Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

Obroże i smycze dla kota

Brak produktów w tej sekcji

Praktyczne obroże i smycze dla kota

Mrau to kociak, który najlepiej czuje się w domu, jednak dobrze zna swoją okolicę i gdy ma na to ochotę, wychodzi na samodzielnie spacery. Oczywiście wyłącznie poza godzinami karmienia i odpoczynku, na których upływa większość jego życia. Jednak nasz ekspert dobrze wie, że nie wszystkie koty są przystosowane do opuszczania mieszkań, a jednocześnie chciałyby poczuć kontakt z naturą. Rozwiązanie tego problemu stanowią obroże i smycze dla kota, dzięki którym miauczący pupil może podobnie jak pies wychodzić na spacery ze swoim opiekunem. Kategoria „obroże i smycze dla kota” poza asortymentem ujętym w nazwie, zawiera także bardzo ważne dodatkowe akcesoria. Wśród nich niezwykle cenne są adresówki, dzięki którym zgubiony kot wróci do swojego ukochanego domu z pomocą życzliwych ludzi. Chociaż Mrau ceni sobie wolność zgodził się w ramach wyższego dobra przetestować obroże i smycze dla kota oraz wybrać spośród nich te najlepsze, które trafiły do naszego asortymentu. Nasz ekspert cieszy się, że skorzystają na tym zwierzęta naszych klientów.

Jakie obroże i smycze dla kota można znaleźć w naszym sklepie?

Czym powinny cechować się obroże i smycze dla kota? Oczywiście bardzo ważne jest bezpieczeństwo czworonoga, dlatego Mrau dobierając asortyment, postawił na wytrzymałość. W tej konstrukcji nie ma miejsca na słabe punkty. Oczywiście obroża dla kota powinna również ciekawie się prezentować, dlatego Mrau zwracał uwagę na styl, kolor i ciekawy design. Skoro koty są słusznie uważane za indywidualistów, w trakcie spaceru powinny zachować odpowiednio wysoki poziom swobody. Smycze wybrane przez Mrau są więc nie tylko wytrzymałe i eleganckie, ale również długie. W ten sposób spacer stanie się przyjemnością, a typowo miejski kot w bezpieczny sposób odkryje niektóre uroki życia na wolności.

Nie tylko obroże i smycze dla kota

Mrau podobnie jak Max dobrze wie, że w przypadku niektórych czworonogów należących do obu popularnych gatunków, obroża nie zawsze stanowi optymalne rozwiązanie. Pupil może czuć się nią skrępowany, utracić poczucie komfortu i bezpieczeństwa, zwłaszcza gdy chodzenie na smyczy jest dla niego nowością. Dlatego Mrau umieścił w tej kategorii również inne produkty. Osobiście przetestował i zarekomendował wybrane modele szelek i smyczy dla kota, które z powodzeniem zastępują bardziej tradycyjne obroże.

Adresówki dla kocich „uciekinierów”

Skoro ten dział naszego sklepu obejmuje nie tylko obroże i smycze dla kota, musieliśmy zadbać również o użyteczne akcesoria zapewniające czworonogowi wyższy poziom bezpieczeństwa. Chodzi oczywiście o adresówki dla kotów. Jeśli nie znający swojej okolicy czworonóg niechcący zgubi się podczas spaceru lub przypadkiem opuści dom ruszając w nieznane, dzięki adresowi i napotkanym dobrym ludziom, którzy skontaktują się z opiekunami, będzie mógł bezpiecznie wrócić do domu. Wszystkie dostępne w naszej ofercie adresówki doskonale spełniają swoją funkcję. Mrau zadbał natomiast o ich szeroki wybór, by każdy opiekun i jego koci podopieczny mogli wybrać tę najbardziej stylową.