Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria dla kotów i kociąt

Marka
Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa
 Akcesoria

Niektóre koty mają bardzo wiele wspólnego z ludźmi – uwielbiają otaczać się pięknymi i praktycznymi przedmiotami. Doskonałym tego przykładem jest Mrau, dlatego każdy klient sklepu może być pewien, że nasz dyżurny specjalista wybrał najbardziej funkcjonalne i eleganckie akcesoria dla kota. Wszystkie spośród nich trafiają jednocześnie w potrzeby kotów i ludzi. Mrau doskonale wie, jakie akcesoria dla kota pomagają chronić meble przed ostrymi pazurkami, z jakich misek najlepiej smakuje kocia karma, jak również które kocie produkty najlepiej służą nauce czworonoga.

Przydatne akcesoria dla kota. Jak chronić meble?

Nawet dobrze wychowane koty nie zawsze potrafią całkowicie opanować swój psotny instynkt. Mrau zdaje sobie sprawę z własnych słabości, dlatego wybrał akcesoria dla kota służące ochronie mebli i mieszkania, które najlepiej trzymają w ryzach jego własną kocią nieposkromioną naturę. Wśród nich można znaleźć między innymi siatki na okno, które uniemożliwiają opuszczenie domu kocim uciekinierom. Na kociej obecności często traci kondycja mebli. W jaki sposób ochronić te z nich, które zostały już upatrzone jako doskonałe do ostrzenia pazurów i podgryzania? Przydatne akcesoria to między innymi odstraszacze zapachowe dla kotów, dzięki którym mruczek będzie trzymał się z daleka od wybranych przez opiekuna miejsc. Jednocześnie jest to przydatne narzędzie w przypadku kotów, którym zdarza się załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne w miejscach innych niż kuweta. Oczywiście Mrau nie miał nigdy takich problemów, ale słyszał, że jego kolega…

Akcesoria do karmienia kota

Za bardzo ważne akcesoria dla kota Mrau uznał te, które służą karmieniu. Co postanowił umieścić w naszej ofercie? Nasz ekspert wypróbował wiele kocich misek i szczególnie poleca okrągłe metalowe, w których nie zbierają się bakterie. Występują one również w wersji zawieszanej lub na podstawkach. Warto pamiętać, by rozmiar miski dobrać w taki sposób, by nie podrażniał silnie unerwionych kocich wąsów. Mrau uważa również, że bardzo przydatne akcesoria dla kota to wygodne automatyczne poidła. Dla małych kociaków lub chorych zwierząt przydatne bywają specjalne strzykawki do podawania pokarmu, które znajdziemy w sekcji butelki i akcesoria do karmienia kociąt.

Akcesoria dla kota służące do nauki

Nie każdy kot poznający dopiero swoje nowe otoczenie od samego początku wie, gdzie może załatwiać swoje potrzeby, na czym bezkarnie ostrzyć pazury, a także które przedmioty są przeznaczone do kocich zabaw. Edukację znacznie przyspieszają preparaty rozpylane w wybranym miejscu atrakcyjny dla kota zapach. Mrau wybrał dla naszych klientów wszystkie te, od których szaleją jego zmysły. Decyzję skonsultował także ze swoimi kocimi przyjaciółmi.

Pozostałe akcesoria dla kota

Inne akcesoria dla kota, które miał uznał za ważne i umieścił w naszym sklepie to między innymi przyrządy służące do usuwania kleszczy. Te pasożyty są groźne nie tylko dla psów, ale też dla kotów, a ich usunięcie wymaga techniki. Z kolei pochłaniacz zapachów do kuwety to produkt związany z kotami, ale szczególnie przydatny z punktu widzenia ludzi zamieszkujących z czworonogiem pod jednym dachem.                
pixel