Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Drapaki dla kotów

Marka
Wielkość opakowania
Cena
-
Rasa

Mrau dobrze wie, że każdy mały tygrys potrzebuje czasami wyostrzyć swoje pazurki i rozprostować kręgosłup. By kocie łapki ominęły nową designerską kanapę i zabytkowy stolik do kawy, warto zaopatrzyć się w drapak. Kocie drapanie niesie za sobą wiele korzyści, dlatego warto pozwalać na to swojemu przyjacielowi, zapewniając mu do tego bezpieczne warunki. Mrau nie wyobraża sobie dnia bez paru drapnięć.

Drapaki dla kota - zalety

Kocie drapanie wydaje się być zwykłym kaprysem czy też sposobem na nudę, jednak koty czerpią z tej aktywności wiele ciekawych korzyści. W trakcie wbijania pazurków w powierzchnię przedmiotu, poduszeczki małych łapek wydzielają substancję, dzięki którym kot znaczy swój teren. Ten zabieg zapewnia mu poczucie bezpieczeństwa i spokój. Drapaki dla kota szczególnie przydadzą się zwierzakom, które nie opuszczają domowego zacisza, z łatwością pozwalając im rozciągnąć wszystkie mięśnie w łapach. Mrau uwielbia taką gimnastykę i nie wyobraża sobie domu bez porządnego drapaka. Drapaki dla kota to też narzędzia do pielęgnacji, pozwalające utrzymać właściwą higienę skóry. Mrau uwielbia drapaki, bo pozwalają mu na oczyszczenie łapek z martwego naskórka. Parę minut kociego manicure i pazurki są jak nowe!

Kartonowe drapaki dla kota

Ekologiczne i lekkie kartonowe drapaki dla kota występują w wielu oryginalnych kształtach i z łatwością dopasują się do każdego mieszkania. Mrau uwielbia swój drapaczek, który jednocześnie pełni funkcję wygodnego legowiska. Dzięki cechom grzewczym kociaki będą zachwycone, relaksując się na ulubionej leżance. Uniwersalnym rozwiązaniem są również drapaki dla kota na ścianę. Dla większych ras świetnie sprawdzą się duże drapaki dla kotów, które pozwolą na swobodne ruchy łapek. Drapaki dla kota z tektury falistej z dodatkiem kocimiętki przykują uwagę zwierzaka i odciągną go od mebli oraz drewnianych framug, a naturalne aromaty wprawią go w dobry nastrój.

Drapak dla kota - słupek

Słupki dla kota to doskonałe rozwiązanie do niewielkich domów i mieszkań, ponieważ nie zajmują wiele powierzchni. Praktyczny kształt zapewnia kociakowi dobrą przyczepność łapek podczas drapania, a materiałowa podstawka jest miła w dotyku. Słupki to niezwykle ekskluzywne drapaki dla kotów, które pokryto włóknem z konopii. Szorstkie nitki z łatwością pozwolą utrzymać pazurki w dobrej kondycji. Dodatkowo słupki dla kota są niezwykle proste w montażu i zawierają antypoślizgowe stopki, zapewniające bezpieczne użytkowanie. Mrau już elegancko pręży się na swoim drapaku, mrucząc z zadowoleniem!

Drapaki dla kotów - design

W Max & Mrau dbamy nie tylko o potrzeby kotów, ale także ich właścicieli. W naszej ofercie prezentujemy różnorodny design drapaków dla kotów, tak by można było go dopasować do każdego wystroju. Słupki, opływowe legowiska czy stojące palety - wszystkie te produkty znajdują się w naszym sklepie i z łatwością dostosują się do indywidualnych oczekiwań. Mrau najbardziej lubi stojące drapaki, bo pozwalają mu na swobodne prężenie się ku uciesze domowników.

pixel