Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

Akwaria

Akwarium dla rybek powinno być przede wszystkim praktyczne i wielofunkcyjne. Dla większości z nas jest niesamowitą ozdobą w mieszkaniu. Odpowiednio dobrane doda uroku każdemu wnętrzu, a nawet posłuży jako żyjąca lampka nocna. Max i Mrau przeprowadzili dogłębną analizę potrzeb i praktyczności akwariów. Twierdzą, że najlepsze z nich pasują do każdego pomieszczenia i są bardzo komfortowe dla naszych wodnych kręgowców. W ofercie sklepu Max & Mrau znajdą Państwo szeroki wachlarz zestawów akwariowych, które znakomicie wkomponują się zarówno w małe, jak i przestronne wnętrza.

Wybór akwarium do rybek

Hodowla wodnych kręgowców w warunkach domowych to bardzo wymagające zadanie. Naszą niesamowitą przygodę z akwarystyką należy rozpocząć od wyboru akwarium dla rybek. Niezwykle ważną i kluczową kwestią jest odpowiedni dobór miejsca. Zwraca się uwagę na to, czy do danej przestrzeni docierają promienie słoneczne. Nawet niewielkie wahania temperatury na zewnątrz, mogą doprowadzić do znacznego pogorszenia komfortu naszych wodnych przyjaciół. Wybór zacienionego miejsca jest szczególnie ważny ze względu na cykl dobowy ryb. Większość popularnych gatunków pochodzi z wielu zakątków świata, dlatego należy im zapewnić najbardziej optymalne warunki. Co więcej, ilość bodźców dźwiękowych oraz wizualnych powinna być ograniczona, tak żeby zapewnić komfort i spokój naszym rybkom.

Zestawy akwariowe dla rybek

W ofercie sklepu Max & Mrau znajdą Państwo najlepszej jakości zestawy akwariowe, które zawierają pokrywę, energooszczędne oświetlenie, wydajną grzałkę, filtr i akwarium. Ze względu na pojemność można je podzielić na te o małej i dużej pojemności, nawet do 100 litrów. Najbardziej nowoczesne zostały wyposażone w technologię “smart open”, która umożliwia wygodne przenoszenie bez użycia zawiasów i podpórek.

Najlepsze elementy zestawu akwariowego

Bezkonkurencyjne akwaria posiadają owalną szybę, dzięki czemu nie psuje ona wzroku ryby i nie odbija fal tak jak pospolite prostokątne wersje. Najbardziej wytrzymałe i solidne pokrywy zostały wykonane w technologii wtryskowej. Wyposażone w wygodną klapę znacznie ułatwiają karmienie rybek. Do zestawów akwariowych zalicza się również oświetlenie oraz dodatkowe elementy, które zwiększają funkcjonalność. Max i Mrau doskonale wiedzą, jak ważne jest światło w życiu każdego zwierzęcia. Jego promienie dostarczają energii wszystkich roślinom w akwarium oraz jest niezbędne do prawidłowego rozwoju naszych wodnych kręgowców. Najlepsze akwaria dla ryb zostały wyposażone wodoodporne i energooszczędne zestawy oświetleniowe LED. Rybki nie są odporne na działanie chłodu, więc kolejnym, bardzo ważnym elementem zestawu akwariowego jest grzałka, która powinna zapewnić im jak najlepsze warunki do życia. Z kolei wydajny filtr wewnętrzny usunie z akwarium niepotrzebne i szkodliwe substancje. Dzięki analizie Maxa i Mrau w ofercie naszego sklepu znajdą Państwo akwaria dla ryb jak i zestawy akwariowe, które znakomicie wpasują się do każdego pomieszczenia oraz zapewnią optymalne warunki życia naszym wodnym kręgowcom.