Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria, zabawki i gadżety dla królika

Max wie, że odpowiednie zabawki i akcesoria potrafią być bardzo przydatne i sprawić, że nie będzie się nudził. Idąc za jego radą, stworzyliśmy produkty, które przydadzą się zarówno zwierzakom, jak i ich opiekunom. Zakup odpowiednich akcesoriów do klatki dla królika (która również zostanie właściwie dobrana) pomoże w zapewnieniu pupilowi tego, co najlepsze. Będzie mógł korzystać z przydatnych przedmiotów oraz bawić się produktami stworzonymi specjalnie z myślą o jego potrzebach. A trzeba zaznaczyć, że króliki potrafią się dobrze bawić. Wystarczy zadbać o to, aby miały wszystko, co potrzebne. Niektóre akcesoria będą idealnie pasować do klatki, a inne sprawdzą się doskonale na zewnątrz, w mieszkaniu lub na świeżym powietrzu. Wszystko po to, aby podopieczny czuł się jak najlepiej!

Jakie akcesoria dla królika będą najlepsze?

Podstawowe wyposażenie klatki powinno obejmować akcesoria służące do aplikowania jedzenia i picia - Max nie wyobraża sobie życia bez swojej miski. Z dobrego naczynia przecież wszystko lepiej smakuje! Dlatego stworzyliśmy miseczki specjalnie dostosowane wielkością do królików oraz poidełka dostarczające wodę. Warto również zdecydować się na domek lub inne pomieszczenie, w którym zwierzak będzie mógł zaznać trochę prywatności - w końcu jemu też się to należy. Ale to nie wszystko. Życie to przecież nie tylko jedzenie, picie i spanie. Nasi futrzani specjaliści wiedzą o tym najlepiej. Odpowiednie zabawki dla królika będą stanowić urozmaicenie codziennego życia i możliwość zabawy nawet wtedy, kiedy są w klatce. Mogą to być piłki, kule do zabawy, a także produkty do gryzienia. Wybór jest naprawdę szeroki i zależy wyłącznie od wyobraźni opiekuna. Wybierając akcesoria dla królika warto również pomyśleć o produktach niwelujących nieprzyjemny zapach. Są to tzw. neutralizatory. Max potwierdza, że sprawiają, iż po ich aplikacji dom zaczyna wypełniać się niezwykłym zapachem. Może trochę przesadza, ale jego wyostrzony węch zbiera przecież o wiele więcej informacji, niż zwykłe ludzkie zmysły. Ważne jest to, że neutralizator pozwala na komfortową współegzystencję pupili z ich opiekunami.

O czym marzy każdy królik?

Dla zapewnienia doskonałych warunków swoim podopiecznym koniecznie należy odpowiednio wyposażyć klatkę. Wybór doskonałych jakościowo akcesoriów dla królika sprawi, że zwierzak będzie czuł się dobrze oraz nie zabraknie mu energii i chęci do codziennych zabaw. Dobór produktów został szczegółowo skonsultowany z naszymi czworonożnymi specjalistami, dlatego można mieć pewność, że Max & Mrau zapewnia wszystko to, co najlepsze, a do tego od uznanych marek. Kiedy przygotowane zostanie właściwe zaplecze w postaci klatki i wyposażenia, będzie można zadbać aby dostarczyć króliczkowi dodatkowych wrażeń. Jednak podstawa jest najważniejsza. Gwarantujemy, że odpowiednio zaopatrzona klatka będzie polem dla dobrego odpoczynku oraz niesamowitych zabaw.

pixel