Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

terrarium dla gadów

Akcesoria do terrarium

Terrarium dla gadów

Terrarium dla gadów stojące w domu Maxa i Mrau to jeden z obiektów, który nasi podopieczni uwielbiają obserwować, śledząc uważnie życie tamtejszych lokatorów. Dzięki temu nasi eksperci doskonale poznali potrzeby reprezentowane przez różne gatunki gadów. Max i Mrau dobrze wiedzą, w jaki sposób optymalnie wybrać terrarium dla gadów, by jego mieszkańcy czuli się w nim swobodnie i mogli spokojnie żyć, zupełnie jak w swoim naturalnym środowisku, często bardzo egzotycznym w porównaniu do warunków panujących w Polsce. W naszej ofercie można znaleźć dowolne terrarium dla gadów – flexaria, terraria szklane i faunaria. Bardzo ważne są także zestawy terrarystyczne przygotowane z myślą o różnych gatunkach zwierząt.

Faunarium

W tej grupie znaleźć można przede wszystkim tymczasowe terrarium dla gadów, bardzo przydatne w przypadku hodowli tych zwierząt. Boxy hodowlane są u nas dostępne w wielu rozmiarach, zależnie od rozmiarów i potrzeb określonego gatunku zwierząt. Z naszego asortymentu można także wybrać niewielkie przenośne terrarium dla gadów, które zawiera wbudowany w pokrywę uchwyt ułatwiający transport podopiecznego. Boxy hodowlane pozwalają młodym osobnikom rozwijając się lub odbywać podróż w przyjaznych warunkach, unikając stresu wynikającego z nagłej zmiany otoczenia.

Flexarium

Tego typu siatkowe terrarium dla gadów to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich zwierząt nadrzewnych oraz takich, które są szczególnie wrażliwe na przepływ powietrza. Konstrukcja terrarium umożliwia między innymi jego doskonałą wentylację, jednocześnie redukując nieprzyjemne zapachy oraz rozwój bakterii. Ponadto powierzchnia tego terrarium dla gadów jest skonstruowana w taki sposób, by przepuszczać naturalne promienie słoneczne, co pomaga w jego optymalnym ogrzaniu. Siatkowe terrarium dla gadów jest w naszym sklepie dostępne w kilku rozmiarach, aby sprostać wymaganiom zwierząt o różnych potrzebach i gabarytach, zapewniając im komfortowe warunki życia.

Szklane terrarium dla gadów

Max i Mrau jako eksperci od terrarystyki zadbali również o to, by nasi klienci mogli znaleźć u nas także klasyczne szklane terrarium dla gadów, w odpowiednim rozmiarze i kształcie, zależnie od potrzeb swoich podopiecznych. Zaletą takich terrariów jest zwykle piękne tło, ale maja one również wiele walorów funkcjonalnych. Należą do nich wygodne wyjścia na przewody, łatwe otwieranie wspomagające karmienie podopiecznego. Dobre terrarium dla gadów powinno być również wyposażone w zabezpieczenia uniemożliwiające ucieczkę, a także uwzględniać wentylację i przepuszczanie promieni ultrafioletowych do jego wnętrza.

Więcej niż terrarium dla gadów – zestawy startowe

Pragnąc podzielić się swoją ekspercką wiedzą z początkującymi właścicielami gadów, Max i Mrau wprowadzili do naszej oferty także terrarystyczne zestawy startowe. Oprócz terrarium dla gadów zawierają one wszystko, co jest potrzebne do komfortowego życia danemu gatunkowi, na przykład wężowi lub gekonowi. To bardzo wygodne rozwiązanie. Co oprócz terrarium dla gadów wchodzi w skład takiego zestawu? Między innymi mata grzewcza, oświetlenie, lampa UVB, jak również schronienie dla gada i miska na wodę. 


pixel