Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

Pozostałe

Brak produktów w tej sekcji

Pozostałe akcesoria dla kota

Mrau doskonale zdaje sobie sprawę, że pojawienie się nowego domownika w postaci kota, oznacza konieczność dobrego przygotowania ze strony właściciela. Każdy czworonóg musi być wyposażony w pewne podstawowe akcesoria, natomiast niektórzy z kocich towarzyszy potrzebują specjalnych rozwiązań. Mrau postanowił podzielić się swoim doświadczeniem i spośród bogatej palety dostępnych na rynku produktów wybrać najlepsze artykuły. Zakup niektórych z nich potrafi znacznie ułatwić życie zarówno kotom, jak i ich właścicielom. Wybrane przez Mrau akcesoria dla kotów podzielone zostały na specjalne kategorie - te jednak, które ciężko było mu zakwalifikować do danej dziedziny, postanowił zebrać do jednej grupy. Co więc ciekawego przygotował dla swoich kocich przyjaciół Mrau?

Preparaty przywabiające dla kota

Pierwsze dni małego kocięcia w nowym domu mogą być dla niego niezwykle stresujące. Sam Mrau nie od razu był tak żywiołowym, szybko przemieszczającym się po półkach i niezwykle towarzyskim kotem. Odpowiednie zaaklimatyzowanie w nowym otoczeniu to klucz do szczęśliwej przyszłości każdego czworonoga. Mrau postanowił więc pomóc właścicielom swoich kocich przyjaciół i polecić im skuteczne produkty, które mają na celu ułatwić oswojenie się z nowym środowiskiem oraz nierzadko żmudną naukę czystości. Naturalne preparaty przywabiające służą nie tylko poznaniu miejsca, ale także pomagają w nauce załatwiania się w kuwecie lub też przeciwdziałają niszczeniu mebli, gdyż wskazują kociętom inny cel: drapaki. Mrau wybrał preparaty dla kotów w wygodnej formie sprayu, które są nieszkodliwe dla zdrowia zwierzaków.

Czystość w domu - pozostałe akcesoria dla właścicieli kotów

Mrau zdaje sobie sprawę, że posiadanie kota wiąże się czasami z powstawaniem pewnych zabrudzeń w domu, z którymi potem muszą uporać się ich właściciele. Dzieje się tak szczególnie, gdy w mieszkaniu pojawia się mały kotek, nienauczony jeszcze korzystania z kuwety. Dlatego Mrau postanowił zaproponować środki czystości dla właścicieli kotów np. odplamiacze, które skutecznie usuną plamy pochodzenia zwierzęcego. Spośród wielu dostępnych produktów wybrał te, które szybko i efektywnie niwelują nie tylko zabrudzenia, ale także nieprzyjemny zapach.

Pozostałe akcesoria do pielęgnacji kota

Wraz z nadejściem pierwszych słonecznych dni Mrau uwielbia zrobić sobie krótką eskapadę i pobuszować nieco w przydomowym ogrodzie. Pomimo tego, że sprawia mu to nieopisaną radość, niesie to ze sobą czasami przykre konsekwencje. Z pewnością kleszcze nie należą do grona przyjaciół tego kochanego psotnika, dlatego zdaje on sobie sprawę, jak ważna jest przed nimi ochrona. W razie gdyby nieproszony gość został dostrzeżony przez właściciela, dobrze aby posiadał on szczypce do usuwania kleszczy. To bardzo szybki, prosty i bezpieczny sposób na pozbycie się zagrożenia u czworonoga. Mrau szczególnie poleca szczypce z wbudowanym mechanizmem kontroli zacisku, który pozwoli na bezproblemowe usunięcie szkodnika.