Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

FILTRUJ PRODUKTY

Kategorie

Pedigree karma dla psa

Pedigree jest firmą z wieloletnią tradycją, której produkty są dobrze znane właścicielom merdających czworonogów. Sympatia, którą żywi do niej Max, jest najlepszym dowodem na to, że Pedigree doskonale wie, jak należy uszczęśliwiać psy. Do prawidłowego rozwoju od najmłodszych lat zwierzęta potrzebują wielu składników odżywczych, które wzmocnią odporność i ochronią przed chorobami. Dzięki odpowiedniemu pożywieniu psy mogą cieszyć się długim i szczęśliwym życiem. Zawierające kompleks mikroelementów oraz innych potrzebnych substancji mokre i suche karmy, a także podzielne przekąski Pedigree, są gwarantem psiego szczęścia. Zbilansowany posiłek w postaci gotowej karmy jest idealnym sposobem na zaspokojenie dziennego zapotrzebowania energetycznego i na poszczególne składniki. Nad procesem produkcji Pedigree czuwają specjaliści w dziedzinie żywienia zwierząt, dzięki czemu zyskuje się pewność, że zjadana przez psy karma jest najwyższej jakości.

Pedigree - pełne żołądki szczęśliwych psów

Podając domowe jedzenie psom, narażamy je na niedobory niezbędnych składników odżywczych lub przekarmienie. Nierozważne żywienie pokarmem o podwyższonej zawartości tłuszczów spowoduje, że zwierzę szybko stanie się otyłe i chorowite. Rzucanie psu resztek z obiadu, np. pozostawionych kości, grozi zakrztuszeniom i zadławieniom, co może skończyć się tragicznie i nie obędzie się bez wizyty u weterynarza. Posiłki od Pedigree są dostosowane do przełyków, żołądków i dziennego zapotrzebowania zwierząt, dbając o odpowiednią wagę i wzrost. Dokładna selekcja poszczególnych składników oraz wybieranie świeżego mięsa jedynie najwyższej jakości gwarantuje prawidłowy rozwój. Oferta karm Pedigree jest różnorodna - tak, aby każdy właściciel mógł wybrać odpowiednie pożywienie dla swojego czworonoga. Dostępne są karmy zarówno suche, jak i mokre, zapewniające racjonalne posiłki. Warto w wyborze karm uwzględnić wiek oraz rasę psa - Pedigree oferuje karmy dla juniorów i dorosłych osobników oraz suche posiłki dla małych i dużych ras. Każda z nich występuje w różnych wariantach wagowych i smakowych, np. z wołowiną, kurczakiem czy warzywami.

Zdrowe przekąski Pedigree dla psów

Pedigree troszczy się nie tylko o psie żołądki i podniebienia, ale także o zdrowy wygląd i uzębienie czworonogów. Z wiekiem zęby stają się coraz słabsze, zaczyna atakować je próchnica, wpływając na gorsze samopoczucie i osłabienie psiego organizmu. Jako nagroda za dobre zachowanie, intensywny trening czy po prostu jako smaczny smakołyk między posiłkami, doskonale sprawdzą się przekąski Pedigree. Są dobrym rozwiązaniem dla szczeniaków oraz dorosłych psów. Szczególnie właściciele maluchów powinni dbać o ich uzębienie. Z przekąską Pedigree Junior DentaTubos dostosowaną do zębów i dziąseł szczeniaków, a także z dodatkiem wapnia i fosforu, bez trudu uda się właściwie zatroszczyć o zdrowe oraz mocne zęby i kości. Dostępne są różne rodzaje przekąsek - od tych do żucia, aż po pyszne chrupki. Dzięki produktom Pedigree możliwe jest dbanie o higienę jamy ustnej czworonogów. Dodatkowe mikroelementy zawarte w pożywieniu sprawiają, że sierść zwierzaków błyszczy się, a one same są okazami zdrowia.