Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

jedzenie dla gadów

jedzenie dla gadów

Jedzenie dla gadów

Max i Mrau z pewnością lepiej poznaliby gady zamieszkujące terrarium, jednak szklane ściany stanowią barierę nie do pokonania. Może to i dobrze, bo mimo szczerych intencji, taka międzygatunkowa zabawa mogłaby być niebezpieczna. Nasi eksperci wnikliwie obserwują jednak, co dzieje się po drugiej stronie szyby, dlatego jedzenie dla gadów to produkty, w których mają spore doświadczenie. Lata obserwacji sprawiły, że karma i dostępne u nas akcesoria prezentują najwyższą jakość i pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów. Gadom przydadzą się także oferowane w naszym sklepie suplementy diety. W końcu świat nie kończy się robakach i świerszczach…

Karma – podstawowe jedzenie dla gadów

Max i Mrau doskonale znają potrzeby żółwi, wiedzą jakie przysmaki szczególnie docenia iguana. Dostępne u nas jedzenie dla gadów spełnia potrzeby wszystkich najpopularniejszych zwierząt hodowanych w Polsce w terrariach. Dostępna u nas karma to zarówno uniwersalne kompozycje skierowane do konkretnej grupy zwierząt, jak również przysmaki w postaci owadów i robaków – oczywiście odpowiednio przyrządzonych i umieszczonych w puszkach. Wybierając jedzenie dla gadów do naszego sklepu, pamiętaliśmy, że potrzeby żywieniowe różnych gatunków różnią się ze względu na wiek zwierzaka. Dieta młodego żółwia będzie nieco inna niż optymalna karma dla dorosłego zwierzęcia. Jedzenie dla gadów dostępne jest u nas w opakowaniach o różnej wielkości, co może być istotne przy testowaniu diety nowego podopiecznego, a następnie kupowaniu karmy w większych, ekonomicznych ilościach.

Jak wzbogacić jedzenie dla gadów? Suplementy diety

Odpowiednie jedzenie dla gadów nie zawsze zapewnia zamieszkującym terraria podopiecznym wszystko to, czego potrzebują ich organizmy. Rozwiązaniem będzie zastosowanie specjalnych suplementów diety dostępnych w Max & Mrau. Czego przede wszystkim może brakować gadom? Bardzo ważnym mikroelementem stanowiącym budulec ich kości i uzębienia jest wapń. W jaki sposób można je dostarczyć podopiecznym? W przypadku żółwi, ale nie tylko, doskonale sprawdza się przysmak w postaci kości sepia. Źródłem wapnia może być także suplement diety w płynie. Podobne produkty zapewniają gadziemu organizmowi niezbędne witaminy oraz elektrolity. Wysokiej jakości jedzenie dla gadów wraz z suplementami powinno sprawić, że zwierzę będzie cieszyło się doskonałym zdrowiem.

Jak serwować jedzenie dla gadów? Miseczki i szczypce

W jaki sposób możemy serwować jedzenie dla gadów? Wszystko zależy oczywiście od gatunku i rodzaju pokarmu. Żywe jedzenie dla gadów niekiedy umieszcza się w specjalnie zaprojektowanych miskach. Ponadto miski służą mieszkańcom terrariów także jako pojemniki na wodę. Ich ciekawy wygląd i kolor sprawiają, że doskonale wpisują się w aranżację terrarium nawiązującą do naturalnego środowiska występowania gadów. Chociaż Max i Mrau zdecydowanie optowali za oparciem naszego asortymentu o miski, z których przecież sami korzystają, postanowili go nieco rozszerzyć. Jedzenie dla gadów można bowiem umieszczać w terrarium także za pomocą szczypiec, które znajdują się w ofercie Max & Mrau. Zadbaj o odpowiednie żywienie gadów:
Pokarm dla gadów                                         Suplementy diety terrarystyczne
Akcesoria do karmienia gadów                      
Informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz sie na zapisywanie i przechowywanie plików cookie. Szczegółowe informacje o celu ich wykorzystania oraz określenia warunków ich przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce znajdziesz w polityce plików cookies.
Zamknij
pixel