Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

FILTRUJ PRODUKTY

Gryzonie domowe

Gryzonie domowe

Grono przyjaciół Maxa i Mrau jest bardzo szerokie i reprezentowane przez różne gatunki, również mniej popularne gatunki gryzoni. Nasi eksperci uwielbiają bawić się także z nimi, niezależnie od wielkości i pochodzenia. Dlatego produkty dla gryzoni to kolejna kategoria mocno zapełniona najwyższej jakości akcesoriami. Nasz asortyment został dokładnie przetestowany i zaaprobowany przez małych futrzastych przyjaciół Maxa i Mrau.

Produkty dla gryzoni związane z żywieniem

W naszym sklepie można z łatwością znaleźć sprawdzone produkty dla gryzoni związane z żywieniem, niezależnie czy chodzi o bardziej popularne gatunki, czy rzadziej spotykane jak szynszyle i myszoskoczki. Podstawą diety jest oczywiście dobra karma, a w Max & Mrau doskonale zdajemy sobie sprawę, że zupełnie inne wymagania żywieniowe posiada szynszyla, a inne na przykład jeż. U nasz każdy gryzoń znajdzie coś dla siebie. Oczywiście żaden gryzoń nie lubi monotonii w diecie, dlatego Max i Mrau przygotowali dla Twojego przyjaciela także wspaniałe przysmaki ściśle dopasowane swoim składem i smakiem do potrzeb i preferencji danego gatunku. Produkty dla gryzoni związane z odżywianiem to także odpowiednie witaminy, których nie brakuje w ofercie naszego sklepu. Nawet tak małe zwierzątka wymagają szczególnej troski, w tym dostarczenia ich organizmowi dokładnie tego, czego potrzebują.

Produkty dla gryzoni służące do pielęgnacji

Odpowiednie produkty dla gryzoni znajdujące się w tej kategorii są przeznaczone do ich pielęgnacji. O ile praktycznie każdy mały pupil jest w stanie samodzielnie zadbać o własne ząbki, które w odpowiedni sposób ścierają się podczas jedzenia, wsparcia może wymagać futerko zwierzątka. Na szczególną uwagę zasługują więc przeznaczone dla najmniejszych podopiecznych furminatory i szczotki, dzięki którym można zadbać o ich sierść. Chociaż Maks i Mrau dobrze wiedzą, że produkty dla gryzoni nie są przeznaczone dla nich, nie mogli się powstrzymać przed choćby krótkim przetestowaniem tej części naszego asortymentu. Efektem było merdanie ogonkiem i mruczenie. Zapewniamy, że gryzonie będą również zadowolone, nawet jeśli nie okażą entuzjazmu w sposób również ekspresyjny.

Klatki i podłoże

Niezbędne produkty dla gryzoni to również klatki stanowiące ich schronienie. W przypadku tych małych zwierzątek warto rozważyć zakup klatki, która jest już zaaranżowana i gotowa do użytku. Wśród elementów wystroju znajdą się między innymi domek, miska i poidełko, a także wszystko co służy zabawie– przede wszystkim kołowrotek. Jednak sama klatka nie zapewni futrzastemu przyjacielowi komfortu, dlatego bardzo ważną rolę odgrywa także podłoże. Do wyboru proponujemy kilka jego rodzajów - podłoże naturalne, żwirek, a także trociny. Każdy gatunek ma swoje indywidualne preferencje w tym względzie, dlatego przed zakupem podłoża warto się z nimi zapoznać.

Akcesoria i zabawki, czyli przydatne produkty dla gryzoni

Jeszcze inne produkty dla gryzoni i pozostałych małych zwierzątek służą ich rozrywce. Najważniejszą zabawką każdego gryzonia jest oczywiście kołowrotek absorbujący jego uwagę na wiele godzin. Warto zdecydować się na model nie emitujący hałasu, zwłaszcza że wiele gryzoni prowadzi nocny tryb życia. Przydatne akcesoria dla gryzoni stanowią także paśniki, miseczki i poidełka. Jeśli natomiast nasz podopieczny ma być transportowany, warto zainwestować w transporter. Czasami trzymanie gryzonia w domu wiąże się z nieprzyjemnym zapachem, który możemy zneutralizować przy pomocy specjalnego pochłaniacza. Ich szeroki wybór również znajduje się w kategorii „produkty dla gryzoni”.