Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

Zabawki dla psa

Popularne zabawki dla psa

Max spędził wiele czasu starannie selekcjonując produkty, które znalazły się w tej kategorii. Po przetestowaniu tysięcy egzemplarzy mamy pewność, że nasz czworonożny specjalista wybrał najwspanialsze zabawki dla psa, które przyniosą radość i wiele korzyści Twojemu pupilowi. Zabawa, edukacja, maskotki i gryzaki – Max doskonale wie, jakie funkcje powinny spełniać porządne i bezpieczne zabawki dla psa. Spraw, by Twój czworonożny przyjaciel również mógł z nich skorzystać!

Piłki – uniwersalne zabawki dla psa

Piłki dla psa uwielbiane przez niemal wszystkich czworonogów zabawki, które nigdy im się nie nudzą. Czasami najprostsze rozwiązania zapewniają najwspanialszą rozrywkę, co sprawdza się również w przypadku ludzi, którzy preferują futbolowe, siatkarskie czy koszykarskie piłki. Psy bawią się nimi na wiele sposobów. Max uwielbia aportować, jednak piłką może bawić się także samodzielnie. W tym przypadku doskonale sprawdzają się piłki winylowe – zabawki dla psa stymulujące czworonoga poprzez dźwięki. Piski zachęcają go do jeszcze bardziej intensywnej zabawy, która może trwać aż do pełnego zmęczenia. Piłki wyposażone w specjalne wypustki bardzo korzystnie wpływają na uzębienie, a zwłaszcza psie dziąsła. Z kolei wytrzymałe, kauczukowe zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej zadziornych czworonogach, dla których zabawki dla psa powinny być nieomal pancerne.

Pluszaki, czyli zabawki dla psa dorosłego i szczeniaka

Pluszowe zabawki dla psa zapewniają natomiast rozrywkę niezależnie od wieku. Czworonogi nigdy z nich nie wyrastają, podobnie jak mężczyźni z klocków lego czy zdalnie sterowanych samochodów. Niektóre pluszaki, podobnie jak w przypadku ludzi, służą raczej do przytulania w trakcie spokojnego snu. Inne to typowe zabawki dla psa, które doskonale wpływają zwłaszcza na rozwój szczeniąt. Taki pluszak powinien mieć wiele kończyn, nieregularnych elementów i wypustek, za które mogą ciągnąć kształtujące się dopiero psie ząbki.

Gryzaki dla zabicia czasu i zdrowych zębów

Niezależnie od materiału, z którego zostały wykonane, wszystkie psie gryzaki spełniają podobną funkcję. Jako zabawki dla psa zapewniają im rozrywkę i zajęcie, gdy akurat ludzie nie mogą poświęcić im czasu. Z drugiej strony zabawa gryzakiem jest bardzo ważna z punktu widzenia dobrej kondycji psich zębów i dziąseł – dzięki gryzakom ulegają one wzmocnieniu. Gryzaki bywają wykonane z gumy, winylu, grubego sznurka i wielu innych materiałów – w naszej ofercie wyłącznie bezpiecznych dla każdego psiaka. Sznurki i szarpaki dla psa to zabawki, które mogą wpływać na jamę ustną w jeszcze jeden sposób. Niektóre z nich nasączone są mentolem, który pomaga psiakowi odświeżyć oddech. Bywa to przydatne zwłaszcza w przypadku pupili, którzy uwielbiają spontanicznie okazywać opiekunom przywiązanie poprzez całusy.

Edukacyjne zabawki dla psa

Za trening inteligencji odpowiadają edukacyjne zabawki dla psa. Stanowią one odpowiednik gier planszowych u ludzi, przy czym psiak za poprawne rozwiązanie zagadki otrzymuje w nagrodę ulubiony psi smakołyk. Ten ostatni chowany jest wewnątrz planszy, a poszczególne skrytki otwiera się na różne sposoby, dlatego psi mózg musi się nieco natrudzić nim wpadnie na pomysł, jak dostać się do nagrody. Edukacyjne zabawki dla psa stymulują przy okazji zmysł węchu, a do zestawów dołączona jest instrukcja dotycząca optymalnych metod treningowych.