Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Miski i poidełka dla psów

Marka
Przedział pojemności miski dla psa
Rodzaj miski dla psa
Kolor miski dla psa
Tworzywo miski dla psa
Cena
-

Miski dla psa – szeroki wybór i różne rodzaje

Max wie, jak istotną rolę w życiu każdego psiaka odgrywa jego miska. Stanowi ona najważniejszy element wyposażenia, który znajduje się w jego najbliższym otoczeniu. Odpowiednio dobrana miska i podanie właściwej dla psa karmy jest czymś bardzo istotnym, o czym powinien pamiętać każdy właściciel.

Max jest prawdziwym specjalistą, jeśli chodzi o miski i karmy dla psów. Wie, jaki rodzaj jest odpowiedni dla szczeniąt, poszczególnych ras, a także które akcesoria nadają się do domu, a które na zewnątrz. Max postanowił podzielić się swoją wiedzą, ponieważ wie, czego każdy psiak potrzebuje najbardziej.

Miski dostosowane do rasy psa

Istnieje wiele ras psów. Niektóre są do siebie podobne, inne diametralnie się różnią. Oznacza to, jak podkreśla Max, że każdy pies powinien posiadać miskę dobraną do jego indywidualnych potrzeb, gdyż znacząco ułatwi mu to codzienne posilanie się.

Max ma wielu przyjaciół, którzy są cocker spanielami, więc wie, z jakimi problemami najczęściej zmagają się one podczas podawania im karmy przez ich właścicieli. Największym utrapieniem okazują się ich długie uszy, które wpadają do jedzenia. Takie psy powinny mieć podawaną karmę w wysokich miskach dla psów długouchych, które posiadają specjalne kształty, dzięki którym ich uszy będą znajdowały się poza jej obrębem.

Max zna także wiele psów o płaskich pyszczkach i dla nich rekomenduje miski dla psów płaskonosych. Ważne jest też, aby pamiętać o obserwowaniu naszego pupila. Tylko tak jesteśmy w stanie stwierdzić, czy wybraliśmy dla niego odpowiednią miskę.

Miski ceramiczne i nie tylko

Dobór właściwej miski dla psa jest zadaniem bardzo ważnym, ponieważ wpływa na życie codzienne naszego pupila. Źle dobrana miska może znacząco utrudnić spożywanie karmy i zniechęcić psa do korzystania z niej. Max swoją miskę uwielbia i podpowiada, jaki rodzaj misek wybrać, aby sprostać oczekiwaniom każdego psa.

Wyróżnia się kilka rodzajów misek. Przy wyborze można uwzględnić: materiał, z którego są wykonane, wielkość, rasę, dla której są przeznaczone czy rodzaj podstawy. Jeżeli chodzi o tworzywo, z jakiego są wykonane, wyróżniamy: miski ceramiczne przeznaczone najczęściej do małych psiaków, miski ze stali nierdzewnej - są odporne na gryzienia, a także te, wykonane z plastiku. Max bardzo lubi miski, które w podstawie mają antypoślizgowe stopki - dzięki temu jedzenie nie ucieka.

Oprócz tego rekomenduje miski na stojakach - zmniejszą ryzyko wystąpienia skrętu żołądka i są najlepszym rozwiązaniem dla psów mających problemy ze stawami przednich łap.

Rozwiązanie dla łakomych psów – miski spowalniające

W asortymencie sklepu internetowego dla zwierząt Max&Mrau znalazły się również miski spowalniające jedzenie. To doskonała propozycja dla tych czworonogów, które na co dzień zmagają się ze zbyt łapczywym spożywaniem posiłków.

Najczęściej są wykonane z tworzywa sztucznego, które można z powodzeniem myć w zmywarce. Miseczki zazwyczaj są bardziej płaskie od tych standardowych i wyposażone w specjalne żłobienia, labirynty i przedziałki, w które można schować suchą lub mokrą karmę. Specjalistyczne miski mogą wydłużyć czas spożywania posiłków nawet dziesięciokrotnie!

Takie akcesoria polecane są zwierzętom z nadwagą oraz tym, które zbyt łapczywie pochłaniają pokarm i na tym tle dochodzi u nich do problemów pokarmowych. Spowalniająca miska plastikowa lub silikonowa to także wielofunkcyjna zabawka dla twojego pupila!

Miski podróżne – wygoda na wyjeździe i spacerze

Odpowiednia podaż wody jest ważna dla psa w każdym wieku i w każdym stanie zdrowia. Szczególnie latem podczas upałów trudno jest podać zwierzęciu na spacerze wodę bez odpowiednich akcesoriów. Doskonale o tym wiemy, dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów wysokiej jakości miski podróżne.

Mają one formę butelki połączonej z pojemnikiem. Miskę napełniamy wodą przy wyjściu i zabezpieczamy. W dowolnej chwili można ją otworzyć i napełnić poziomy pojemnik płynem. Po tym, jak pies się napije znowu zabezpieczamy butelkę. Ten rodzaj poidełka jest nie tylko bezpieczny, ale także bardzo funkcjonalny!

Miski dla psa z ciekawymi grafikami

Miski i poidła dla psów powinny być nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne! W naszym sklepie internetowym doskonale o tym wiemy, dlatego zgromadziliśmy w ofercie kolekcję fantastycznych misek z ciekawymi grafikami.

Zapewniamy nie tylko motywy kojarzące się ściśle ze zwierzętami, dla także produkty ozdobione grafikami, które nawiązują do popkultury. Od teraz karmienie psa może stać się naprawdę fantastyczną przygodą.

Miski dla psa – jakie wybrać?

Niezależnie od tego, czy podajesz w nich mokrą, czy suchą karmę, miski dla psa powinny być bezpieczne i dostosowane do jego potrzeb. Dla psów dużych warto wybierać akcesoria, które umożliwią wygodne podanie wody i pożywienia.

Pupil rasy olbrzymiej je dużo. Pamiętaj jednak, że ma również większą skłonność do skrętu żołądka, dlatego jego codzienne karmienie powinno być rozdzielone przynajmniej na dwa posiłki. W naszym sklepie znalazły się miski na stojaku, które umożliwiają łatwe podawanie jedzenia i wody.

Dobra miska powinna być również łatwa do czyszczenia i dopasowana wysokością do kształtu pyska psiaka.

Podawanie karmy - jak często?

Prawidłowe żywienie psa to zadanie, na którym powinien się skupić każdy właściciel. To od tego zależy zdrowie, ale też samopoczucie naszego pupila. Oprócz odpowiednio dobranej karmy należy skupić się również na częstotliwości jej podawania. Max jest strasznym łasuchem i mógłby podjadać coś cały czas, jednak wie, że właściwe porcjowanie pożywienia wpływa na dobre samopoczucie. I tak radzi on, aby małym czworonogom, które nie mają jeszcze 6. miesięcy, podawać karmę rano, po południu

Miska dla psa w Max&Mrau!

W asortymencie naszego sklepu internetowego zgromadziliśmy wiele rodzajów misek dla psów, które maksymalnie ułatwiają proces karmienia. Możesz wybrać zarówno wielkość miski, jak i jej kształt, materiał, czy funkcję. Jeszcze dzisiaj zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i wybierz taką, która najbardziej odpowiada twojemu psu i jego potrzebom!

pixel