Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Legowiska i transportery dla kota

Marka
Wielkość opakowania
Cena
-
 Legowiska i transportery dla kota

Legowiska dla kotów – wygodny wypoczynek

Czy istnieje na świecie kociak, który nie lubiłby słodkiego lenistwa, nawet jeśli przez kilka godzin dziennie prowadzi bardzo aktywny tryb życia? Kimś takim na pewno nie jest Mrau. Parapet, pufa, kanapa, łóżko, dywan – miejsca, w których nasz kot lubi wypoczywać moglibyśmy wymieniać w zasadzie w nieskończoność. Dlatego w kwestii kociego wypoczynku i wygody, Mrau jest wybitnym ekspertem, a gdyby istniała taka dyscyplina naukowa, stałby się profesorem. Z myślą o innych mruczących pupilach Mrau wybrał najlepsze jego zdaniem kocie legowiska i transportery dla kota. My zaś zapewniamy, że wszystkie są wygodne, bezpieczne i prezentują doskonałą jakość. Mrau poddał wspomniane produkty wielodniowym testom, my zaś dokładne sprawdziliśmy, czy mogą one stanowić również ozdobę mieszkania.

Legowiska na parapet, kaloryfer, budki dla kotów

Chociaż opiekunowie kupują wygodne legowiska dla kota, większość mruczków i tak posiada swoje ulubione miejsce poza legowiskiem, w którym z pewnością będzie wypoczywać. W przypadku Mrau, podobnie jak wielu innych domowych kotów, takim miejscem jest parapet, nie zawsze dobrze dostosowany do potrzeb podopiecznego. Jak rozwiązać wspomniany problem? Mrau znalazł na to świetny sposób i umieścił go w naszym asortymencie. Chodzi o legowiska na parapet – trwałe i wytrzymałe, a jednocześnie wyposażone w miłe w dotyku pluszowe obicie. Tego typu legowiska dla kotów można trwale przytwierdzić do parapetu, co z pewnością spodoba się pupilowi. Pluszowe obicie nadaje się do prania, przez co kocie przyzwyczajenia nie wpłyną negatywnie na poziom porządku w domu. Jest jeszcze jedna ważna kwestia. Legowiska dla kotów powinny dobrze komponować się z wnętrzem. My postawiliśmy na neutralne kolory, które powinny świetnie wpasować się w niemal każdą aranżację.

Transportery dla kotów - komfortowa podróż z pupilem

Poza wygodnym i miękkim legowiskiem, które zapewni kotu komfortowy wypoczynek po całym dniu harców, do elementów kociej wyprawki należy zaliczyć również transporter. Aby pupil mógł bezpiecznie i wygodnie podróżować, czy to w ramach wizyty u weterynarza, czy wyjazdu na urlop z czworonożnym przyjacielem, niezbędny jest transporter lub odpowiednia torba przystosowana do przewozu zwierząt. W ofercie sklepu Max&Mrau znalazły się transportery dla kotów w różnych wymiarach przystosowane do potrzeb pupili w różnym wieku, niezależnie od ich wielkości. 
pixel