Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szampony, odżywki, kosmetyki dla psów

Marka
Rodzaj kosmetyku dla psa
Pojemność kosmetyku dla psa
Cena
-
Faza życia

Szampony, odżywki i inne kosmetyki dla psów

Regularna pielęgnacja sierści stanowi klucz do pięknego i zadbanego wyglądu każdego psa. Max doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak przydatne w zachowaniu dobrego wizerunku są odpowiednie kosmetyki. Zdaniem naszego pupila powinny one być dostosowane do rodzaju i koloru sierści psa. Najlepszym tego dowodem jest sam Max, który każdego dnia zachwyca przechodniów swoją lśniącą i delikatną w dotyku sierścią. Wie on jednak, że właściwa pielęgnacja czworonożnego przyjaciela nie polega na dbaniu wyłącznie o skórę i sierść, ale także o oczy i uszy pupila. Postanowił więc podzielić się swoją wiedzą na temat dostępnych na rynku kosmetyków dla psów oraz wybrać te, które jego zdaniem są w stanie zadbać o zdrowy wygląd i są w pełni bezpieczne dla zwierzaka.

Szampon dla psa

Podstawowym kosmetykiem, który powinien znaleźć się w domu zamieszkałym przez psa jest oczywiście szampon. Max przestrzega jednak właścicieli, żeby jego zakup był poprzedzony dokładnym rozeznaniem. Na swojej liście kosmetyków umieścił szampony przeznaczone dla różnych rodzajów sierści, a nawet konkretnych ras. Nie zabrakło na niej również produktów antybakteryjnych lub wspomagających leczenie stanów zapalnych. Max dokładnie przestudiował składy różnych produktów i starał się wybrać wyłącznie te, które nie podrażniają skóry żadnego z jego przyjaciół. Szampony z naturalnych składników m.in. z dodatkiem skrzypu, rumianku czy olejku makadamia są doskonałymi preparatami regeneracyjno-pielęgnacyjnymi. Znajdziemy je w dedykowanej sekcji z naturalnymi kosmetykami dla psów. Max poleca również czworonogom produkty, które oprócz właściwego oczyszczania skóry i sierści, odznaczają się dodatkowymi funkcjami np. przeciwdziałają świądowi i kołtunieniu czy neutralizują nieprzyjemne zapachy.

Kosmetyki do pielęgnacji psa

Max to pies odznaczający się piękną i zadbaną sierścią. Jest to efekt stosowania zarówno idealnie dobranego szamponu, ale i odżywki. Nie tylko zdrowa i pożywna karma, ale i współgrające ze sobą kosmetyki pielęgnacyjne stanowią receptę na piękny wygląd. Wobec tego Max wybrał najlepsze odżywki dla psów, które powstały przy użyciu wysokiej jakości składników oraz na bazie ekstraktów roślinnych. Pomagają one przede wszystkim w bezproblemowym rozczesywaniu sierści, intensyfikowaniu jej koloru oraz w modelowaniu i układaniu włosów. Max zamieścił również w kategorii specjalistyczne odżywki, które będą przyczyniać się np. do zmniejszenia linienia. Poleca również właścicielom komfortowe w użyciu spraye, które nie tylko ułatwią im rozczesywanie sierści pupili, ale zwiększą znacznie jej objętość i lśnienie. Oprócz nich w kategorii znalazły się również lecznicze spraye m.in. do pomocy w zakażeniach skórnych oraz do stosowania w jamie ustnej, wspierające higienę i zdrowie zębów oraz dziąseł. Max dzieląc się swoimi rekomendacjami w zakresie kosmetyków do pielęgnacji psów, nie zapomniał również o propozycjach dla jego najmłodszych przyjaciół, których skóra jest bardziej wrażliwa i podatna na podrażnienia. Wybrane przez niego kosmetyki dla szczeniaków są nie tylko bezpieczne, ale na tyle delikatne, że pierwsze kąpiele maluszków będą dla nich miłym doznaniem.

pixel