Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Piłki dla psów

Marka
Przedział średnicy piłki
Tworzywo piłki
Rodzaj piłki
Cena
-

Piłka dla psa - ulubiona zabawka czworonoga

Max jest fanem zabawy w każdej postaci. Jedną z jego ulubionych form rozrywki stanowi zabawa z piłką - aportowanie, nieudolne próby przegryzienia, pływanie z piłką w jeziorze, ganianie za nią i walka o piłkę z Mrau. Nasz Max uważa ponadto, że zabawa z piłką wkrótce stanie się dyscypliną olimpijską - no cóż, może tak być. W każdym razie zanim nasz tester zostanie wielkim psim sportowcem, skupia się przede wszystkim na selekcjonowaniu produktów do sklepu. Przez jego łapy i pysk przewinęło się już całe mnóstwo piłek dla psa: kolorowych i jednolitych, kauczukowych i plastikowych, gładkich i chropowatych - na tyle dużo, że czynią go prawdziwym specjalistą w tej dziedzinie. Z tą praktyczną wiedzą Max wybrał swoich faworytów wśród piłek dla psa.

Zobacz również szarpaki dla psa z oferty naszego sklepu, które pokocha Twój pupil. 

Piłki dla stymulacji psiego instynktu

Piłki dla psa stanowią nie tylko doskonałą dla czworonoga formę rozrywki - stymulują także jego naturalne psie instynkty, co jest bardzo ważne na każdym etapie jego życia, a szczególnie w fazie rozwoju. Gonienie uciekających przedmiotów to stymulacja dla psich zmysłów i rozwój dla umysłu. Podczas zabawy z piłką pies pobudza swoje receptory, a także spędza swój czas na aktywnej rozrywce. Max celowo wybrał dla swoich czworonożnych przyjaciół takie piłki dla psa, które swoimi właściwościami spełniają dodatkowe funkcje oprócz tej czysto rozrywkowej, choć ta jest według Maxa bezsprzecznie kluczowa. Dobrymi stymulantami mogą być dźwięki wydawane przez piłkę, jej kształt a nawet zapach!

Piłki dla psa zapachowe

Jednym ze stymulantów może być zapach. Max uwielbia i rozpoznaje ich naprawdę dużo. Do jego ulubionych należy zapach świeżo otwartej mokrej karmy lub mokrej trawy przy porannym spacerze. Niedawno odkrył piłki dla psów, które również posiadają właściwości zapachowe. Już po chwili zabawy stwierdził, że koniecznie musi się tą nowością podzielić ze swoimi psimi przyjaciółmi i przekazał propozycje pachnących piłek dla psów do asortymentu sklepowego.

Piłki dla psich zębów

Piłki dla psów sprawdzają się także przy masażu dziąseł i doskonale wpływają na same zęby - ograniczają bowiem powstawanie płytki nazębnej. Psy mają naturalną potrzebę masowania swoich dziąseł poprzez gryzienie wielu różnych przedmiotów. Piłki dla psa, które tutaj znajdziecie, wykonane są wyłącznie z nietoksycznych materiałów, a do tego odznaczają się wyjątkową trwałością i mocnymi materiałami czy szyciami. Kauczukowe piłki dla psa są praktycznie niezniszczalne. Max zawsze skrupulatnie testuje wytrzymałość swoich zabawek i za cel stawia sobie rozdrobnienie ich na jak najmniejsze kawałki - piłki dla psa, które tutaj znajdziecie zdały (czy może raczej nie zdały?) test Maxa. W każdym razie nie udało mu się ich przegryźć, choć bardzo się starał.

Do masażu dziąseł i wspomagania zdrowia zębów czworonoga sprawdzą się doskonale również gryzaki dla psa, które posiadają oddzielną kategorię w naszym sklepie. 

Piłki dla psa z kolcami

Piłki dla psa z kolcami czy też wypustkami również stanowią fantastyczną formę rozrywki dla mniejszych i większych czworonogów. Świetnie sprawdzają się przy masażu dziąseł, a sam kształt, jak określił go Max, jest szalenie intrygujący. Piłki dla psa z wypustkami wydają podczas gryzienia dźwięki, co stanowi dla psa dodatkową stymulację i zachętę do dalszej oraz coraz intensywniejszej zabawy.

pixel