Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nożyczki do strzyżenia, obcinacze do pazurów dla psa

Marka
Rodzaj
Rodzaj narzędzia
Cena
-

Strzyżenie i pielęgnacja pazurów psa - niezbędne akcesoria

Max należy do grona psów, które uwielbiają zachwycać schludnym wyglądem wszystkich dookoła. Dlatego jest on zwolennikiem wszystkich zabiegów pielęgnacyjnych, w tym strzyżenia. Wielu jego przyjaciół korzysta z usług psiego fryzjera, Max uważa jednak, że dzięki odpowiednim akcesoriom możliwe jest uzyskanie wymarzonego efektu w domu. Dbanie o fryzurę psa stanowi nie tylko klucz do pięknego i zadbanego wyglądu, ale także w okresie linienia zmniejsza problem wypadania sierści na dywan w mieszkaniu. Dlatego Max postanowił, oprócz klasycznych produktów służących podcinaniu włosów, zarekomendować również produkty, mające na celu usunięcie obumarłego podszerstka. Dzięki wskazówkom zakupowym Maxa przestrzeń w domu w jedną chwilę zamieni się w salon fryzjerski, a każdy pupil cieszyć się będzie zdrowo wyglądającą sierścią.

Akcesoria do strzyżenia dla psa

Niektóre rasy psów wymagają regularnego strzyżenia, dlatego warto, aby ich właściciele wyposażyli się w odpowiednie akcesoria. Jednym z podstawowych przyrządów, służących do skracania włosów u psa, są oczywiście nożyczki. Max dokonał starannej selekcji i wybrał najlepsze modele, różne dla psów krótko- i długowłosych. Wie on również, jak ważne w trakcie strzyżenia jest bezpieczeństwo, stąd propozycje nożyczek z zaokrąglonymi końcami, aby uniknąć skaleczenia czworonożnego przyjaciela. Max zdaje sobie sprawę, że powinny one być również komfortowe w użyciu fryzjera, dlatego zaproponował modele z antypoślizgową rączką, umożliwiające stabilne utrzymanie w ręku. Krótka czy długa fryzura? Dzięki strzyżeniu każdy pupil zarówno na spacerze, jak i w trakcie wystawy prezentować się będzie niezwykle dobrze. Niestety, brak regularnych zabiegów pielęgnacyjnych ze strony właściciela prowadzić może z kolei do powstania filców, których często nie da się rozczesać ani przyciąć. W takim przypadku konieczne pozostaje użycia filcaka, który skutecznie i bezboleśnie usunie kołtuny, nie naruszając przy tym struktury włosa.

Skuteczne usuwanie sierści

Właściciele ras psów, u których nie jest konieczne podcinanie włosów, mają za to niemały problem z występującym cyklicznie nadmiernym linieniem. Oczywiście Max ma i na to radę! Usuwanie podszerstka i martwego włosa jest możliwe, dzięki specjalnym przyrządom, które stosowane regularnie, skutecznie rozprawiają się z kłopotem. Oczywiście podobnie jak w przypadków pozostałych akcesoriów do strzyżenia psa, również w kwestii tych produktów, Max rozróżnił produkty dedykowane osobno: psom krótko- i długowłosym. Dzięki obecności twardego ostrza ze stali nierdzewnej, narzędzia te będą głęboko docierać do martwej sierści. W konsekwencji każdy pupil może się cieszyć pięknym i zdrowym wyglądem, natomiast w domu nie będzie widać śladu wypadających włosów. Ponadto Max wybrał produkty pochodzące jedynie od renomowanych producentów, dzięki czemu odznaczają się one wysoką precyzją wykonania, a w konsekwencji mogą służyć właścicielowi przez długie lata.

pixel