Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

FILTRUJ PRODUKTY

Odkłaczanie kota

Koty to zwierzęta, które jako jedne z nielicznych czworonogów słyną z wysokiego poziomu schludności i nadmiernego dbania o czystość. Idealnym dowodem na poprawność tego stwierdzenia jest Mrau, który do wyglądu i higieny swojej sierści przywiązuje szczególną uwagę. Dlatego regularnie wylizuje swoje futerko, czyszcząc je z zabrudzeń. Niestety zlizywana sierść trafia do przewodu pokarmowego zwierzaków, co może stać się powodem spadku apetytu zwierzaka bądź początkiem licznych schorzeń. Dlatego bardzo ważne jest, aby podczas opieki pamiętać o regularnym odkłaczaniu kotów i ułatwianiu ich organizmom pozbycia się nadmiernej ilości sierści. Mrau dokładnie przetestował i stworzył szeroką ofertę produktów, które wspomagają organizm zwierzaka podczas procesu odkłaczania.

Odkłaczanie kota a kocia dieta

Powszechnie wiadome jest, że stan zdrowia w bardzo dużym stopniu zależy od tego, co jemy. Dlatego dobór odpowiedniej karmy może zmniejszyć ryzyko wystąpienia różnych chorób oraz służyć ich profilaktyce. Specjalnie dla kotów mających problem z futrem w przewodzie pokarmowych Mrau przetestował i wyselekcjonował karmy na odkłaczanie kota. Podanie odpowiedniego pokarmu jest najszybszym i najłatwiejszym sposobem zapobiegania tworzenia się kamieni i zatorów w jelitach. Oprócz właściwości leczniczych Mrau pod uwagę wziął również smak karmy. Wachlarz dostępnych smaków sprawi, że oprócz wspierania zdrowia, karma dla kota zadowoli również wybredne kubki smakowe i pozwoli na rozpieszczanie pupila. Karmy dostępne są w praktycznych opakowaniach o różnych wielkościach, dzięki czemu możesz dopasować ilość kupowanej karmy do wielkości zwierzaka i jego potrzeb.

Przysmaki niezawodne w procesie odkłaczania

Jedno z głównych urozmaiceń kociej diety stanowią lubiane przez zwierzaki smakołyki. Rozkoszne mruczenie, które usłyszeć możemy przy pałaszowaniu przez koty przysmaków sprawia, że z chęcią karmimy nimi naszych podopiecznych. Przekąski, które wybrał Mrau, oprócz uwielbianego przez kociaki smaku, wspierają również układ pokarmowy zwierząt. Dzięki specjalnie opracowanemu składowi ułatwiają i przyspieszają proces odkłaczania kota. Przysmaki dla kota wspomagają usuwanie i zmniejszają powstawanie kłębków sierści w układzie pokarmowym kota, ponieważ zawierają składniki, które pomagają przesuwać kłaczki wzdłuż jelit, zmniejszając dyskomfort, jaki odczuwa Twój kot. Suplementy stanowią idealną przekąskę między posiłkami i zjadane są przez naszych czworonożnych przyjaciół z wielką radością. O najwyższą jakość przysmaków zadbał Mrau poprzez wybór przekąsek tylko od renomowanych producentów.

Zdrowa trawa wspomagająca odkłaczanie kota

Mruczki uwielbiają przysmak, jakim jest dla nich kocia trawa. Z tego względu Mrau wybrał takie trawy, które poprawiają trawienie i ułatwiają pozbywanie się kul włosowych z żołądka. Propozycje tylko od sprawdzonych producentów stanowią idealny suplement diety na odkłaczanie kota. Ich bogaty skład dostarczy naszemu pupilowi dużą ilość wartościowego błonnika, co zapewnia bezproblemowy proces trawienia.