą trwałością, ponieważ są uszyte z mocnych materiałów.

Adresówki dla psa - cena

Ceny adresówek dla psów są wyjątkowo rozbieżne. Głównym czynnikiem wpływającym na nie jest materiał, z których są wykonane. Najtańsze można kupić za kilka złotych, a te bardziej wyszukane mogą kosztować nawet 100 złotych. Max twierdzi, że na jego bezpieczeństwie nie należy oszczędzać, ale zdecydowanie warto zwrócić uwagę, czy adresówka jest warta swojej ceny.

Zazwyczaj cena idzie w parze z jakością materiału. Jeżeli ty i twój zwierzak dużo spacerujecie w różnych okolicznościach przyrody, na identyfikatorze zdecydowanie nie warto oszczędzać! Ważne, aby służył wam jak najdłużej a napis na nim nie wyblakł i nie roztarł się pod wpływem czynników środowiskowych.

Sprawdź adresówki dla psa w Max&Mrau

Każdy pies może się kiedyś zgubić! Prosta zawieszka, na której widnieją dane opiekuna może sprawić, że zwierzę błyskawicznie wróci do domu. W Max&Mrau dobrze o tym wiemy, dlatego w naszym asortymencie zgromadziliśmy identyfikatory, które można szybko i sprawnie uzupełnić o dane domowników. Do wyboru masz adresówki z różnych materiałów w szerokim zakresie cen, dlatego z pewnością znajdziesz u nas coś dla swojego zwierzaka!