Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

FILTRUJ PRODUKTY

Witaminy dla kota

Aby nasi koci przyjaciele nigdy nie tracili energii do zabawy, warto podarować im w prezencie preparaty witaminowe i odżywki, które wzmocnią ich stawy i zadbają o ładne futerko. To właśnie dzięki witaminom Mrau jest pełen wigoru i sił, by każdego dnia polecać nowe produkty. Witaminy dla kota to bardzo różnorodna grupa produktów wykazujących się wieloma pozytywnymi wartościami dla Twojego zwierzaka. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą i wybierz najlepsze suplementy.

Witaminy dla kota z tauryną

Tauryna jest niezbędnym aminokwasem w diecie kota, bo chroni nasze zwierzaki przed wpływem szkodliwych toksyn w organizmie. Witaminy dla kotów z tauryną wzmocnią odporność kociaka i uchronią go przed wieloma groźnymi chorobami. Wiele preparatów zawiera dodatkowe wartości odżywcze, takie jak lecytyna, witaminy i minerały. Witaminy z tauryną występują w wielu ciekawych smakach, więc każdy kociak na pewno znajdzie coś dla siebie. Mrau z chęcią zjada swoje witaminki i codziennie wybiera inny smak.

Witaminy C i E dla kota

Witamina E dla kota jest jednym z najważniejszych przeciwutleniaczy i zapobiega chorobom układu krążenia. Chcemy, by wszystkie zwierzaki żyły długo i zdrowo, dlatego razem z Mrau serdecznie polecamy suplementy dla kota z witaminą E. Chcąc uchronić kociaka przed infekcjami warto podawać mu suplementy z witaminą C, które wzmocnią jego dziąsła i zęby. Mrau przetestował wiele preparatów i wybrał dla Ciebie tylko te najlepsze. Witaminę C dla kota polecana jest szczególnie tym zwierzakom, które właśnie przeszły operacje, ponieważ preparaty tego typu doskonale wspomagają gojenie ran.

Witaminy dla kociąt

Preparaty witaminowe dla kociąt to produkty, które można podawać czworonożnym przyjaciołom już od pierwszych miesięcy. Doskonale wspomagają prawidłowy rozwój kości i zębów, tak by maluchy rosły silne i pełne wigoru. Witaminy dla kociąt dbają również o zdrowy wygląd skóry i sierści. Mrau dobrze pamięta lata swojego dzieciństwa i z troską spogląda na swoich młodszych przyjaciół. Nam również zależy na jak najlepszym starcie dla młodych kociaków, dlatego w Max & Mrau wybraliśmy dla nich wszystko co najlepsze.

Witaminy dla karmiących samic kota

Ciężarnym kotkom i świeżo upieczonym kocim mamom również warto podawać suplementy diety. Kocie macierzyństwo to niewątpliwie wyjątkowy okres dla wszystkich domowników, a witaminy dla karmiących samic kota uchronią je przed szkodliwymi konsekwencjami niedoborów. W trosce o kotki w okresie laktacji w Max & Mrau oferujemy najlepszej jakości produkty bez konserwantów i barwników.

Witaminy dla kota - opakowania

W Max & Mrau dobrze wiemy, jak ważne jest właściwie przechowywanie wszelkich suplementów diety. Witaminy dla kotów z naszej oferty zostały opakowane w szczelne pojemniki, które chronią preparaty przed wilgocią i zapachami z otoczenia. Dzięki specjalnie zaprojektowanym zatrzaskom, z łatwością zachowasz ich świeżość nawet po otwarciu, aby koci przyjaciele mogli cieszyć się ich niepowtarzalnym, intensywnym smakiem i aromatem.

Witaminy – produkty dobre dla zdrowia kota

Swój wigor Mrau zawdzięcza między innymi regularnie stosowanym witaminom dla kotów. Ta podkategoria jest zresztą znacznie szersza, ponieważ produkty dobre dla zdrowia kota to również preparaty przyspieszające przemianę materii, czy dostarczające organizmowi cennych składników odżywczych. Niektóre z nich mają dość uniwersalne przeznaczenie – dla kotów i psów, dlatego Mrau zażywa je wspólnie ze swoim przyjacielem – Maxem.