Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

Obroża dla psa i smycz dla psa

Obroża dla psa i smycz dla psa

Max jest jednym z tych psiaków, które uwielbiają długie spacery i posiadają nieskończone pokłady energii. Dzięki temu mieliśmy wiele okazji, by przetestować obroże i smycze dla psa. Mrau jest raczej domatorem i nie używa takiego sprzętu. Pomógł nam jednak wybrać najlepsze smycze dla psa pod względem wizualnym. W ten sposób nasz asortyment spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających czworonogów oraz ich właścicieli. W tej kategorii można zresztą znaleźć nie tylko obroże i smycze dla psa, ale także inne przydatne akcesoria związane ze spacerami, takie jak szelki, adresówki, kagańce i wyposażenie chroniące psa przed insektami, które Max osobiście bardzo sobie ceni.

Obroże i smycze dla psa – szeroki wybór w Max & Mrau

Owocem wielu dokładnych testów przeprowadzonych przez Maxa są wysokiej jakości sprawdzone obroże i smycze, których wiele wariantów można znaleźć w naszej ofercie. Obroże przeznaczone są dla psów o różnej wadze, występują w wielu kolorach i wersjach stylistycznych – wszystkie łączy wysoki komfort psiego użytkownika. Ciekawą opcję stanowią obroże antyszczekowe, które ograniczają szczekanie małego psa poprzez wibracje oraz dźwięk. Rozwiązanie jest całkowicie bezpieczne i nie powoduje u psiaka najmniejszego cierpienia. Posiadamy w ofercie obroże adaptacyjne, które poprzez odpowiednie preparaty stymulują psa do nauki i pomagają mu zachować opanowanie. Równie szeroki wybór dotyczy smyczy o różnej długości, grubości i kolorze, a także wytrzymałości uzależnionej od masy psa. Smycze występują w wariantach klasycznym i automatycznym. Max uwielbia te drugie, które dają mu większą swobodę, ale w razie potrzeby pomagają poskromić jego ciekawską naturę.

Obroże i smycze dla psa zabezpieczające przed insektami

Dostępne u nas obroże i smycze to nie tylko akcesoria służące do spacerów. Obroża może również chronić psa przed groźnymi insektami roznoszącymi choroby – przede wszystkim przed kleszczami. W naszym sklepie można znaleźć także przeznaczone dla psiaków o rożnych gabarytach obroże zabezpieczające przed pchłami.

Nie tylko obroże i smycze dla psa – adresówki oraz szelki

W kategorii „obroże i smycze dla psa” umieściliśmy także przetestowane przez Maxa inne produkty związane z ulubioną psią aktywnością, czyli spacerem. Nasz ekspert zdaje sobie sprawę ze swojego temperamentu, który w razie złapania tropu lub wyśledzenia przyjaciela do zabawy, każe mu instynktownie biec przed siebie, co grozi zagubieniem. Rozwiązaniem tego problemu są adresówki przyczepiane do obroży. Wówczas wystarczy, że pies spotka dobrego człowieka, który pomoże mu odnaleźć dom. Z kolei z myślą o psiakach, które nie przepadają za obrożą, umieściliśmy w naszym asortymencie wygodną alternatywę, jaką stanowią szelki. Max wybrał dla swoich przyjaciół najbardziej komfortowe i modne modele. Obroże i smycze dla psa to nie jedyne produkty pozwalające dbać o jego bezpieczeństwo i ułatwiające spacer psu oraz właścicielowi. Max uwielbia świecące gadżety, dzięki którym wyróżnia się wśród innych psów zamieszkujących okolicę, a dla osoby, która wyprowadza go na spacer staje się lepiej widoczny w nocy.

Kagańce

Kategoria „obroże i smycze dla psa” obejmuje również produkty stanowiące psi temat tabu. Niestety kagańce stanowią ważne akcesoria dla najbardziej krewkich podopiecznych, jak również dla wielu psiaków o umiarkowanym temperamencie podczas wizyty u weterynarza. Zapewniamy jednak, że kagańce dostępne w naszym sklepie są tak wygodne, jak tylko to możliwe!