Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Zamówione produkty dostarczamy w sposób określony przez Ciebie przy składaniu zamówienia. Przesyłka nadana za pośrednictwem firmy kurierskiej dotrze do Państwa następnego dnia roboczego po nadaniu. Jeśli chcesz, aby wybrane produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej, zwróć szczególną uwagę na statusy wysyłki podane dla wszystkich produktów:

Produkty posiadające status „Wysyłka w ciągu 24 godzin” wysyłane są w ciągu 24 godzin od momentu potwierdzenia zamówienia (w przypadku wybranej opcji „Płatność przy odbiorze”) lub od potwierdzenia wpłaty za zamówienie (z systemu płatności elektronicznych lub z naszego rachunku bankowego).

Produkty posiadające status „Wysyłka w ciągu 48 godzin” wysyłane są w ciągu 48 godzin (2 dni robocze) od momentu potwierdzenia zamówienia (w przypadku wybranej opcji „Płatność przy odbiorze”) lub od potwierdzenia wpłaty za zamówienie (z systemu płatności elektronicznych lub z naszego rachunku bankowego).

Produkty posiadające status „Wysyłka w ciągu 72 godzin” wysyłane są w ciągu 72 godzin (3 dni robocze) od momentu potwierdzenia zamówienia (w przypadku wybranej opcji „Płatność przy odbiorze”) lub od potwierdzenia wpłaty za zamówienie (z płatności elektronicznej z naszego konta bankowego).


Ważny! W przypadku płatności przelewem czas realizacji zamówienia może się wydłużyć. Jeśli chcesz mieć pewność, że przesyłka dotrze na czas, polecamy płatność za pośrednictwem szybkiego przelewu online lub gotówką przy odbiorze.